Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

dEst28

Shlídnutá první řada, není to vůbec špatný, ale vede to tam Nathan a jeho hlášky a magořina. A bez něj nevím nevím jestli by to mělo takový hodnocení. Horko těžko asi. ()

Gendarme

Jeden z nejlepších seriálů poslední doby .... teda alespoň pro mě. Líbili se mi všechny 3 série, ani bych neřekl že ta 3. byla slabší, jen se trošku vyměnil "úchylák" v partě veřejně prospěšných týpků ()

Boris.

Když nebudu hodnotit třetí řadu, tak ten seriál byl fakt dobrej. Parta mladejch lidí se superschopnostma, který dělaj akorát průsery, šukaj a zabíjej svoje probační úředníky...docela sranda a občas je to i napínavý. Ta 3. série se ale nepovedla a navíc tam nebyl ani Nathan, kterej by to možná zpestřil...ale celkově to bylo dobrý. ()

Bublinka6

Úžasná vzpruha v předlouhém zkouškovém. Robert Sheehan jako Nathan je tak otravný bastard, že mě jeho vtipy baví nejvíc ze všech a Lauren Socha jako Kelly mi svým obludným přízvukem vyloženě libozvučí. Bezvadné obě série, zklamání mě potkalo u přečtení toho, kdo všechno (ne)bude hrát v další sérii. Škoda. Nicméně za spoustu smíchu, dojetí i jiných emocí dávám maximální možné hodnocení! ()

Melvej

U tohohle seriálu jsem se nasmál asi jako u žádného jiného. Jeho komediální pojetí je prostě super, zároveň se však nese v přijemném duchu scifi a komediálnost často střídá drama, především v posledním dílu třetí série. První dvě série byly super, třetí trochu poklesla, když se vyměnili herci, vtipálkové - Robert Sheehan byl prostě lepší než Joseph Gilgun, ale nakonec se to trošku srovnalo, i když rozdíl byl stále cítit. Každopádně Misfits je skvělej seriál s většinou epizod, které hodnotím pěti. Zbytek však nikdy neklesne pod tři. ()

Matt007

Pro mě teda velký překvapení, hlavně postavy Nathana a Kelly mě fakt baví. Seriál, který má opravdu hodně co nabídnout a určitě si najde širokou základnu fanoušků. 1. série 95% 2. série 95% a 3 série 80% ()

vincchuppo

Správným směrem namířená pointa. Drive je cool! Soundtrack můžu. A hlášky, hlášky ty jsou gró společně s výbornými postavami! ()

Mastersn

První 2 řady hodnotím 100% co oceňuji je i povedený český dabing zvláště Kelly je dobře namluvená.Jen škoda že s třetí řadou přichází takové mírné vystřízlivění.Díl s nacisty byl příšerný a navíc nelogický.Nástupce Nathana Rudy je poměrně sympaťák ale i tak bohužel třetí ani čtvrtou řadu moc nezachraňuje,pořád je to zábava ale už to není ono.Třetí a čtvrtá řáda 50-60%. ()

LolopelS

Po zhliadnutí uvodných častí z tretej série musím sklamane konštatovať, že zmetkovia pre mňa skončili. Odmietam po druhej sérii sledovať úplne nový seriál a adaptovať sa na nových čurákov každým nasledujúcim dielom.. " I am not a complete caveman"... ()

ChloeQueen

První dvě série jsou naprosto bezkonkurečně podané (akce, humor, napětí), zasloužily by rozhodně 4*, ovšem po odchodu jednoho z největších tahounů (Nathana) se na to už nedá dívat. Alespoň pro mě seriál ztratil tu jiskru. Proto ty 3*. ()

Chip89

Za prvni dvě série dávám čtyři hvězdy, za třetí dávám tři a ke čtvrté se raději nebudu vyjadřovat, protože bych kazila průměr hodnocení. Dobrý nápad, ale buď by se ho měli držet a nebo přestat natáčet. Čtyři hvězdy dávám za první dvě série. ()

Sweat55

Seriál, jaký jsem v životě ještě neviděl. Příběh o skupině starších teenagerů kteří získají super schopnosti by se mohl zdát trochu klišé, ale ne v tomto případě. Vyprávění příběhu odsýpá a ani jeden díl ze všech sérií jsem se nenudil. Ano, díl o vítězství Hitlera ve válce bylo až příliš, ale vtipné a vulgární chování herců to 100% zachraňovalo. V seriálu je krásně vidět, o co jde v první řadě. Jde o život. Za mě 95%. ()

prasokote

K prvním třem sériím nemám co dodat, skvěle to šlape, a taky dobrá hudba. Čtverka mne díky absenci Kelly atd. už moc nebavila, v podstatě jsem měla chvílemi problém ji dokoukat. Pátá série mne ale už zas docela chytla, takže ve finále jsem s tímto seriálem moc spokojená. Nejoblíbenější postavy: Kelly, Rudy. Krom toho je vidět, že v Londýně mají taky celkem hnusný betonový sídliště. ()

marko66

▐ {1. séria} » (80%)▐ ▐{2. séria} » (75%)▐▐{3. séria} » (75%)▐▐{4. séria} » (70%)▐▐{5. séria} » (65%)▐▐▐ ()

