Divoký hřebec

Randy Champion

Kostýmy:

Camile Morris
  • hygienik

iCarly na koni v C-kovom rodinnom filme.(25.4.2017)

• LiVentura

Pro malé caparty, ale ti lidé v tomto příběhu jsou až příliš umělí..!! :-((14.7.2012)

• arcticsky

Uznávám, že ve filmu jsou pěkné obrázky nádherné přírody i koníčků, ale filmy o zvířátkách stejně jako filmy ze sportovního prostředí nejsou mým šálkem kávy....Koním nerozumím, ale údajně divoký mustang by si ve volné přírodě vzal z ruky člověka mrkvičku? No, asi jo a já jsem v tom případě úplný vůl....(15.7.2012)

• vesper001

Ou-haha! Hrozný to je. Afektovaná městská nanynka s věčně povzneseným výrazem přijde obšťastnit venkovskou rodinu svou rozkošnou přítomností, oslnivým fotografickým talentem a spasitelskou vizí. Nebýt pár hezkých záběrů koní a vtipných padouchů („Na myšlení jsem tu já, vy byste si ublížili.“ nebo „CHCI pytel mrkve!“), bylo by to k zakobližkování.(12.5.2017)

• Ellway

Ehm, divoký hřebec, jenž ve skutečnosti není vůbec divoký, ba ani zdivočelý. Ach jo. Bohužel dost nepovedená vykrádačka Flicky, která v některých momentech (když tam nejsou koně) dost nudí a scény, které mají být směšné smích opravdu nevyvolávají. Hvězdička za krásné koně, jichž tam na můj vkus bylo strašně málo, a leda to mohlo film zachránit, někam ho posunout.(13.5.2010)