Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

Rigo

Originalita a herecké výkony dají zapomenout na některá hluchá místa. Kvalita jednotlivých dílů nekolísá, někdy i roste. Kdo je již otráven dnešním seriály přes kopírák. Misfits jsou jasná volba. ()

jarmil8

Vtipné námětem, ale i díky scénáři. Superhrdinské mýty dostávají nářez pěkně od podlahy a dobře jim to šlape. Už dlouho jsem se takhle u seriálu nenasmál. ()

5yrius

Sakra, hodně jsem tomuto projektu věřil. Seriál jsem stahoval s nadšením, první díl shlédnul s menším vystřízlivěním, další díly si zamiloval, pak zase vystřízlivěl, znovu mě to chytlo a zase pustilo, atd, atd, atd až jsem z toho celého kolotoče vypadl přežvýkán a s nepříjemným pocitem znásilnění. Postavy mě nedokáží získat jako Dexter, musím je tedy stále nesnášet a žádné vyšší pohnutky neobhájí jejich zločinecké chování. Boj mezi dobrými a zlými silami se omezuje na jakési: "sejmem toho trapáka", čímž nemohou konkurovat Heroes. Chápu, že jsou to ještě děcka, a velmi "povedená" děcka, ale připadá mi, že koukám na partičku mentálně zaostalých, kteří nejsou schopni spočítat 1+1. Některé momenty jsou vážně vtipné a budu si je pamatovat ještě hodně dlouho, ale následně vám autoři uštědří facku a vy se nestačíte divit, odkud vůbec přišla a proč. Proto jen 3*. ()

Goldfingr

Tak zábavně syrové... Vulgárně laděný seriál, který jsem nemohl dostat z hlavy především díky hlavní pětce. Trošku se povznést nad absurditu a jen si vychutnat pár ostřejších hlášek a ujetých scén! Britové přijdou vždycky s něčím stylovým. THUMBS UP ()

HMTD

Je to pecka, vlastně jsem shlédl dvě současné série za jeden den a dal bych si další. Občas to přehání, charaktery postav jsou až moc extrémní a drobné chyby jako třeba až podivně rychlému hojení postav, vám budou sotva vadit. Chtěli jsme nové hrdiny když nám ty staré sebrali a tady je máme a jako bonus nejsou až tak kladní. Saimon je prostě boží a výkony ostatních jsou také skvělé. Vřele doporučuji. ()

stepanvaj

Moc dobrý seriál, který zaručeně nemá obdoby! Původně jsem měl strach, že se Misfits snaží parodovat Heroes, ovšem seriál vytvořil naprosto nový fenomén (anti)super?hrdinů, kteří baví...První dvě serie jsou velice vyrovnané tak snad tvůrci nepoleví i když bez jedné z ústředních postav Nathana (Robert Sheehan) je čeká přetěžký úkol! ()

Simononer77

Misfits je smrtiaca kombinácia najnovších filmov s Batmanom a South Parku. A je to skvelé! Stále sa máte s kým smiať a (o) koho sa báť. ()

snupko13

Na zaklade stranky www.csfd.cz som sa cez nejakeho uzivatela, fanusika fanklubu serialu, preklikal az k jeho stiahnutiu a vzhliadnutiu. Rezultat: za prvu seriu urcite plne hodnotenie, skvele, neokukane, drsne, zabavne a tisic krat lepsie ako americky, konkurencny, detsky Heroes. Za druhu seriu by to bolo tak za tri-styri hviezdy tu, nasadzovanie stale ineho zaporaka, popri rieseni ich vztahovych problemov sa stalo stereotypnym, aj celkovo sa vsetko zjemnilo..onedlho vyjde tretia seria uz bez snad u kazdeho fanusika oblubeneho Nathana, tak uvidime. ()

DrahciiiRe

Další důvod, proč upřednostňovat seriály před filmy. Další seriál, který se povedl. Další seriál, který má strhující děj, boží námět a mixuje dohromady tu pravou pochoutku pro fajnšmekra. I like it so much. ()

conductor

Misfits me pobavili jako dlouho nic..Nemuzu se dockat dalsi serie, jen si nedokazu predstavit nepritomnost Nathana..Tak uvidime. Kazdopadne davam 5 hvezd a 93%. Specialni bonus si zaslouzi Kelly za ten neskutecnej akcent. ()

Fracek

Parádní uchylárna, dokázat dat dohromady tak propracovaný scénář děravý jako cedník, aby to v celku fungovalo, je pěkný mazec. To, co by mě jinde s.ralo, je tady jako hebounký polibek rozrajcovanýho draka... Ale to, co je opravdu největším vkladem tohoto dílka je to, že je to UVĚŘITELNÝ, přestože rozum říká ANI NÁHODOU... :-)) ()

AndysSsek

Nejsem vůbec seriálovej typ, ale od tohohle díla se nemůžu odtrhnout. Něco naprosto novýho a neokoukanýho, co lidí zaujme hned od prvního dílu. Tahounem děje a celý srandy bejval Nathan a jeho naprosto šílený fráze a neotřelý chování. I tak ale seriál stojí za 5 * a zároveň doufám, že se Nathan z Vegas brzo vrátí a pobaví nás svými dalšími kousky. ()

