Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

KeiGe

První dvě série s původním obsazením za 5*. To byla naprostá bomba. Ve třetí sérii už to šlo pomalu do kytek, jakmile se stáhl Nathan. Posléze to, velmi nečekaně, zabalili všichni a stala se z toho nudná a nic neříkající béčkovka tak za 2* z milosti. Rudy je ztělesnění člověka a postavy, co vás absolutně sere. Člověk co vymyslel tuhle postavu ovládá humor na úrovni, které jé nikdy neporozumím nebo chtěl už asi předem úmyslně snížit sledovanost. Ani nevím, jak jsem to dokázala sledovat do konce. Zápletky o ničem. Herecké výkony na bodu mrazu. Takové to dodívání se do konce, protože jste to už načali. Třeba by na konci řekli do kamery, že si z nás dělali prdel a poslední dvě série nemysleli vážně. ()

JenomDominik

Po první sérii jsem si říkal že to je jeden z nejlepších seriálů a těším de na další, po druhé sérii jsem začínal doufat že tenhle seriál bude nekonečnej, ale když jsem viděl třetí sérii, začal jsem pochybovat že se takové tempo dá udržet napořád. Čtvrtá série ukázala že to asi nepůjde. No, pátá a taky poslední série to i potvrdila. 1. série 100% 2. série 100% 3. série 90% 4. série 60% 5. série 70% Poslední dvě série držel pouze Rudy a pátou 2 nebo 3 povedené díly. ()

argo.smile

Tak po 3tej sérii to upadlo do úbohosti a trápnosti. Takže hodnotí ako priemer. A kľud to stačilo ukončiť po 3tej ak nie už po druhej sérii. ()

Franki69

První dvě série jsou fakt až punkově nekorektní a skoro ideální na bingewatch. Jakmile ale z děje zmizí postava Nathana, začne to drhnout. Třetí série je proto nejslabší ze všech pěti, přistihl jsem se, že jsem vlastně celou dobu čekal, v kterém z dílů se vrátí alespoň do epizody některá ze silných postav prvních dvou sezón. Výrazně nedoporučuju sledování Misfits s českým dabingem. Tomu jsem se vyhnul už když byli nasazeni tuším na Prima Cool. Dabing část kouzla celého díla spolehlivě ubíjí. Takže, pokud si chcete dát nekorektní puberťácké delikventy v oranžových kombinézách veřejných prací, které mystická bouře obdaří skutečně „shit“ superschopnostmi, pak už to neodkládejte. Část potěšení, které vám nyní seriál přinese, spočívá i v tom, že v něm hrají vcelku známé tváře z jiných (i pozdějších) produkcí, včetně Game of Throns. Misfits jsou aktuálně (2021) dostupní na HBO s vcelku zdařilými titulky (jedna z postav je myslím v dějinách tv. titulků poprvé překládána do fonetické ostravštiny..fajne!! ) Dávám 85%...a mohl bych ještě přidat za skvěle oživenou písničku Power of Love někdejších Frankie Goes to Hollywood.. ()

Ondra.Simmer

Bál jsem se postupného odstraňování postav. Největší problém jsem měl spojen s odchodem Nathana. Toho měl nahradit Rudy a za mě to splnil na jedničku. Začátkem 4. série z původních postav zbyl jen Curtis. Už podle hodnocení čtvrté a páté série jsem si říkal, jestli to vůbec půjde dokoukat. Nakonec to nebyl vůbec problém a nové postavy jsem si okamžitě oblíbil.  Za mě dost solidní. 7.5/10 ()

Houbos

Britský hybrid teenagerských The Skins a americky velkolepých Heroes. Přečtěte si komentáře 2 jmenovaných. Po dvou dílech končím, problém vidím v zbytečném natahování scén a ve zcela chybějícím napětí ke konci dílů. Právě to táhne všechny podobné americké škváry. Zde je mi volné co bude dál a ani nemám další otázky (Simonovu superschopnost znám, nečekaná). Zvrat nepřijde, já přijdu o čas. SIlně nadhodnocené, hlavně na IMDB. ()

numan

De to. Charaktery až živočichózní, prostředí módně špinavé (hajzl v klubu je jako ten z Trainspottingu), casting výbornej, bohužel scénář už o poznání horší, takže se to místy rozplizne do nudy. Zato jsou přítomny sociální prvky a mládežnická free-cool-inovitost, které pravděpodobně vytrčily masové hodnocení tak vysoko. Dějových děr dost a dost - těžko například uvěřit tomu, že se dá takovou dobu utajit před babou, co čte myšlenky (a mmch má senzační přízvuk :o)), že máte schovanou na mrazáku svojí mrtvou šéfovou, když se na ní notabene chodíte co chvíli koukat... To, jak skončí první série, jsem tušil v podstatě už od chvíle, co jedna nadpřirozená schopnost jaxi chyběla do počtu. Víc mě ale drtí množství explicitních prasáren a neustálá jebavost díla. Dobrá, je to celé vlastně taková postpubertální taškařice nadrženejch typů, hopsajících po nějakém britském sídlišti, ale přijde mi to hodně podbízivé - co nedáme dějem, doženeme vulgaritou.... A jako generační výpověď? No to ani náááhodou. :o) ()

hunter9

Opravdu vyjímečný seriál. Atmosféra, napětí, hudba... Rozhodně nej mezi seriály. Nathan boduje i v další sérii. ()

Fazulina

Wow, překvápko. Sjela jsem všechno za jeden den, a to jsem první díl stáhla jen na zkoušku. Výborné. Skvělé charaktery hlavních představitelů. Dobrý nápad udělat seriál o superschopnostech tak civilní. Kellyin přízvuk je prostě úděsnej (v dobrým slova smyslu:-))). Seriálu fandím, doufám, že bude víc. ()

vochoz

Ja doted nechapu co se na tom vsem lidem tolik libi...a to jsem ze zvedavosti dokoukal celou prvni serii. Herci jsou neherci, vtip prakticky zadnej a celkove ten serial mi prisel jako totalni blbost o naprosto nicem. Jedna hvezdicka je za povedenou znelku. ()

Thug_Leo

Za první serii bych hodnotil 4* ale druhá navazuje na první lepším scénářem, humornými pasážemi i celkovým dojmem. Dokoukal jsem obe dvě série a musím říci, čekání na další je nekonečné :-) ()

J.S.Austen

Takový mix britských Skins a amerických Heroes, přičemž Misfits z obou zmiňovaných vytáhli to nejlepší a v mnohém je občas i předčí. Takto vyrovnanou kombinaci situační komedie a pořádně našlápnutého, nervydrásajícího dramatu jsem ještě neviděl. První i druhou sérii jsem zhlédnul prakticky jedním dechem, nezbývá, než těšit se na další! ()

Life

Vůbec sem nečekal, že mě tendle bláznivej ale zároveň dokonalej seriál takle strhne na svojí stranu. Extrémní dávka zábavy v každém díle.. ()

glimpse

Tenhle seriál je docela slušná zběsilost. Možná je jenom dobře, že každá série má jenom 6 dílů, protože to s každým dílem autoři ženou dál. Potom co jsem viděl "Christmas Special" tak mě čelist spadla až na zem. Jsem si naprosto jistej, že tohle by v USA mohli dávat jenom na kabelovce, protože to jak spolu ta sebranka komunikuje je docela drsárna. Channel 4 evidentně super hrdiny chápe trochu jinak :-D ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V