Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

Kvítek

Není to ono a už nikdy nebude! A všechen ten lesk Abú Dhabí je bídným pokusem o změnu, který nesahá New Yorku ani po kotníky. Co je dobré, netřeba měnit. 148-minutový film prostě nemá a nikdy mít nebude na 30 MINUT seriálu. Jedno dvojce ale nemůžu upřít, a to situace ve kterých se každá občas sama vidíme (ony věčné otázky "proč se díváš na televizi a nepovídáš si se mnou?") a vidouce je v režii jiných možná zjistíme, že ani takové být nechceme. Že je vlastně pravda, že my, holky a ženy, občas "něco" řešíme až příliš. A najít jednu životní pravdu ve filmu jako je Sex ve městě 2, to je výkon minimálně na 3. ()

Druury

jojo, baladička pro ženské duše.. byly momenty, kdy jsem se pousmál... ale do poslední půlhodiny stál film za prd, poslední ppůlhodinka měla alespon trochu rychlý spád.. a dokonce jsem přehlédl i ty absurdní scény (arabky, které měly pod tim hábitem hadry z New Yorkské kolekce) =2* ()

jasanka

První film si držel úroveň seriálu, druhý už je o něco slabší. Prázdná místa (nejspíš daná zbytečně dlouhou stopáží), a samotné téma taky dost o ničem. Ale je to zkrátka naše oblíbená čtveřiče. Takže spíš z nostalgie (jinak bych asi dala 2*) dávám 3*. ()

molcan2 odpad!

Bol som fanúšikom seriálu a aj prvý sfilmovaný celovečerák som zobral v pohode. Ale toto? Kde je ten chytrý scénar ktorý mal seriál? Postavy sú nevýrazne, kľudne miesto nich mohli hrať metly v trblietavých topoch a nikto by si to nevšimol. Budem sa tváriť, že toto nikdy nebolo natočené. ()

Trojkol

A když už jsem si myslela, že nebude nic trapnějšího, než ježdění na velbloudech po poušti v Abu Dhabi, tak mě překvapil Aiden na tržnici, což už bylo klišé nad všechna klišé a vůbec nejde o to, že se potkali bůhvíkolik tisíc mil od domova, ale o to, že z toho byla další líbačka a "podvádění". Celý film nemá absolutně žádnou zápletku, rozuzlení nic. Sledovat první film bylo jako bych nikdy nevypnula seriál. Bylo to stejně vtipné, stejně tragické, stejně o lásce a sexu ve městě. Tohle bylo o moc a zbytečně přehnané. Nicméně ty ženy jsou stále FABULOUS a film se sledoval snadno, takže ty tři určitě ! ()

Bozvav

Nvzdory očekávání, já se bavila. Fajn lokace, pár vtípků a krásná Kim. Za mne slušný průměr ve své kategorii. ()

IvcaG

Opravdu zoufalý pokus o něco co pořádně nefungovalo ani jedničce. Ze 146 minut 120 nudy, bez děje a s naprosto zbytečnými scénami, které měli záměr uchvacovat, ale bohužel opak byl smutnou pravdou. Řekla bych, že tento počin byl tak nějak zbytečný, nic nového nám odhaleno nebylo. 30% alespoň za Samanthu :) ()

Gedes

Fabulosní ! :o) Mnohem lepší než jednička! U tutoho filmu opravdu nejde o žádnou hlubokou myšlenku, i když si opravdu myslím, že samotná zápletka byla lepší než u jedničky. Jde pouze o módu - sex - vztahy. :-) ()

cielle

Film mi dal přesně to, co jsem od něj čekala. Už v seriálu mi vadilo chování typu " Mám depku, jdu si koupit šaty od Diora, k tomu boty a ještě taky třeba byt.." Ale jedno mě vždycky dostane...Samantha :) Její hlášky vždycky všechno rozseknou.. Třeba "Kdo objednal párky?" :D Kvůli tomu, dávám *** :) ()

achaja odpad!

