hefoo

Jean Rena som mal vždy rád a pokladám ho za pána herca. Má neskutočnú charizmu... Práve som videl dobrý film s celkom silným príbehom o pomste aneb: Prolitou krev nikdy nezmyješ... ()

korndaddy

Vždyť to šlo. Nic nového pod sluncem, ale jako milovník gangsterských filmů a všeho kolem, musím uznat, že to tak špatný nebylo. Jako jo. Nebylo to bůhví jak propracovaný, Reno odpravoval pokaždé tím samým způsobem, scénář taky nic převratného. Ale proč se v tom tolik pitvat. Prostě mafiánskej film, kterej mě bavil. ()

xaver

Zajímavý snímek, který ale, vycházejíc z hodnocení, vzbuzuje velmi rozporuplné emoce. Někdy bohužel až takové, že se někteří hodnotitelé uchylují ke zbytečným vulgárnostem. Každopádně je to celkem solidně zpracovaný klasický příběh pomsty, jakých už tady byly spousty. Takže souhlasím, že z tohoto pohledu nic moc, takový průměr. Pokud dávám 4* tak jen proto, že Jean Reno patří k mým oblíbeným hercům a ani v tomto snímku nezklamal. ()

Wally

Někdy raději nečíst tady ty komentáře...k filmu jsem díky nim přistupoval s notnou dávkou skepse s tím, že si to odkoukám....ale hle, mělo to ´koule´ a film mne dost bavil a rozhodně jde o více než průměrně dobře odvedenou práci. Jestli se kamera třásla nebo ne jsem si ani nevšiml...holt každý při sledování filmu sledujeme něco jiného... J. Rena u mne tímto snímkem rozhodně nepadl dolů..i když Leona už nikdy víc nepřebije... ()

klukluka

Všechno tady překombinovali. Počet střelců, počet kulek, ze kterých se někdo dokáže vylízat, ta trapárna s vlídnou babičkou, sladkým chlapečkem, mravným mstitelem, sveřepou, spravedlivou policistkou kontra jejím kariéristickým nadřízeným, zabitým kamarádem, který do té doby žil spořádaným a šťastným rodinným životem....prostě kýč jak bič. Co mi ale vadilo nejvíc - že jsem měl fandit zabijákovi. Jasně, hodnýmu zabijákovi. Na ty já ale nevěřím, na to už jsem moc velkej. ()

Orthank

Dokonalá zmes francúzskeho temperamentu a gangsterskej minulosti s perfektne a technicky vypiplanou stránkou. Škoda len, že táto definícia sa hodí maximálne tak na úvodných 20 minút, kde sa všetci snažia hrať tvrdo, akčne a častokrát i dosť efektne. Kamera sa hrajká z uhlami a filtrami, strihač si splnil svoj jednoliaty sen a režisér pekne postavil diváka do deja. Čo však z toho, že zvyšok tohto bezmála dvojhodinového kolosu je viac- menej nuda, ktorá sa strhne na čistokrvnú pomstu jedného bývalého člena francúzskej mafie. Nesmrteľný Jean Reno nestačí na Liama Neesona a to ani nie tak svojou charizmou, ako skôr pozvoľným príbehom, v ktorom scenárista hrdinu (či už v dramatických alebo akčných chvíľkach) blúdne vodí sem a tam. Veľa veci sa rieši zbytočne a tie čo by malí byť poriadne zdôvodnené, sú v zápätí hodené za hlavu. Veľa opakujúcich sa replík, množstvo tých istých akčných výstupov Jeana Rena (jeho držanie zbrane je skutočne otrasné) či mafiánskych bossov a takmer žiadna mafiánska prefíkanosť. Hodiť za hlavu, a už nikdy sa nevracať... ()

Holina

Mafiánské filmy jsou vesměs stejné, ovšem tento svým způsobem vybočuje. Moc se tady totiž nehraje na takové to správné mafiánské chování, moc se tady ani nekecá. Reno rulez a jeho cesta za pomstou diváka prostě baví. ()

divak84

zklamání... jean je kapacita, nevím tedy proč lezl do takové sračky bez promyšlené akce, bez dialogů, bez herců. druhým nejlepším hercem byl ten malej klučina, kterému jsem ten kolač v autě že mu chutná věřil víc, než všem osttaním sračům jejic mafiánskou přislušnost. rozhodně to není akční film. to že tam hned v uvodu jean koupí z metru par brokovnicových 3 in 1 (a samozřejmě přežije) ještě neznamená že se bude na co koukat. leží pote par dní v posteli aby se za par dalších dní dostal do formy. nikdy nepoužíval levou ruku, až ted před duchodem, ale z 30 metrů sundá onou levačkou kohokoliv at už je v pohybu nebo ne... francouzi nikdy neuměli zaujmout. zbytečně nudí, zbytečně dělají z herců paka. napsané to bylo špatně, žádná hlubší filozofie v tom není, žádné (budu jednoduchej..) promyšlené odvetné popravy, prostě nic. za 7 vteřin po zavěrečné sceně si na nic nevzpomenete. 1* za techniku střelby do těla a 1* ani nevím za co.... ()

