Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

kookies

prvé dve serie vynikajúce. Skvelí sarkastický humor a dobré herecké obsadenie. Ale tretou sériou to postupne išlo dolu vodou. Napriek tomu pre mňa najlepší seriál poslednej doby. ()

tixi odpad!

Ani neviem čo mi na tomto seriáli vadilo viacej tá banda nesympatických debilov a kráv alebo to že to nemá žiadnu pointu.Proste prišlo mi to hrozne nudne,hlavná zložka tohto seriálu je chlast,drogy,sex a to je príliš málo na to aby ma to zaujalo a čo sa týka komédie tak neustále opakovanie nadávok bez nejakého zmyslu my vtipné nepripadá.Videná až jedna séria a dalej určite pokračovať nebudem 0%.PS:toľko nesympatických ľudí v jednom seriáli som ešte nevidel. ()

PepsonFikson

Myslím si že je tento seriál jeden z nejoriginálnějších. Proč? Sou mladí, sprostí a nic je moc netrápí akorát snad to jak přežít následující den. No každopádně naši hrdinové zabíjejí své vedoucí ale bohužel scénáristé naše hrdiny. První 2 serie dokonalost sama, třetí ušla, ovšem ta 4...palec dolu ale jinak super. Takže za mě Palec hore. ()

mcclane412

Nathan je ta nejzábavnější postava všech dob! Každý komu nevadí trochu nespisovná řeč (ehm), si tohle musí zamilovat. Sice se děj musí odehrávat v alternativním vesmíru, kde zákony logiky vytváří Kalousek, ale když tohle vypustím z hlavy, zbude skvělá komedie, která nemá standardní hihihi vtípky každou půlminutu, ale naopak jednou za čas vypustí bombu a že to je BOMBA. Například vtip na konci druhé série... kdybych ho někomu chtěl vyprávět, pravděpodobně si bude myslet, že jsem dostal mrtvici, ale jak já jsem se smál a smál... P.S.: dabing prima kůl je ta největší prasárna od dob, kdy se na internet dostalo porno natáčené na německých zvířecích farmách (jo až tak moc...) ()

skepticka

Od plného počtu ma odradil len rozdiel medzi sériami,čo sa týka kvality humoru aj deja.Prvá a séria je bezkonkurenčne najlepšia.Samozrejme, v neposlednom rade, mi chýba Nathan,ktorý bol pre mňa najvtipnejšou a najvýraznejšou postavičkou,škoda.No,ale napriek všetkému, sa určite oplatí seriál zhliadnuť.Jeden z naj čo som kedy videla. ()

acrylic

kdybych měl hodnotit první dvě série, kdy je ta stará parta, tak bych dal 5, ale za tu nehoráznou KRAVINU, co teď běží na coolu s "novými hrdiny" bych nejradši mrsknul odpad! Z nostalgie k prvním sériím to jsou s odřenejma ušima tři. ()

clemetine

Hudba Velvet Underground v prvej časti mi okamžite naznačila, že toto bude jeden z TÝCH seriálov. A naznačila správne. Žiaľ, len po koniec tretej série, kedy pre mňa seriál stratil akúkoľvek zábavnú hodnotu a dopozerala som ho len zo zvyku a so znechutenou grimasou na tvári. Škoda škoda ()

novi74

1. a 2. serie je super, 3. uz hodne kolísá, občas nějaká epizoda se povede, ale 4. je už naprosto zbytečná ()

Mamatka

Milujem tento serial, ale bohuzial len do tretej serie (vratane). Pre mna ako anglofila je jednoznacnym plusom a tahacom socialny prizvuk, nenahraditelna Lauren Socha a jej podrezany jazyk. Po tretej serii sa vsak povodna zostava uplne rozpada (uz odchod Nathana po druhej serii bol velkou ranou pod pas) Zvlastna tema, este na hlavu "postavenejsie" spracovanie, vyborne herecke vykony a pritom obycajny zivot britskych tinedzerov. Love them. Samozrejme serial pozerat len a len v povodnom zneni (s anglickymi titulkami), podla mojho nazoru, neanglictinarov serial nenadchne. ()

