Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

sAreOn

Nějak nechápu, proč Saw 6 má tak vysoké hodnocení... Možná snad proto, že je o něco málo lepší než její předchůdci (samozřejmě kromě bezkonkurenční jedničky), ale i tak je to pořád velmi zmatená, překombinovaná a dle mého nic moc natočená (zmatečná kamera apod.) blbost! ()

kishi_SO

diel plny zvratov a vysvetleni. I celkom zaujimave i celkom od veci .-D Plnenie poslednej vole Johna Kramera prinasa nove testovane subjekty aj ozrejmovanie vyberu predoslych. Trosku mozno opakujuce (schvalne alebo neschvalne) sa pasticky, ale v globale po predoslych dieloch je toto vykupenie a nabudenie pred poslednym zaverecnym dielom. ()

EnneX

Opět už se jedná o dosti brutální samoúčelné scény a i když mě dějově bavila celá linie přijde mi už naprosto zvrácené točit něco takového viz první scéna. Nevím, ale užívat si brutálnost a nebo tohle točit už značí o úchylnosti daných jedinců. Nevím ale myslím že kdyby nechali výbornou 1 tak by to určitě stačilo. ()

Jamall

Šestka je jiná. Nový režisér, nový pohled na věc. Menší osvěžení na závěr. Jinak hodnocení se změnit stejně nedá. ()

Maiken Algren odpad!

Nejdem sa rozčuľovať, vedel som do čoho idem po predchádzajúcich dieloch. Len jedna vec čo ma zarazila: pre akého diváka predpokladali že ten film robia keď tak štvrtina z tej hodiny a pol je zabitá flashbackmi na scény čo sa odohrali pred desiatimi minútami? Môj skromný tip sú dyslektické opice. A podľa toho to aj vyzerá. Už mám toho dosť. ()

@nthr4X

Musím souhlasit že po předchozích slabších dílech jsem shlédl doslova bestiální pokračování zvrácených hrátek Jigsawa. Kam až to může zajít v sedmém pokračování..to se nechám překvapit. ()

wray

Nic nove, ale - stale fajn standard. Vlastne - keby mi povedali ze je to Saw 2, alebo Saw 4, uveril by som bez toho aby nieco vo filme nesedelo. Totiz, tusim ze ono to ma aj nejaky pribeh, ze tie postavy nejak "nadvazuju" na seba, ale - asi nie som az taky velky fanusik aby som to cele sledoval - tak napriek tomu ze som videl vsetky predosle pilky, skusim hodnotit tento film osamote, bez toho aby som porovnaval. No a - presne ako vravim. Nic nove (v konkurencii ostatnych horrorov, snad len ten hlavny napad - zmrzacte sa aby ste si zachranili zivot;) ale stale slusny standard. Ak ste podobne ako ja videli vsetky predosle casti, a v podstate vam prisli ako fajn filmy, nic nepokazite ani s Saw VI. Ak vas vsak uz 3tia ci 4ta cas neuveritelne nudila, tak do VI netreba vkladat velke nadeje. 2* Odporucujem? Ano - ak ste fanusik serie, alebo fanusik (gore) horroru. ()

josefklimes

***Rozpočet-$11 miliónů***Tržby první týden-$14,118,444***Tržby celosvětově-$68,233,629***Po neuvěřitelných kravinách jménem Saw IV a Saw V přišel neuvěřitelný díl ... Začátek nebyl zrovna extra, zdálo se mi, že Kevin Greutert pokračuje v kravině předchozích dvou dílů, ale teď mu tleskám ... BRAVO!! ... 80%, mě se upřímně šestka líbila víc než první díl ... Doufám, že poslední díl bude stát za tu námahu dvou měsíců ()

RomanBond007

Podľa mňa najlepšia časť po jednotke. Kto videl predošlé časti a miluje sériu Saw, ten isto nebude sklamaní. Jedna sa trošku o klišé, kedže v každej časti je to podobné, ale táto má navrch. Odkedy vedenie prebral Hoffman namiesto Kramera, atmosféra sa zmenila z tajomného temna na krvilačný šport.A ten koniec, úžasné Ale inak skvelý film, hlavne fanúšikovia tohto žánru si ho bud zamilujú alebo znenávidia. Ja som za prvú možnosť.85%!!! ()

notozjano

Ze všech pokračování série Saw se mi tento líbil nejvíc. Nejen, že je slušně zahraný (některé výstupy v jiných dílech jsou vyloženě ochotnické), ale hlavně mně nejvíce oslovil. Co se týče pojišťoven, skutečně mají možnost rozhodovat o tom, kdo bude a nebude žít. A týmy, které hledají důvod pro neplnění pojistných událostí jsou skutečné a člověk, který se touto práci živí už musí být snad až necitlivý vůči emocím, protože si jinak nedokážu představit, jak někdo takový v noci spí. Jo, tomu hajzlovi jsem to přál a nestydím se za to. :) ()

buchannon

Tak si nám Tobin Bellů opět zahrál na boha, pokolikáté už? Zaplaťbůh, že mě čeká už pouhopouhý jediný díl. Vím, že je to jen film, ale opravdu mě sere fakt, že hlavní zmrd celé série si myslí, že může v klidu zabíjet lidi a navíc to považuje za dobrý skutek. Zkrátka z touto sérií se nijak vnitřně neztotožňuju. ()

Mangano

Hra už na mě příliš retrospektivní a ohraná. Navíc začala pozdě, obalená spoustou zbytečného bláta okolo. Film docela těží z charismatu Costase Mandylora, ale nikdo nedokáže vyrovnat hloupost toho stále se zamotávajícího uzlu příběhu. Nuda. ()

david141474

No tohle taky nebylo špatný, takovej kolotoč smrti mluví za vše. Co se týče děje, tak je tu typicky hra a pak něco okolo. Tentokrát byla hra zajímavější. Již zmíněný kolotoč smrti považuju za jednu z nejlepších scén. Pak je tu ještě bludiště a hra s pověšením. Ani jedna část hry nebyla špatná, ale stejně je pátý díl o něco lepší. Je tady i linka s krabicí od Kramera. Děj byl celkem solidní a konec byl skvělej. Soundtrack byl taky celkem solidní. Bylo to celkem krvavý, ale najdou se i krvavější věci a filmy. No a za mě spokojenost. 8/10 Opět to nebylo špatný a za mě spokojenost. ()

Lilith03

Tento díl vrátil v hodně ohledech na kvalitě za určitě předešlé a to i přes to, že Marka prostě nemusím. Jeho postava mi nebyla nikdy sympatická a zajímavá, ale byla jsem ráda, že se zde objevil i John. Jednotlivé pasti či hry byli lehce nadprůměrné. Samotná zápletka podprůměrná. Přemýšlela jsem zda hodnotit třemi nebo čtyřmi hvězdičkami, nakonec dávám čtyři, protože to předčilo mé očekávání. ()