Tess92

K tomuhle seriálu jsem se dostala náhodou, ale první dvě série jsem zkoukla najednou. Po začátcích s velkým množstvím mrtvol se seriál trochu uklidňuje, ve druhé sérii se objevuje záhadný ochránce (13. minuta 3. dílu - Simon ve sprše - mám ho nejradši) a skoky v čase, které nemám ráda, protože nejsou nikdy neprůstřelné - čekala bych, že se nějak dostaneme k tomu, že se Simon vrátí do minulosti, když tam patří. Každopádně 3. série, (která se bohužel pomalu blíží ke konci) je podle mě velkým posunem dopředu. Skáče mezi různými tématy (od Hitlera k zombie roztleskávačkám) a hlavně mají všichni nové schopnosti (které mi ovšem připadají dost nevyužité), a nesmíme zapomenout na Rudyho - chabou náhradu za Nathana. Hodně se mi líbil Michael Marcus Morgan v roli Petera. Každopádně konec třetí série mě docela zklamal, Simon přece pořád mluvil o tom, jak přišel do minulosti aby Alishu zachránil, o což přitom vůbec nejde. Prostě cestování časem nemám ráda. Simon s Alishou se budou navěky střídat v paralelním vesmíru a do 4. série dojdou jenom Curtis, Rudy a Kelly - nevím, jestli se budu dívat. ()

michalkop

Pro mě ničím nevybočující seriál o vztazích a životě. Jediné, co je v něm jiné než v ostatních podobných, je, že je o trestancích s extra schopnostmi. Za tři nebo čtyři díly jsem se ani jednou nepousmál, tak jsem se na Misfits přestal dívat. To je u komediálního žánru dost velký problém. A hlavní protagonisté mi k srdci taky nepřirostli. ()

Mr.Hackels

Po první sérii to vidím tak na 70%. Vůbec nemám tušení kam se to bude ubírat, ale někdy mi přijde, že je toho moc nakousnutého a dost nedokončeného. No, postavy zajímavé, obzvlášť Nathan. Trochu mě zklamalo finále. Vlastně se jeden problém odsunul druhým, který měl být v rámci jedné epizody vysvětlen, ale to se za třičtvrtě hodiny podařit nemohlo. No každopádně je to hodně hodně odlišné od jiných seriálů a to mě na tom baví. Snad to brzy nebude nastavovaná kaše. Po dokoukání druhé série jsem nadšen. Nečekal jsem to, ale líbila se mi mnohem víc než první. Víc akce, zlomů a hlášek. A asi jsem si už definitivně zvyknul na formát seriálu a relativně oddělené epizody. Duhá série 90%. ()

goman

Z počátku mi to přišlo jako kravina, ale postupně mě děj pohltil a začalo mě to i bavit :-). Sice děj předvídatelný, ale jinak celkem dobře podaný. Takže tak 70%+10% za pěkný holky :-). ()

Lang75

Joooo tak tohle jo. Žádný zachraňování světa a lítání ve větru. Prostě ty nebo já, akorát jen s něčím mírně vylepšeným. Škoda jen Nathana v trojce, Rudy je taky fajn, ale není to Nathan. I stejný fóry Rudyho (automat) vypadají lacině. Pak jsem ještě nadával při některých myšlenkových pochodech, třeba Curtis a jeho vracečky do minulosti s drogama. Inu ale nobody is perfect. Kelly a Simon, pro mě top a díky za každý nový díl. ()

Naranyan

Vidím, že nemám komentováno. Misfits jsem poprvé viděl zhruba před 2 lety a teď vzpomínal, jak to chodilo... Tuny smíchu (až jsem někdy ze židle padal), zajímavý děj i postavy, když bylo třeba, hutná atmosféra atd... Před pár dny vidím, že už máme 3. sezónu. Tak nějak jsem ale začal poměrně důkladným opáčkem a znovu se divil. Zase se mohutně smál už viděnému a i se znalostí celého děje si všechny díly pořádně užil. Zkrátka wannabe jako vyšité se vším všudy. Samozřejmě hodnocení za plný počet. Kéž by pokračování příběhu nemělo jedno velké ale.. Nová (třetí) sezóna. ____________________________________***VAROVÁNÍ, MOŽNÉ SPOILERY****_________________________________ První díl a hned extrémní WTF. Nová postava (Rudy) katastrofa největší. Vypadá tak na 40, z jeho sípavého hlasu mám těžký bolehlav a hláškování, o které se snaží mi přijde jako z jiného světa. Výsledek ? Celý díl jsem se né že nezasmál, ale jen a pouze velmi kysele křivil ústa. Tam kde Nathan dokázal prodat snad svou přirozenost, jinak si jeho famózní výkon nedovedu vysvětlit, Rudy selhává na celé čáře. Nevěřím mu ani nos mezi očima. Velmi rád bych si poslechl, při kterých jeho výstupech někdo dostal záchvat smíchu (tak, jako jsem ho u těch Nathanových dostával velmi často). Zbytek už snad ani pitvat nebudu, nemá to cenu, jen bych dštil síru. Zkrátka to celé stojí za hovno a výsledek nemůžu poslat jinam než do odpadu. Jedno z největších zklamání, jaké jsem kdy u filmů/seriálů zažil. Tohle vědět dopředu, zůstal bych u blaženosti z prvních dvou sezón. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V