Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

Jamall

Britové umí! Zatraceně vtipné, ujeté, přehnané. Třetí série je na tom možná o trošku hůř než předchozí dvě (hádejte proč), ale i tak to uteklo. ()

Magyana

Jsem nanejvýš nadšená! Tenhle seriál je úplně něco jiného, než co jsem čekala. Je vtipný, sprostý, provokativní, sexy, mladistvý, prostě svěží... Co tu chci ale vážně pochválit je český dabing. Obvykle sleduji filmy a seriály v originále, ale toto jsem náhodou objevila v českém dabingu a nedám na něj dopustit. Obzvláště postava Kelly s jejím fantasticky zvládnutým ostravským nářečím (Tereza Bebarová je hvězda) a jadrným slovníkem je fakt cool. Její TOP scéna: Dokope Hitlera se slovy: "Že ty musiš byt taky pičus." Výstižné, zábavné... ()

miselin36

Prve 2 serie: Awesome, skvele hlasky, zabave, putave zapletky...3seria: fail, po piatom dieli som radsej skoncil brrr...ale prve 2 serie to napriek tomu skvele vyvazuju a tahaju serial na vrchol ()

Anee

Tohle je seriál, který se vymyká všem zažitým seriálovým klišé :). Neuvěřitelně nadupaný co se týče hlašek, doprovázeno britským humorem a skvělými herci, jejichž scénáře se někdy až nebezpečně podobají mluvě pouličních děcek :D. Můžu jen doporučit! ()

mikimiki09

První a druhá řada rozhodně stojí za sledování a kdyby i další řady byly stejně kvalitní, 5 hvězd bych udělil s klidným srdcem. Třetí řada je už ale spíš průměrná(protože odešel největší hláškař seriálu) a 4 je vyloženě příšerná a asi radši neměla být natočena ()

RKBoy

za 1. a 2. sériu 5* / 3.séria už poslabšia , 4. tiež ale na hodnotení nezmením nič , malo to zlé chvílky a časti ktoré už moc nezaujali a nové postavy na tom nič dobré zozačiatku nepridávali ale neskor si človek zvykne.Prvé 2. série sa mi páčili a velmi takže nechávam aj ked už slabých 5*. ()

enter.

Na konci druhé série jsem tomu dal 5*, ale pak už seriál šel do kytek. Měli to utnout hned po druhé sérii a nechal bych původní hodnocení. Škoda dobrého seriálu. ()

kaculinka777

K sakru, tenhle seriál hltám v jednom kuse. Pravda... Může se zde často vyskytnout napodobení na heroes. Ale atmosféra je zde zcela jiná. Dávám 90% ()

pcarogers

Né že by to byl seriál mého srdce, ale vývoj v seriálu byl tak pozoruhodný, že se mi pozornost udržela hodně dlouho. ()

Necrolock

Misfits není pro každého, ale jsteli ten typ člověka co má rád onen specifický humor, udeří u vás do černého. Misfits jsou vtipní. Vtipnější než sebelepší americká komedie či rádoby vtipný seriál. Misfits mají dobrý děj - lepší než který znáte z leckterých čistě příběhových výtvorů a akční scény jsou nadupanější než hollywood. Co víc říct. ()

MiniRecenze

Musím říct:Je to dokonalé!Dlouho jsem neviděl tak chytlavou věc.Najdete zde vše :drama,sci-fi,akce,komedie dokonce i špetka hororu.Všechny tyto žánry mají bohatý podíl v seriálu.Scénář je napsaný perfektně tak,že od prvního dílu Vás seriál pohltí zápletkou a nenechá Vás vydechnout do posledního dílu.Herci si ve svých rolí "šmakují" a získávají Vaše sympatie.Seriál mohou svými pohledy hltat pouze osoby starší 18 let,poněvadž se tady setkáme i s "pikantnějšíma " záběry.No jsem hodně zvědav na čtvrtou sérii . ()

pk1w5

Seriál, o partě poloblbů posedlých sexem, kteří při bouřce získají superschopnosti. Super nápad a hodně dobře realizován, ovšem jen do chvíle než se začal blížit závěr druhé řady. Vystřídání jednoho vtipálka, za druhého byla přijatelná změna, dokonce bych řekl, že ten nedomrd Rudy tu pětici svým humorem doplňuje mnohem lépe, jenže když začně odcházet a umírat i zbytek superděcek, které si během dvou řad oblíbíte, začne vás přepadat jistá nechuť. Za první dvě řady dávám 10/10, za ty další dvě už bohužel srážím hodnocení na polovinu. ()

Jane.D

Pro mě nejlepší nový seriál. První půlka byla opravdu skvělá a zábavná, ale druhá už tolik vtipných řečí nepobrala. Jakmile odešel Nathan, snížilo se to pro mě tak o 50%. ()

certiskon odpad!

Katastrofa největší, dabing jak kdybych to namluvila já se spolužákama ve školce.... a celkově námět úplně o hovínku.... nelíbilo se mi vůůůůbec! ()

Kalda69

Tak prvni tri dve serie jsou na 5*, u treti to klesa na 4 (v tu dobu jsem hodnotil) a po odchodu Roberta Sheehanena a postupnem odchazeni ostatnich hlavnich postav ve 4 serii to jde pomalu ke dnu, protoze i kdyz Nathana nahradil Rudy (Joseph Gilgun) tak to proste neni ono. Uvidim co prinese serie cislo 5. Ale co jim musim nechat tak bych rozhodne nechtel byt jejich probacnim, protoze umiraji jak na bezicim pasu :D ()

VLADEK

První série před 3 roky to byla jízda. Dlouho jsem se tak nebavil. Pro mě 100%. Druhá série byla jen o málo slabší. Zato třetí sérii jsem už přetrpěl a čtvrtou jsem vypustil. Dnes koukám, že 4 řadu začíná vysílat Prima Cool, tak jeden díl zkusím, ale obávám se, že mne to jen donutí jít s hvězdičkou dolů. A rozhodně první a druhou řadu doporučuji v originálním znění. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V