Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

colapso odpad!

Moje první setkání s tímto fenoménem(pokud se to tak dá nezvat). Hrůůůza,140 minut dlouhá křeč,bez děje,která je vtipná asi opravdu jen pro ženy,ale i těm se divím a ptám se PROČ? ()

Bety88

Nikdy jsem neviděla seriál Sex ve městě ani první film, ale nejspíš proto, mi to nepřipadalo zase tak strašné. Na tento film se musí člověk dívat opravdu s velkým nadhledem a nebrat většinu z toho vážně. Vždyť se to odehrává ve světě bohatých a věčně mladých, jejichž největší starostí je mít co nejvíce značkových hadříků ve své mega skříni. No a nakonec pár dobrých vtipných scén tam přece jen bylo. ()

ClimbVibe

Nebyla to taková hrůza jak většina recenzí popisuje. Ne že bych se chvílemi nenudil (především scéna ubytování v hotelu je únavná až hanba).. Je to pro mě další "díl" oblíbeného seriálu. Už není jako dřív - ale to nejsme po tolika letech nikdo. Příští část bych ale prosil zase v NY, resp. ať je to zase víc o vztazích a sexu než o přepychu.. ()

ondrula odpad!

Sex ve městě bejval celkem šmrncovní seriál o ženskejch po třicítce. Druhý díl stejnojmenného filmu však přesně naplňuje kritéria pojmu "nechtěná parodie"; ukazuje už jen nekonečný sled obrazů čtyř nechutných zombie (které zoufale odmítají zestárnout), které už jen ječí, tleskají ručičkami, oblíkají se do růžovýho a pijí šampáňo. Neměl jsem sílu to dokoukat, fakt hnus. ()

Mikeowka

Tak tohle se opravdu hódně nepovedlo. Akorát na film koukám podruhé - tentokráte na HBO - zrovna holky zpívaj' v baru o tom, jaké jsou silné ženy a opravdu se mi chce zvracet z toho kýče. A to další trapasy tomuto předcházely, ještě větší na něj navazovaly. A přitom já jsem tuhle čtyřku vždycky tak milovala... ()

Piškotka

Jsem pod těžkým vlivem seriálu, ale i přesto dávám 3 hvězdy. Nelíbila se mi vsuvka "Střední Východ" a náhodné setkání s dávnou láskou. Vše kolem se mi jinak líbilo. Holky a jejich trable, mužové jejich života a děti. S. J. Parker to ve filmu vůbec neslušelo, stáří se na ní podepsalo o dost víc než na ostatních představitelkách. ()

Harapes

Celovečerní biják nemůže utáhnout téma čtyř žen a jejich eskapád s muži,o dost lepší je seriál,kde těch 30 minut dílu je záživnějších. ()

Prochy38

Na Sex ve městě se koukám, jen když "musím". Tedy když to dávají a drahá polovička se koukat chce :). To byl i tento případ a byť jsem to už kdysi viděl, protrpěl jsem to znovu. Předchozí díl se mi i líbil, ale tento šel hned od začátku do háje. Kdy u hlavní "hrdinky" po pár minutách doufáte, že padne konečně na hubu a zbytek filmu každým jejích krokem je právě tomu blíž a blíž... Nevím, krom pár gagů a závěrečného výstupu K. Cattrall to bylo o naprostém hovně a v podstatě o čtverce panenek užívajících si nezasloužený luxus ... Bývalo to milé a vtipné, i když se pro mě vždy jednalo spíše o ty vedlejší dějové linky, protože paní hlavní postava je chodící nesympatie a to vůbec nemluvím o tom, jak vypadá..... ()

Delaney

Jako film je to děsná slátanina... Vypadá to, že 20minut je dle scénáře a zbylé dvě hodiny (!!! ano dvou a půl hodinová stopáž 20ti minutového seriálu) jsou jen improvizace hereček a kameramanů... Ale párkrát jsem se zasmál, takže hodnocení filmu je 10%, ale jako hodnocení skečů a hlášek 40%... ()

Oňďo odpad!

