Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

Nyanka

Tomudle seriálu jsem propadla až na druhej pokus. A stálo to za to! První tři sezóny sem zhlédla na jeden nádech. Ta fantasy, britský přízvuky jak vyšitý (ještě tam chybí cockney), surovost trapnejch scének bez skrupulí a Iwan Rheon, to všechno je prostě k nezaplacení. Jo a probůh, už nikdy nechci nikoho slyšet (či číst) přirovnávat Misfits k Heroes! ()

Sethiel

Hodnotím jen první řadu, která byla skvělá, vtipná a hlavně originální. Druhá stála za prd, byla překombinovaná, scénáristicky nezvládnutá a zoufale nezajímavá (a taky řádově míň vtipná). Třetí jsem po informaci, že vypadla nejdůležitější postava ze všech, ani nezkoušel. ()

sweetRozarie

Seriál Misfits přišel s úplně něčím novým, což je rozhodně výhodou. Všechny hlavní postavy jsou ohromně zajímavé, v seriálu se neobjevuje nikdo, kdo by mi neseděl, byl nesympatický, a to se mi snad nestalo v žádném jiném seriálu. Podíl na tom určitě mají skvěle zvoleni herci, všichni jsou mladí a s minimem zkušeností, ale opravdu příjemně překvapili. Dalším velkým plusem je soundtrack, dokonale sedí ke kontroverzním postavám, které mohou některé konzervativní jedince či starší generaci skoro až pobuřovat. Zkrátka a jasně, britský humor a britská produkce mě nikdy nezklame a toto se jim obzvlášť povedlo. ()

izolator

Megavulgarismus na n-tou. Nevím, kterýho prvoka napadl tenhle námět, ale ještě větší mamlas tohle podpořil a jedna prdlá britská televize to i odvysílala. Žádní Heroes, žádní Skins, žádní Šmoulové... 10% ()

XI-XAO

Výborný britský seriál, který staví na jedinečných charakterech hlavních postav a na té nejspodnější možné variantě chuligánské angličtiny, která mě vždy dostane (hlavně v podání Kelly). I když se najde pár slabších dílů, celkově jsem si seriál zamiloval a hltal díl za dílem. Hold každý kdo má superschopnosti nemusí být vždy spořádaným občanem, který hájí spravedlnost a ctí zákon. ()

AceDandelion

Tvůrce přišel s naprosto parádní myšlenkou - proč nespojit dohromady vše, co lidé v médiích vyhledávají - a zabodoval na pllné čáře. Já osobně celý seriál (3série) shlédla během dvou dnů. Totálně mě to pohltilo - skvělý styl natočení, detailně propracované charaktery, šílený základ děje v každém díle, tak stupidní humor,až je naprosto dokonalý. Musim uznat, že u tohodle seriálu, u každého dílu, jsem se nasmála víc než kdy u South Parku,simpsnovych a dokonce bych byla schopna i rict, ze trumfnul i Přátelé.Nesrovnatelný se seriály jako je BBT,HIMYM nebo Two and half men. Seriál Misfits je prostě absolutní bomba.V posledním dílu mě trochu naštvali, nicméně když si to pak člověk celý přehraje ještě jednou a pochopí celou pointu,uvědomí si, že jiné slovo než GENIALNI se k tomuto seriálu nemůže hodit víc. Jinak v třetí sérii už není Nathan, je to škoda, já osobně jsem si to bez něj nedokázala představit a myslela jsem, že to bude propadák,ale ukázalo se, že není. Místo Nathana je tam tedy nováček Ruby,který se samozrejme nemuze s Nathanem vubec srovnavat,natož ho nahrazovat,ale když tý třetí sérii dáte šanci,tak zjistíte, že tentokrát tam jde o trochu něco jiného :) takže za mě 100% .. ()

JackieBliz

Zapomeňte na klasické super hrdiny, kteří nám, prachobyčejným lidem ukazovali životní směry - morálku, lásku k bližnímu a to, že si máme všichni pomáhat. Teď jsou tu nekompromisní a nefalšovaní Zmetci. Bravo, anglická kinematografie zase zvítězila nad americkou. ()

vlastimil.ferko

Po první sérii jsem si vyloženě chrochtám blahem. Všech pět hlavních protagonistů hraje skvěle a jejich rolím není vůbec těžké uvěřit. Heroes jsem neměl rád, právě kvůli americkému stylu, uhlazenosti a zbytečnému balastu. Tady je ryzí akce, vztahy a britský humor nové generace, který potrhuje hlavně skvělý Nathan. PS: Nejvíc se mi ale líbí, že ze seriálu cítíte toho "evropského" ducha, který je prostě nenahraditelný. RULEZZ ()

Entfak

Při pilotu jsme si říkal - "bože co to je za postavy vyhrabané ze smetiště?". Po druhé sezóně mohus s klidem prohlásit, že co díl, to příběh, což je u seriálů dnes poměrně nezvyklé a postavy se svou osobnosti naprosto dokonalé. A čert vem nelogické úseky a díry v dialogách ;) ()