Bobek27

Na to jak to bylo absurdní, tak se mi to docela líbilo a něco mi v tom filmu imponovalo. Musim uznat, že dost věcí bylo přitaženejch za vlasy, už jenom těch 22 zásahů, ale jak říkám film se mi líbíl a nenudil jsem se u něj. ()

bloodline

Jean Reno a Nicolas Cage si v hereckej brandži môžu podať ruku. Tam, kde sa v posledných rokoch objavia ako hlavní predstavitelia, je to veľká bieda, čo mi je pri ich talente úprimne ľúto. Námetovo veľmi zaujímavé, ale spracovanie skončilo postupne v B-formáte. Nebolo to ani akčné, ani dramatické, ani napínavé. Suché a ťažkopádne ako reklama na hlad... ()

Kovaja

Reno má charisma jako prase!!!Ten chlap nemusí moc mluvit a film dokáže vytáhnout hodně hodně nahoru!!!!Byla to taková mafianská gangsterka ale v celku odsýpala.Reno při pomstě rozhodně nerozdával sentiment.Prostě s čím přišel,s tím taky odešel.Tečka:-))) ()

kolemjdouc

silné tři - Reno už má slávu za sebou a kdo ví o jeho zdravotních potížích je přesvědčen jako já ,že ty zraněné nohy ani nemusel hrát.Film je tak nadupaný akcemi že stačil pohled na chvíli jinam a musela jsem si to na DVD vracet zpátky abych byla dál v obraze.Ale do pěti hvězd to má dost daleko ()

dopita

Hodně divnej film. Především jsem se dost často nudil, takže jsem měl trochu bordel v tom, kdo s kým, proti komu a proč. Některý scény docela ušly a taktéž byl film nečekaně brutální, ale jinak nemá moc co nabídnout. Jean Reno se tentokrát pěkně ztrapnil, jeho hereckej výkon nestojí za řeč. ()

Petr.Kocfeld

Ode mě si tento snímek zaslouží nejméně 3 hvězdy.Tento krimi/thriller je vcelku dobrý.Nechybí zde akce ani napětí.Jean Reno je zde vcelku skvělý!Dám 60 procent. ()

Rendiss

Mafiánskej snímek z francie. Nevim podle mě to nezachránil ani Reno, protože je to celkově blbost. Francouzi by měli zůstat u těch svejch peckovejch komedií a bylo by. Kdyby to ale třeba Francouz nenatáčel mohlo to dopadnout i líp, než jen, ,přijel jsem, zastřelil jsem, odjel jsem za rodinou“.Takhle na mě tenhle snímek opravdu působil. ()

Lionheart

Lehce jsem to podceňoval (Krev mojí krve se mi moc nelíbilo, a taky ty komentáře k tomuto filmu nebyly moc laskavé...) ale byl jsem spokojen. Nebylo to tak ukecané a tak moralistické, jak jsem se obával, typické francouzské propojení motivu Zločin a Rodina mi taky nevadí, a Reno si konečně po dlouhé době mohl zastřelit pár grázlů. Leon to není, ale to jsem ani nečekal. 3,5* ()

Hanes88

Dost ostrý krimi thriller, ale jak už tu bylo řečeno s jednoduchým scénářem a zápletkou. Každopádně je to ale dobré na jedno či dvě podívání a kdo neviděl, vřele doporučuju. ()

TERRORDROME

Jean Reno je mafián a je taký drsný že si vytiera zadok morským ježkom. Dokonca ani 22 guliek ho nezastaví a rana z brokovnice do ksichtu mu len trošku natrhne úsmev. Ono to ale nie je až také divné keď vidíme tú popravčiu čatu evidentne zloženú z týpkov typu Stevie Wonder ako na neho zbesilo pália a trafia takmer všetko okrem toho čo by mali. No, Žán sa v nemocnici dá trošku do pucu a potom ide za tými čo to spáchali s granátom v ruke. Ten však nepoužije a miesto toho im len oznámi že každého z nich hodlá zabiť, len ešte nie je isté kedy. No super, nikto na neho nemá a aj keď je zneho polovičný mrzák s chromou rukou krívajúci o paličke, vždy sa nečakane objaví zloduchovi za chrbtom a urobí bang-bang. Samozrejme predtým ako stlačí spúšť z neho vždy vylezie nejaká tá múdrosť ktorá sa už zrejme nezmestila do reklám s tým Baumaxovským panákom ( aj keď si rozmlátiš hlavu o strom, ďateľ z teba nebude! ).Napokon mu ten hlavný hajzel unesie decko a Žán sa musí preplaziť cez ostnatý drôt aby mu povedal čo si o ňom myslí. Ja si myslím že tento film je veľká chujovina. Aj superdrsňák reno je tu absolútne nezaujímavý a navyše starý a unavený takže mu toho pomstiteľa nikto nezhltne. Celkovo je to nuda k posraniu plná hovadín a stupídnych drístov o mafiánskej cti a podobných kokotinách. S týmto nech sa dajú slimákožrúti radšej vypchať. ()