Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

Helmbrecht

Přiznejme si, že kdyby se nám dostalo úžasných nadpřirozených schopností, na nějaké zachraňování světa bychom se nejspíš vysrali. Stejně jako to udělala parta nesympatických, drzých ztroskotanců kolem nichž se tenhle seriál točí. Ze začátku to bylo dokonalé, ale nic nemůže trvat věčně. Na těch sedm epizod z druhé, bezkonkurenčně nejlepší, série se ale kouknu kdykoli a moc rád. ()

Zakarija

Hodnotím první dvě sezóny. Naprostá pecka. Ale... musela jsem mít titulky... njn, některé věci bych fakt nedávala. A to co Nathan vypouštěl z pusy... bože, kdo to vymyslel? Vyloženě jsem u toho prskala smíchy! ()

Kejxx

První dvě série jsou vynikající, třetí ujde. O zbytku se raději nebudu vyjadřovat. Po odchodu většiny hlavních přesdstavitelu je Misfits o ničem. Takže jen tři hvězdy za zklamání. ()

Exanima

Když s tímhle serošem je to složitý, dvě řady bomba (krom posledního dílu druhé série, ten si někdo fakt vystříkl do trenek za 5 minut mastění klacku) A dál už jen sestupná tendence Nathan zmizí, místo něj nějaká jeho náhražka, která ho trapně napodobuje ... a pak už jen hůř a hůř a hůř ... takže první dvě série 4* zbytek 2* Mimochodem, soundtrack je fakt libovej, ten má u mě 5* ()

Tomiss13

Absence Roberta Sheehana (v pozdějších řadách) seriálu neuvěřitelně ublížila. On by nový hrdina ani tak nevadil, kdyby se tvůrci ze všech sil nesnažili Roberta nahradit "klonem", který ať se na to dívám jak chci, je dost trapný. Když to jinak nešlo, měla přijít úplně nová a "čerstvá" postava, ne něco, co se snaží být originálem, ale navždy zůstane v jeho stínu. Za první dvě série 5*, to je bez debat. Originální seriál, skvělé hlášky, balanc mezi seriálem na pokračování a klasickým seriálem (co epizoda, to nový děj), super herci. Ale bohužel jsem skončil předčasně, a dál, než za první díl 3. série jsem se díky tomu novému polotovaru nedostal. Velká škoda. ()

louie100

V realite sa nachádza niečo neuveriteľné, teda v realite skutočného života. Nie nikto nesmie hrešiť ani nadávať, to môžu len oni. Len problém je v tom, že to občas preháňajú, ale taká je skutočná realita. Teda presne takto by asi vyzerali skutoční ľudia s nadprirodzenými schopnosťami. A uričte tam nie je žiaden trapas a všetko do seba pekne zapadá. 85% ()

Misulaxd

Super promyšlený seriál, akorát škoda že od 4 sérky nastupují nové postavy, což v mém případě ztrácí kvalitu. Už od té doby, co odešel Nathan a místo něj tam dali Rubyho (který je mi fucking nesympatický) to není ono. Jinak skvělé herecké obsazení. Proto 4 hvězdy. ()

lone_wolf_

S pribúdajúcimi sériami meniť pôvodnú zostavu je pre mňa v prípade Misfits chyba, cez ktorú sa jednoducho nedokážem preniesť. Nápady boli aj v neskorších sériách fajn, ale ja som v tom už necítil žiadny drive. Škoda pochovať tak sľubne vyzerajúci seriál... Prvé dve série každopádne môžem vrelo odporučiť. ()

ikalamity

Ideání seroš pro fanoušky britského humoru a superhrdinů. Seriál je postaven na absurdních situacích a rozhovorech a je skvělou parodií na superhrdinské filmy. Plný antihrdinů se schopnostmi, které by Vás ani ve snu nenapadly a které si zamilujete hned od prvního dílu. Ač nejsem zastáncem dabingu, musím říct, že český dabing je možná lepší, než britský originál. Nutno dodat, že kvalita seriálu se od třetí série snižuje. ()

Masinfira

Jeden z nejlepších a nejvtipnějších seriálů, co jsem kdy viděl. S přibývajícími řadami bych dal méně *, ale první 3 jsou za 5* určitě... napětí, vtipné situace, superhrdinové... co si přát víc? ()

Taurpower

Prvni 2 serie jsou za 5* bez mrknuti oka, ale po odchodu Sheehana je to jako by serial ztratil dusi... Gilgun je proti nemu ani ne polovicni... Skoda. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V