Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

blackJag

Nazvat film fackou všem fanouškům původního seriálu, byl bych ještě mírný. Dlouhé, nevkusné, nudné. Čtveřice hlavních představitelek funguje v rámci snímku pouze jako doklad slabé soudnosti Hollywoodu, přičemž přesušená Parkerová a rozpadávající se Cattrallové hrají v této kampani jasný prim. Všeobjímající odér laciných fórků je nepřekonatelný, běžné rozpaky střídají v rychlém sledu návaly zprostředkovaného studu, což ale celkovou stupiditu scénáře nevystihuje ještě dost věrně. Jasná ztráta času a jeden z nejhorších filmů, který jsme měli tu čest (značně pochybnou) vidět tento rok v našich kinech. 20% ()

Ichabod

Film je to celkem debilní a postavy jsou čím dál imbecilnější a to zejména Carrie by měli narvat do popelnice a poslat z toho nejvyššího místa v San Francisku z kopce, to co předvádí není normální. Její postava je rozjívená rašple co se snaží jít proti proudu (věku) a nemá moc společného s rozumným kritizování a analyzováním lidí s dobře cílenou kritikou ze seriálu. Na druhou stranu film jako takový (přes naprosto odpornou gay svatbu z kraje filmu) je lehce vtipný po cca polovinu stopáže a výlet do Abu Dhabi (rozhodně z top 5 míst kam bych se rád podíval) z toho dělá celkem snesitelný film. Mozek je třeba nezbytně odložit před stištění "play" a nutno si opakovat "né žádná ženská neni tak debilní". Navíc ještě frajerky od posledního filmu zestárly a Carrie začíná vypadat jak Chuck Norris (a i ten nemá šerednější nohy :-))... Už to není ani o sexu, ani o vztahu, jen prostě si tvůrci udělali výlet na nejluxusnější místo na světě. ()

mandlova

Velké zklamání... Nuda nuda šeď šeď a neoživí to ani záplava módních hadříků totálně mimo mísu účelu a místa. 10x si zapropagujeme knížku Susan Summers a zopakujeme si, co nás dámy čeká v přechodu, očekávaně se nám zjeví duchové minulosti v podobě Aidena a Jareda Smithe, který nás tak oslím můstkem přenese do Abu TŮT (to je snad film zaplacený SAEmiráty, jinak to není ani možné....). V několika momentech jsem chtěla jednu po druhé pořádně proplesknout. ()

KarKulA

Holky tu trochu ztratily dech a někam se nám úplně vytratil příběh, nicméně na jednotlivých scénkách a úchvatné barevnosti orientu a přepychu se dalo do konce celkem dobře vyžít aniž by se člověk vysloveně nudil, a pořád se tomu dalo sem tam i zasmát. Pro mě oddychovka, která je pořád ještě povedenou satirou na určitou věkovou a společenskou skupinu. A abych nezapomněla - mojí jednoznačnou favoritkou ve vedlejší roli chůva bez podprdy - ta postava je ze života ....:-D ()

Autogram

Zdalo sa mi, že 140 minút sexu bude priveľa. Našťastie to bolo s komerčnými prestávkami a nebolo to až také povrchné, ako som očakával. Samozrejme, atmosféra New Yorku je celkom iná ako v arabskom svete rozmarov, a práve ten New York je s filmom a seriálom neodmysliteľne spojený. Toto asi počas polovice filmu chýbalo a nemohla to nahradiť pestúnka bez podprsenky ani zvláštne sprisahanie arabských žien ktoré pod burkami nosili niečo celkom iné. –––– Být mámou je těžké. Jak to, doprdele, dělají ženy, které jsou na to úplně samy?! ()

Lenulinka

Já jsem v rozpacích, 5 hvězd je nízký rozsah hodnocení. Jde o to, že první díl se mi líbil moc, proto dostal 4*. Tento už byl na tom hůř, dostane tedy 3*. Ale nenechte se odradit, stojí to za to. A pokud nejste chlap, tak je úspěch zaručen. Byly tam sice momenty, kdy jsem si ťukala na čelo, ale Samantha v přechodu je naprosto geniální. Zajděte... ()

HomeAlone

Mozno ze prvy diel bol o kusok lepsi , ale aj napriek tomu to bola vyvazena zabava a vobec som sa pri tom nenudil . Bola to taka pohodova odreagovacka ()

earl hickey odpad!

