Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Dombzila

Šestý díl série a já se nepřestávám divit, že kvalita nějak výrazně neupadá. U tohohle filmu to je dokonce naopak. Hoffman se stává plnohodnotným záporákem a je skvělý. Pasti jsou po dvou slabších dílech kreativní a zábavné (obzvlášť ta úvodní - ta je přímo úžasná). Konec je nabitý zvraty a povedl se. Sečteno, podtrženo, Saw VI se řadí mezi přední příčky této série a ukazuje, že franšíza Saw má stále ještě co nabídnout. 75% ()

Jason13

Když si paní v úvodní scéně roztrhne košili a zkoumá co z toho plochýho bříška si má uříznout, zavání to slušnou komedií.. Naštěstí je to jen jeden moment a vyvine se z toho jedno z lepších pokračování (minimálně pětku to strčí do kapsy s přehledem). Flashbacky tentokrát tolik nevadí. Finále už jsme v sérii viděli i lepší, ale s tou hudbou a prostřihama všeho důležitýho to prostě funguje.. ()

F2003F

Šestka je porovnateľne lepšia ako päťka ale stále obrovská bieda. Niektoré hry dokážu napätím fungovať (prasce, dýchanie, zbraň, ruka) ale celkovo je to znovu otrava. Línia so synom a ženou totálny trapas. ()

Majoslav11

Už šiesty diel stále a stále o tom istom, v tých istých koľajách, stále tie isté postavy, nič zaujímavé, žiaden inovatívny alebo odlišný prístup k téme, ten istý vizuál, hudobná téma, všetko ! Čo nastavil James Wan, to si ideme už šiesty film, bez štipky invencie. Jedna hviezda za to čo vždy - gore a pekné vysvetľujúce spomienky. Pre mňa je to málo. ()

Alne

Moje první recenze na CSFD a jsem moc rád, že to bude zrovna film z mé oblíbené serie. Tak tedy: Stále spoustu otázek a stále málo odpovědí. Co doktor Gordon? Ano dost věcí bylo zodpovězeno, ale naopak i vyvstaly další otázky a nejasnosti, což už je myslím celkem pravidlem. Teď ale k filmu (omlouvám se předem za drobné spoilery): Úvod dosti bolestivý a patřičně drsný (poučila se ta, co přežila?). Hodně se mi líbilo nastínění situace ohledne pojišťovny a vubec toho "jak to dnes dosti často funguje". Linie ohledne Perezové a Eriksena též povedená, dešifrace hlasu mě dostala, hlavne to co po ní náledovalo. Pasti byly povedené, herci dobře vybraní. Celkem potešující flashbacky(hlavne ty co hodily světlo na Amandu). A závěr: jako obvykle jsem byl trochu mystifikován situací na konci(kdo ke komu patří a......spravedlivá smrt?) jen mi přijde že se na uplném konci nejak vytratil Johnův smysl her a trochu mám obavy, o čem budou další díly, respektive kdo se ujme her, pokud už teda nebyli všechny odehrány. Dávám 4* hvězdičky za film, a 5* abych dorovnal to kategorické udílení odpadu tomuto filmu. ()

xhonza5

Už 6. pokračování. Páni! Ale stále se u SAW nenudím, vždy je tam něco nového, nějaká zápletka, nějaký pohled do minulosti, který objasní něco nového a hlavně, stále nové a nové "Hry o přežití" . Tohle pokračování patří k těm lepším, po 4. a 5. je to krok zase k lepšímu. ()

WHMMD

Dal by som aj viac, ale ta nelogickosť sa musela prejaviť na mojom hodnotení. Vnútorná nekoherentnosť celej série spôsobuje, že je to len beštialita bez príbehu, mučenie, nuda, mučenie, nuda a záverečná pointa. ...ale aj tak čakám, čo prinesie siedmy diel. Že by konečne záver série??? ()

croftak

Tak máme tu další dílek skládačky u kterého jsem se bavil lépe než u předchozích dvou. Zůstává jenom otázkou kam až hra zajde. ()

pavont

Parada. Tomu sa vravi100% saw. Nove pasce, zaujimava zapletka a krvava atmosfera. Pre fanusikov serie povinnost. Uzil som si to naplno a nebyt ciastocnej prekombinovanosti v uvode, rozmyslal by som o 5*. ()

kacudzde

Tak jsem spíš ze zvědavosti a setrvačnosti zkusila i šestý díl. Ach jo. Už by tenhle krvavý seriál fakt měli ukončit. Prvnímu dílu se nevyrovnal ani ten druhý, tak pochybuji, že to dokáže třeba Saw XII... Alespoň, že komisař Hofmann (Costas Mandylor) bude mít po tomto dílu konečně ve tváři nějaký výraz, gumák jeden. ()

schindler

Kdo nad touto sérií zlomil hůl rychle pro vteřinové lepidlo. I když je schéma filmu stejné jako u minulých dílů (flashbacky a pastě) tak přece jen druhá polovina vysvětluje dosud nevysvětlené a graduje v závěrečnou smršť takovým stylem, že jsem chvíli zavzpomínal na první díl. A díky poslednímu záběru se už nemůžu dočkat sedmičky. ()

montel

Policista Mark (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém řádění, které mu přenechal Jigsaw. Jediný kdo ho může zastavit je manželka již zesnulého zakladatele této zvrácené a krvavé hry...Nic dalšího již asi napsat nejde. Šestý díl pokračuje ve stylu starších bratříčků. Už se těžko orientuju v postavách a série už mi připadá na chlup stejná, ale udržuje si svůj standart. 55% ()

max cady odpad!

Treti reziser.Paneboze,chapu ze to je Bellova zivotni role,ale ze mu neni trapne.JE TO FILM?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NEBO SERIAL????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

mello21

ten Costas snad ani nikde inde nehra!! :))) a preboha ziveho-zlateho, On to prezilllll!!!!!! priatelia, veru je to tak !!! :))) ()