BaruM

Co na to říct? První série - BOMBA. Druhá série - jak je možné, že je ještě lepší? Třetí - dost dobrá, jen Nathanův vlezlý ksichtík dost chyběl. Čtvrtá - sakra, bez Kelly to není ono.. Když to shrnu, je to jeden z nejlepších seriálů, který si dokážu pouštět stále dokola, znovu a znovu. ()

GTS_PUNK

Skôr než som tento seriál začal vôbec sledovať, som naň videl viacero upútaviek, ale žiadna z nich ma viac nedokázala zaujať. Aj napriek tomu som sa rozhodol, že mu predsa dám šancu. Keď sa na celý seriál pozriem spätne, určite nemôžem povedať, že by som ľutoval. Seriál diváka zavedie do vymysleného komunitného centra kdesi v Londýne, do ktorého si prišla skupina mladých delikventov odpracovať verejnoprospešné práce. Hneď prvý deň však Londýn zasiahne zvláštna búrka a tá dá každému z nich nejaké superschopnosti. Nie však len im, ale takmer každému, s kým prichádzajú do styku. A práve o tom je dej celého seriálu. Skupina z komunitného centra väčšinou bojuje proti ľuďom zneužívajúcim svoje superschopnosti. Zároveň sa však medzi nimi vytvárajú vzájomné vzťahy a budujú tak širší príbeh v pozadí. Divák si od samého začiatku najprv síce musí zvyknúť na nezvyčajný námet seriálu, ale ak ho chytí, mal by ho adekvátne baviť. Určite však nečakajte superkvalitnú záležitosť, tej sa totižto v žiadnom prípade nedočkáte. Dočkáte sa však solídnej zábavy a miestami aj drámy so štipkou hororu. Lacného, ale hororu. Lacno v tomto prípade pôsobí aj väčšina trikov, najmä čo sa týka tých počítačových. Z celkových piatich sérií je najkvalitnejšou určite prostredná, ale bavia aj dve záverečné, ktoré nasledujú po nej. A to dokonca aj napriek tomu, že sa po tretej sérii zmenilo takmer celé obsadenie seriálu. Väčšina divákov by vám možno povedala, že to celý seriál pokazilo, ja naopak musím povedať, že nové charaktery bavia omnoho viac ako tie staré. Zo "starých charakterov" (viď prvá až tretia séria) v pokračovaní (viď štvrtá a piata séria) chýba snáď len Robert Sheehan, ale toho adekvátne, snáď ešte lepšie, nahrádza Joseph Gilgun. Ten je, bez najmenších pochýb, vôbec najlepšou postavou, ktorá sa v celom seriáli objavila. Čo sa ostatných postáv týka, vyzdvihnúť možno ešte herecký výkon Shauna Dooleyho v roli probačného pracovníka v sériách číslo štyri a päť. Misfits je zvláštna zmes komédie, drámy, sci-fi, nejakého toho lacného hororu a námetu, ktorý možno považovať za jedinečný. Avšak práve všetky časti tejto zmesi nemusia vytvárať dobrý mix a po prvej sérii môžu množstvo divákov odradiť. Keď sa však už divák rozhodne v sledovaní seriálu pokračovať aj naďalej, určite neoľutuje, ale takisto nebude na seriálové dianie hľadieť s otvorenými ústami a v nemom úžase. Čo si treba povedať je fakt, že žiadnych plot twistov ani nečakaných udalostí sa tu divák nedočká. Ako komplexný celok možno seriál zhodnotiť ako pozitívnu záležitosť, hoci len priemernú, ktorá však dokáže pobaviť, nenudí a sem-tam ponúkne aj dobrú hudbu. Základné kvalitatívne faktory tak určite spĺňa, ale neprevyšuje ich. Oranžové pracovné uniformy už nikdy nebudú ako predtým. ()

Likan7

Nemůžu říct, že by mě první série vyloženě bavily, ale nebyl to úplný odpad. Humor by dost mimo mě (a to anglický humor mám obvykle moc rád), ale bylo to takový nový, neokoukaný a vraždění probačních úředníků mě bavilo. Jenže někde po dvojce se základní motiv začal pomalu měnit stejně jako hlavní postavy, a to seriál zabilo úplně. V posledních sériích měli postavy tak pitomý schopnosti, že to bylo sice v tom prvním momentu vtipný, ale pro nějaký alespoň trochu smysluplný děj úplně k ničemu. Jediné štěstí je, že seriál měl jen 37 dílů, takže jsem to přetrpěl relativně rychle. Děkovat tady ani nebudu nikomu, protože jednoduše není komu. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V