rogerr

Další z řady povedených britských seriálů, který se s ničím nepáře - to se dá říci pouze o prvních dvou řadách, které jsem si vysloveně užíval. Úroveň třetí řady pak lehce zaostávala, ale stále si zachovávala smysl a děj, a tak to také mělo zůstat. Čtvrtou řadu bych shrnul jedním slovem: Zmetek!. Jestli úroveň bude klesat tímto tempem, tak nakonec všichni budeme rádi, že se seriál přestane vysílat. ()

tulrika

Když získáš superhrdinské schopnosti a jsi totální kretén....jsi pořád kretén. Téhle partě to teda nepomohlo. Mrtvoly se hromadí, dochází probační a téměř každou sezónu se mění parta. Dala bych 5, ale poslední série mě už tak nezaujala. Po odchodu Nathana to ještě zvládli, ale postupně se zbavit všech hlavních postav je už i na mě moc. Kdo má rád Simona....ať se na něj mrkne ve Hře o trůny a pak ty sympatie ochladnou :-) ()

Film2

1. séria - 100%, 2. séria - 100%, 3. séria - 60%, 4. séria - hrozný odpad!, 5. séria - menší odpad ale stále odpad! Rozhodne to malo skončiť tretiou sériou, čo sa dokelu stalo že to po druhej sérii išlo tak dolu vodou čím ďalej viac. To mali tvorcovia nápady len na dve série? Veľká škoda fakt ()

PanSoudce

První až třetí série jsou skvělé, pak došlo k radikální výměně postav, což už samo o sobě byl celkem risk (nedokážu si představit, že by třeba v Teorii velkého třesku nahradili ve čtvrté sérii úplně všechny postavy a čekali by, že se na to vůbec bude ještě někdo koukat), čtvrtá série byla příšerná - humor pryč, nápad pryč, jeden velký nesmysl a nesympatické postavy, ale pak si člověk nakonec zvykne a pátá série už je zase hodně vysoko na stupni hodnocení, asi se scénáristům vrátil smysl pro humor. Aspoň že tak.. ()

BaseDallas

Fantasticky zábavné, nechutný britský humor, skvelé postavy, dej, réžia, aktuálna hudba. Výborný počin, na ktorý len tak nezabudnete. ()

veloxus

Tohle je moje srdcovka, na kterou se dá koukat opakovaně a klidně i na přeskáčku. Naprosto úžasně poskládanej soundtrack (britská škola se pozná), geniálně pestrobarevná kombinace nadávek, vtípků a praštěných nápadů a sympatická partička mladých delikventů. Malej budget je občas znát, zvlášť jakmile začnou vzduchem lítat superschopnosti. Misfits se prosekávají řadou omílaných klišé, ale jelikož maj stejně ze všeho prdel, nakonec se vše zlé v dobré obrátí - jako v každém tradičním superhero příběhu. Jenže... Misfits tak tradiční vůbec nejsou. Jsou sice neskutečně zábavní a akční, avšak dokáží i slušně přitopit a potemnět. Jejich cílem ani není záchrana světa, prostě se snaží jen tak přežívat a superschopnosti jim jejich denní rutinu pravidelně narušují. Superschopnosti možná až příliš často využívají samotní autoři jako scénáristickou berličku, ale budiž. I přesto to funguje naprosto bezvadně! ////////////////// P.S. Rudy je Bůh. "Víš, jak jsem ti říkal, že si meju péro? Uklouznul jsem po mejdle a napíchnul se na nůžky, no není to šílený?" ()

Rikku

Za mě 5 hvězdiček pro první dvě série seriálu. Robert Sheehan ukradl prakticky každou scénu pro sebe, ač měl být z hlediska scénáře hlavní postavou nepochybně Iwan Rheon. S odchodem Roberta se do popředí sice dostal Iwan, ale se seriálem to začalo jít hodně z kopce, navíc se přimýchávali další a další lidé se zvláštními schopnostmi, až se vše neuvěřitelně rozdrobilo. Od čtvrté série jsem již přestala sledovat... Každopádně hodně jiný seriál... Btw. závěrečný monolog postavy Nathana na konci první série je to nejtrefnější vyjádření existence současné generace dvacátníků, jakou jsem kdy viděla. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V