Tohle je úplně zbytečný film. Čtyři rozmazlené nány. Carrie (Sarah Jessica Parker),vlastně neví co chce od života,naproti tomu Samantha (Kim Cattrall),která zas ví až moc dobře,ale její představitelka je nepřirozená a přehrává, Charlotte (Kristin Davis),ta je zas hloupá a naivní a Miranda (Cynthia Nixon) má neustálé problémy. Je to kýč a velký!!!!,a je to škoda protože seriál, není vůbec špatný a dalo se na tom určitě stavět. ()

Almásy

rve mi srdce ze davam taketo hodnotenie, lebo som velky fanusik, ale neda sa inac. serial bol skvely, pretoze lamal tabu a prinasal skvele postavy, prvy film bol krasny, lebo sa robil pre fanúšikov a nie pre prachy,, dvojka je debilina, pretoze je to 140 minút menenia tích najabsurdnejších outfitov a hrania sa na umelecké dielo, čo Sex v meste nikdy nebolo a nebude- preto sme ho všetci milovali. zbytočný film, ktorého jediné pozitívum sú Samanthine hlášky. ()

P1tr odpad!

Ach můj bože! Druhý filmový Sex ve městě jde ve stopách pozdějších sérií populárního seriálu a vypadá, jako by šlo o mix těch nejhorších a nejméně fungujících ingrediencí původního seriálu. Sledujeme tedy hlavní postavy v pokročilém věku, ve kterém se stále chovají jako nezkušené a hloupé puberťačky a dostávají se do dementních situací, do kterých by se průměrně inteligentní člověk nikdy nemohl zaplést. Ústřední zápletka není v žádném případě nosná a je směšné, že se film zabývá "nevěrou" v podobě jednoho malého polibku. V reálnem životě by to jistě partnera naštvalo, ale když mám na něčem takovém postavit celý film, tak už dvě postavy spolu šoupnu do postele se vším všudy, ať je to dramatičtější. Takhle mám pocit, že jsem viděl film, který byl původně napsán pro postavy teenagerky, ale nakonec do toho obsadili herečky mnohem starší. Jde o velmi nevkusné a nepovedené dílo, které mě mnohdy až uráželo a které nemůže potěšit ani zaryté fandy seriálu. P.S.: Pro úplný kontext dodávám, že prvních pár sérií původního seriálu se mi líbilo. ()

Bratricek odpad!

Nevím jak začít, protož jsem se během filmu přibližně 4-5x nasral do ruda. Vemte katalog s luxusním zbožím, 4 úplně vypatlané krávy, několik oduševnělých gayů, smíchejte dohromady a pustťe do kin. To že je to propadák nevadí, protože jen reklama ve filmu ho celý zaplatí. Nechápu, že někoho zajímají problémy amerických milionářek. FUJ! ()

widla

To, že to byl film založený na všech možných značkách dávám na druhou kolej. Jako fanoušek seriálu Sex and the City jsem tenhle film uvítala :-). Ale pohádka o 'ničem' mě místy fakt nebavila :-/. Takže 3* - za Abu Dabí/Maroko; - za úžasné oblečky a botičky a kabelky a všechno oblečení :-P; - a ta třetí? Ta je víceméně za to, že jsem si zavzpomínala na seriál :-). Ale prosím, už ne další díl filmu :-D ()

kisha

chudáci tvůrci, kostymérka údajně utratila víc jak 4 mil $, takže si už nemohli dovolit najmout scénáristu, docela pech..:) ()

made1

Nebylo to tak strašné jak jsem podle hodnocení druhých čekala, vlastně to bylo docela dobré. N všech čtyřech je vidět, že už to nejsou holky, ale ty šaty jim pořád seknou a některé hlášky jsou napsané bravurně. ()

LuciusWlk

Tak tohle je trochu zklamání. Není to teda nejhorší, nebo nějak trapná komedie. Ale vůči seriálu a předchozímu dílu je to slabé. Nic podstatného se zde neřeší a celé mi to přijde spíše jako reklama cestovní agentury na Abu Dhabi. Je to škoda! ()