Rampa Mc Kvak

Hodnoceno po třech dílech a do dalších nepůjdu. Mám rád britskou produkci (britcomy, krimisérie), je dimetrálně odlišná od té americké, ale tohle mi nesedlo. Na komedii málo vtipné, na drama málo dramatické, na sci-fi málo scificiózní. PS : nikdy mi tak britský přízvuk nerval uši jako když promluvila Lauren Socha. Mluvila vůbec anglicky ?? ()

nuwer

Ze začátku mi to přišlo doost divny,ale po první řadě jsem nadšená,jak už bylo řečeno níže,hodně jiný serial-supr . ()

R_Dwarf

Originální a vtipnýma hláškama sršící seriál, co se jen tak neokouká. I přes to, že třetí série trochu pokulhává za ostatníma, musím dát 5*. Navíc, Misfits má velmi nápaditý intro. :) ()

DekaDance

Milý seriál o dospívání. Jako tradičně se zde řeší lásky, náboženství, rodinné problémy i problémy se začleněním do společnosti, jen je tu kladen větší důraz na počasí... ()

sergiokish

No prostě ani není co psát,Misfits jsou prostě originální,ty schopnosti,děj,díli sou na sobě naprosto nezavyslí,je tedy pravda že tam zatím o nic moc nejde ale to časem přijde,aspoň tomu teda věřím,jinak vážně suprovej seriál ! ()

johny1913

Výborný seriál v první sérii, nadpruměrný seriál do půlky druhé. Nicméně konec druhé a začátek třetí mě bohužel přesvědčil, že už není třeba dále sledovat. Třeba se (nostalgie k první sérii) k tomuto seriálu ještě někdy vrátím. 1.série 100%, druhá 80%, třetí 50% +plus+: herci (hlavní pětka bez vyjímky, skvělý casting), humor, originalita -minus-: ztráta zajímavosti na konci 2. a v 3. sérii, místy mezery ve scénáři, třetí série bez Sheehana ()

warha

1 a 2 řada byla neskutečně nabouchaná! Nathan tam válel jako Jack Sparrow na Perle. Dlouho jsem se tak nebavil, ani mi nevadilo příliš mnohu Fucku. 3. řada byla slabší to hlavně kvůli odchodu nejlepší postavy a nahrazena totálním výmazem. Po shlédnutí v originálu jsem se na to podíval i v CZ a musím pochválit nadabovali to skvěle. ()

Shinnie

Tak toto je proste MEGA PECKA. Nie som moc seriálový typ, pozerávam ich len pár ale proste väčší nárez som ešte nevidela (tak ma nadchol jedine Kick-ass). Postavy, ktoré by ste mali nenávidieť milujete po prvom diely a nemôžete sa dočkať kým si pozriete posledný. Proste príbehy tejto partičky sú dokonalé. Napínavé, dramatické, nedávajúce servítku pred ústa a nevyhýbajúce sa žiadnej absurdnej, nechutnej situácií. Dejová línia prepracovaná a schopnosti "hrdinov" fakt vymakané. Prvá séria bolo také spoznávanie. Neuveriteľne vymakané, napínavé, rozvíjajúce vzťahy. V druhej sérií to nabralo obrátky. A tretia séria bola zlom. Nathan je preč a namiesto neho prišiel otrasný, trápny, nechutnesasnažiacibyťakoNathan, nesympatický Rudy. Už som dávala zbohom lebo v prvých dvoch dieloch sa nič nedialo, no potom sa to opäť rozbehlo. A bolo to ešte lepšie, premakanejšie,napínavejšie a zaujímavejšie. Škoda, že to má tak málo dielov, ale je to asi aj šťastie keďže potom by to utrpelo na kvalite. Lebo ono vlastne každý jeden diel je kratší premakaný film. Postavy: Nathan - to je hovädo. Jeho perverzné pripomienky v každej situácií a správanie pokaždé vyvolávajúce u hlavných hrdinov "AHA facy" zaručí takmer vždy výbuchy smiechu. Ja som jeho absenciu kruto pocítila v 3. sérií asi ako každý a až potom si uvedomila že tomu dával šťavu. Kelly - ten jej prízvuk som spočiatku neznášala, ale potom som si ju strašne obľúbila (I'm a fooking rocket scientist!), Curtis má najdôležitejšiu schopnosť dotvára partičku, zachraňuje ich životy ale niekedy je divné že proste nepretočí čas a nezmení to keď sa to posralo. V 3 sérií už má novú schopnosť a vtedy sa k "nemu" možno priblížite. Najlepší je Simon s Alishou. Milujem sledovať vývin ich vzťahu aj keď niekedy mi Simon príde až príliš "připitomělý". A Rudy to je čistá hrúúúza no po čase si naňho zvyknete. Skutočne pokus o napodobnenie Nathana a vyznelo to dosť trápne. Časom to už našťastie nie je až také nervydrásajúce. ▐ Najlepší diel - 3x04▐ Najobľúbenejšia postava - Kelly, po tom čo odišiel Nathan▐ Hodnotenie: 100 % ()

Mon_Ty

První díl ve mě vyvolal velice rozporuplné pocity, ale nevzdala jsem se a koukala dál. Seriál, který si nebere servítky s ničím. Specifický humor, který se jen tak někde nevidí. Rozmanité hlavní postavy. Tím a mnoha dalšími věcmi si mě ten seriál získal. Jen mě trochu mrzí, jak ho pohřbili dabingem. Nebijte mě, ale to se nedá poslouchat. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V