Nehorázna blbosť. Buď niečo riešia alebo stále revú, a potom aj tak nič nevyriešia. Je to iba jedna veľká reklama na Abu Dhabí. A už aj tie ženy vypadajú ako staré vykopávky. Oproti jednotke neskutočná kravina. ()

sona123

Pěkné (tentokrát na můj vkus ne až tak krásné) šaty, příšerný make-up (změnil se snad tým maskérek a kostymérek?), pár vtípků (nejlepší je určitě švédská chůva Erin), mravní poučení, návod, co do vztahu ano a ne a především opětovné setkání se známou čtyřkou. Ne, nebylo to vůbec špatné (trapné jen chvílemi, zejména v závěru na trhu setkání s místními ženami) a klidně bych si dala i nášup. ()

mosnak odpad!

Nesnáším tento film a nenávidím seriál. I přesto všechno jsem ho zkouknul a dal mu šanci. 4 přestárlé fuchtle (i když,jak říká můj otec: "čím starší slepice,tím lepší polévka!") melou už asi 10 let pořád to samé :-( Jestli bude trojka,tak jí budu ignorovat a to ve velkém stylu :-) ()

Ollie235

Pro mě film naprosto o ničem. Objevuje se zde jenom móda, spousta zbytečných uječených dialogů a obrovské množství luxusu, na který se tvůrci zřejmě hodně snažili poukázat. Vtip a elegance se naprosto vytratily proto nemohu jinak- 1* ()

kikka20

Zklamalo mě to. První díl byl dost dobrý a a druhý se mi zdál na stejný brdo. Carrie opět řešila problémy s „božským“. Nedivím se, že to má tak malé hodnocení. Jde vidět, že většina se shodne, že to byl podprůměrnější film než první díl. Seriál a film – je to hodně rozlišné. Proto dvě hvězdičky. ()

NickBrychova

Lidé se prostě nechtěli smířit, že by jejich oblíbený seriál o čtyřech kamarádkách měl někdy skončit. Po dobrém prvním filmovém díle přichází mírné zklamání ve formě druhého, kdy se ze režiséři ze (skoro) padesátnic snaží vymlátit ještě něco dalšího a zbytečně rozebírají staré, již dávno uzavřené kapitoly. ()

Zyne odpad!

Uff, toto je fakt hardcore slepicinec (ve smyslu skupiny slepic i slepiciho lejna). Stare fuchtle jsou tu jeste starsi, zeschlejsi a odpornejsi a resi zalezitosti stale pitomejsi, ne a ne a ne. "Ja mam kondomy"...uff ()

spageta

Od seriálu se oba filmy liší především tím, že překypují přeslazeností, naivitou a Carrie mi připadá až moc hysterická. Jenže seriál miluji tak moc, že ani filmy nedovedu pořádně zkritizovat, takže jsem ochotná přivřít oči a dát vyšší hodnocení, než si zaslouží. ()

Greg25

Proč? Proč? Kvůli penězům logicky. Alias příběh o tom že život může být pohádka z Arábie, kde se na velbloudu jezdí s modely z módních přehlídek a ženy pod černým neforemným šatem nosí nejnovější modely Louise Vuittona. Dvě a půl hodiny o ničem. FIlm, který byste nejradši nakopli do zadku za to jak je blbý, kdyby v něm nehráli představitelky seriálu Sexu ve městě a nemělo to čistě náhodou stejný název. Jestli seriál měl nějakou kultovnost a jednička se ještě docela držela, tak tímhle si definitivně tvůrci podřízli větev. Taky mi tady začala jít strašně na nervy postava Charlotte, naopak Samantha má tu výhodu, že její postavě aspoň přiřkli tvůrci snahu o vtip. A nebojte se - všechno dobře skončí, jste přeci v pohádce, ne? 20% ()