Tak tohle je opravdu něco. Na začátku jen slabý podprůměr, ale v co se to vyvinulo později? Já osobně mam občas ráda dobré...nebo alespoň průměrné romantické filmy. Ta chvilka, kdy opravdu nemusím na nic myslet. Tento film mi způsobil duševní újmu. Od vypnutí ho zachránilo jen to, že jsem ženská zvědavá a chtěla jsem vědět, jestli to může být i horší.. a bylo. Na vymóděné, vyretušované a afektované hlavní představitelky jsem ještě připravená byla... Myslela jsem, že snahou seriálu a snad i prvního filmu je zachytit 4 typy žen, se kterými by se každá z nás mohla ztotožnit. Honosný výlet do Emirátů tedy měl představovat odhození falešných iluzí o tom, že tohle se může stát i vám, nebo to bylo jen to, že severoamerická kultura se považuje za "normální" a tedy nadřazenou všem ostatním. Nákup na arabském trhu v posledních modelech z newyorkských módních mol mě už dorazil. Staříci zde mluví anglicky a opět se uplatňuje zažitá představa, že pokud američanka mluví jednoduše a pomalu, porozumí jí kdokoliv na této planetě, možná i na jiné... Aneb cenná lekce kulturního relativismu...Hawk ()

CyriC odpad!

Tento film byl pro mě velmi nepříjemným šokem. Jakožto fanoušek seriálu jsem byl už zvyklý na jistou míru product placement, ale tento film vygradoval skutečně do podoby velmi drahé a velmi dlouhé reklamy na několik nejmenovaných značek doplňků, telefonů a aut. Vtipy jsou po celou dobu naprosto laciné a trapné, kromě jediné scény s televizí a Božským, u které jsem se od srdce zasmál. Dalším problémem je absence jakékoliv zápletky, film prakticky postrádá děj. Abnormálně dlouhá stopáž ho proměnila na neuvěřitelně nezábavnou reklamu. Dále mě neskutečně rozčilovalo velmi časté nelogické chování hlavní čtveřice. Největší zklamání poslední doby. Nepotřebuji se dívat na veledlouhé reklamy, ale chápu, že spousta lidí se velmi ráda podívá na luxusní věci, které s velkou pravděpodobností nebudou v životě mít... Smutné... ()

Olík

Hodina filmu za námi – tu chvilku ještě vydržím. Hoďka a půl – Jak to, že to ještě nekončí? Hodina čtyřicetpět pryč – Carrie políbí Aidna, to je zvrat jak kráva. Druhá hodina – bože, kde mám pistoli? Dvě hodiny a čtvrt – metály tomu, kdo vydržel do konce! Takovéhle hazardování s pověstí legendárního seriálu jsem po celkem koukatelné jedničce opravdu nečekal – jdu položit dopis za okno - „Milí ježíšku, celý rok jsem byl hodný, tak prosím nedopusť natočení Sexu ve městě 3“. ()

Eluin

Příšerná hloupost o životě snobských dam v umělé bublině módních značek a "oduševnělých" starostí. Ta hvězda je za občasné pousmání... ()

MikeeTheory odpad!

140 minut, přesto děj žádný. Hlavní postavy mi lezly tak neskutečně na nervy, že jsem si myslel, že poprvé ve svem životě odejdu předčasně z kina, Hrůza! PS: Kino jsem nevybíral já. :-D ()

croxika

Osviežujúca oddychovka..Pre niektorých sa určite tieto filmy nedajú považovať za hodnotné, ale ja v tom nevidím žiadnu hanbu ani hriech, ak si raz za čas spríjemním večer takouto jednohubkou, a v podstate sa v každej žene skrýva kus z pováh hlavných hrdiniek...Naviac kde-tu sa skutočne nevyhnem smiechu a baví ma sledovať módu a prepych, do ktorých je dej zaobalený ;-) ....A čo sa týka týchto dvoch filmov, u mňa sú tak v jednej rovine, bavili ma rovnako a chystám sa aj na seriál ;-) ()