Kufr

Československo, 1992, 35 min

Scénář:

Aleš Ulm

Účinkují:

Pavel Zedníček, Aleš Ulm, Jiří Sovák, Stella Zázvorková, Jan Skopeček, Lubomír Lipský st., Heidi Janků, Sabina Laurinová, Taťjana Medvecká, Ivo Pešák (více)

Tento zábavný soutěžní pořad se za léta svého vysílání stal oblíbenou stálicí televizní obrazovky. Pět soutěžících se utká v několika disciplínách. Nebude chybět hádání slov nebo pantomimické ztvárnění pořekadel. Soutěžícím bude pomáhat a napovídat pět slavných osobností. (Česká televize)

LuNaj

2 slova-nostalgie, dětství. Vím ale jistě, že být Kufr v dnešní době, tak se na to určitě nedívám. ()

xxlch

Koukám ,co všechno se tady nenajde.Jako soutěžní pořad pro celou naší rodinu to byla naprostá jednička.Pojmenovávání mnoha neidentifikovatelných věcí a nejlepčí bylo,jak stvárnit nápovědou "něco"?No a Čmaňa byl skvostný. ()

subic

Tenhle pořad měl ve své době určitě velkou sledovanost, mě se líbil a jako dítě školou povinné jsem se na to rád díval. 70% ()

Michal80

Pro mně asi nejlepší soutěžní pořad devadesátých let ! Pavel Zedníček tu tehdy opravdu exceloval. škoda jen , že v současné době se již od těchto pořadů televize distancují... ***** ()

Kontryhelka

Tenhle soutěžní pořad jsem hltala a nemohla se dočkat dalšího dílu. Na svoji dobu dobrá soutěž. A Zdeníček tomu dával tu pravou pohodu a šťávu. ()

J. K. Lister

Byl to dobrý název zábavného pořadu, jen já jsem si představoval kufr plný peněz....? Hm. Vystřídala se tam spousta skvělých herců, někteří uměli zahrát brilantní pantomimické kreace, aby soutěžící uhádl správné slovo třeba jako vibrátor, někteří v tom byli na čtíru, neboť se uplatnili v jiných disciplínách jako je např dabing a jiné... No, ne každý herec musí umět všechno. ()