Kufr

Československo, 1992, 35 min

Scénář:

Aleš Ulm

Účinkují:

Pavel Zedníček, Aleš Ulm, Jiří Sovák, Stella Zázvorková, Jan Skopeček, Lubomír Lipský st., Heidi Janků, Sabina Laurinová, Taťjana Medvecká, Ivo Pešák (více)

Tento zábavný soutěžní pořad se za léta svého vysílání stal oblíbenou stálicí televizní obrazovky. Pět soutěžících se utká v několika disciplínách. Nebude chybět hádání slov nebo pantomimické ztvárnění pořekadel. Soutěžícím bude pomáhat a napovídat pět slavných osobností. (Česká televize)

Zemi11

Výborná zábava pro nudné večery. Jen škoda, že mi Kufr evokuje jméno Pavel Zedníček. Taťka vyprávěl, jak byl Zedňa trapnej, když uváděl jeden firemní ples a já si to dost dobře dokážu představit. Ale i svět showbyznysu potřebuje trapáky jako Zedníček nebo Šteindler. Co na tom, že se z nich občas zvedá Kufr, když celkový dojem vyzní z obrazovky televizoru čtyřhvězdičkově. ()

lskala

Tohle byl svýho času nejlepší soutěžní pořad, co se u nás vysílal. Dokonce lepší, než Rosákův Videostop. :-) Pavel Zedníček uváděl skvěle a je jen velká škoda, že si ho pak do spárů vzala ta debilní TV NOVA!!! 70% - 4**** ()

herr_carter

"Tento předmět nám poslal pan Bohdan z Vyškova a může to být za a část včelího úlu, za b historická zbraň husitů, nebo za c úplně něco jinýho...". Faktem je, že z odstupem času si člověk říká,co to bylo za kravinu, ale tenkrát v pravěku pořad poměrně originální.....................moje hodnocení = 6 z 10. ()

rozbris

Zábavný pořad, který komentoval Zedníček a na který se snad v té době koukal každý, postupem času ale ztrácel na kvalitě.....Ale pořád zůstane v našich srdcích;-) ()

Zagros

Klasika televizní zábavy v rámci soutěžních pořadů v České televizi v devadesátých letech. Poměrně jednoduchý koncept byl vymyšlen dobře a jako výhrou se ukázalo především obsazení energického Pavla Zedníčka. Vytýkat by se sice něco dalo, ale dělat to nebudu. Kam se totiž hrabe pozdější produkce. Mám pocit, že kdyby se Kufr objevil teď, je pomalu králem televizní zábavy, silné tři hvězdy. ()

Hanys_

Hlavně silvestrovské díly byly zárukou skvělé zábavy. Postupem času, jak to tak bývá, šla kvalita lehce dolů. ()

Fary

Tohle je jeden z poradu, ktery by se mel vratit na obrazovky! Rozhodne to byla lepsi zabava, nez dnesni Superstars a podobne voloviny... ()

Paity

Kufr rovnal se Zedníček, Zedníček se rovnal kufr. Tahle rovnice prostě platila po celá 90. léta a ne náhodou. Sice v podstatě přihlouplý pořad, ve kterém osobnosti s obyčejnými lidmi hádali, co že to dostali do ruky za zvláštní předmět či jiné vylomeniny, ale ve své době prakticky jedinný zábavný soutěžní pořad. ()

Vejrrr

Kufr byl supr.. Řekněte, že vás nudil... myslím že takových vás moc neni... Měl spád, vyborný dílčí disciplýny, vtipný Zedníček.... Jistě nejsem jediný, který si kdy vytvořil domácí kufr (pantomima) a blbnul s kamarádama... ()

spiritus

Ve své době zajímavá vědomostní soutěž, která ale postupem času rychle ztrácela na své atraktivitě. Z nostalgie tři, jinak bych se klonil spíše ke dvěma. ()

mira007

Klasika televizní zábavy z počátku svobodné veřejnoprávní televize, který vydržel dlouho. Dvojka Ulm Zedníček odvedla solidní práci. ()

tom.cube

Pomalu legendární zábavný pořad, vtipný, originální formát a dobrý Zedníček. Něco takového tu dnes chybí... ()