Heroes of Comedy (TV seriál)

Dokumentární / Komedie

Velká Británie, 1995, 30x60 min

Frankie Howerd, Tommy Cooper, Joyce Grenfell, Terry-Thomas, Benny Hill, Peter Cook, Norman Wisdom, Eric Sykes, Kenneth Williams, Ronnie Barker, Joseph McGrath, Sidney James, Spike Milligan, Dick Emery, Pete Postlethwaite, Barry Humphries, Ron Moody, Joan Rivers, Fenella Fielding, Harry Secombe, princ Charles, Hywel Bennett, Ray Galton, James Roose-Evans, Alan Simpson, Garry Marsh (a.z.), Griffith Jones (a.z.), Evelyn Dall (a.z.), Richard Murdoch (a.z.), Jean Kent, Arthur Askey (a.z.), Patricia Hayes (herec, a.z.), Victoria Wood, Liz Fraser (a.z.), Lorraine Chase (a.z.), Rupert Murdoch, Katie Johnson (a.z.), Richard Wattis (a.z.), Cicely Courtneidge (a.z.), Moira Lister (herec, a.z.), Tommy Steele (a.z.), Lana Morris (a.z.), Angela Pleasence, Henri Szeps (a.z.), Rosemary Leach, Barry Crocker (a.z.), Bonar Colleano (a.z.), Michael Cronin (a.z.), Gemma Craven, Russ Abbot, Bruce Forsyth, Hughie Green, Bob Monkhouse, Barbara Lott (a.z.), Duncan Preston, Moira Foot (a.z.), Anthea Askey (a.z.), William Moore (a.z.), Steve Plytas (a.z.), Justine Lord (a.z.), Betty Driver, Cilla Black (herec, a.z.), Roland MacLeod (a.z.), Bruce Bould (a.z.), Josephine Tewson, Ronald Leigh-Hunt (a.z.), Peggy Mount (a.z.), Felix Dexter, Pat Coombs, William Franklyn, William Tarmey, Gabrielle Drake (a.z.), Reg Varney, Julia Breck, Elizabeth Dawn (a.z.), Mollie Sugden (a.z.), Karl Howman, Anita Harris, Barbara New (a.z.), Dilys Laye (herec, a.z.), Diana Coupland, Eleanor Summerfield (a.z.), Jean Boht, Kathy Staff (a.z.), Suzanne Danielle, Noel Dyson (a.z.), Bob Todd (a.z.), Derek Deadman (a.z.), John Inman, Richard Caldicot (a.z.), Jerold Wells (a.z.), Clive Dunn, Ronan O'Casey (a.z.), Rita Webb (a.z.), Peter Butterworth (a.z.), Ivor Dean (a.z.), Patrick Moore, Tommy Godfrey (a.z.), Harry H. Corbett (a.z.), Sue Nicholls, Don Warrington (a.z.), Sheila Steafel (a.z.), Fanny Carby (a.z.), Julian Orchard, Terry Scott (a.z.), Michael Medwin, Lloyd Lamble (a.z.), Sam Kydd (a.z.), Michael Bilton (a.z.), Janet Brown, Howell Evans (a.z.), John Barron, Reg Lye (a.z.), Dick Bentley (a.z.), TIm Barrett (a.z.), Trevor Adams (a.z.), Joan Sanderson (a.z.), Carla Lane, Joan Le Mesurier, Ian Davidson, Dermot Kelly (a.z.), David Kernan (a.z.), John Vere (a.z.), Bill Kenwright, Paula Wilcox (a.z.), Bill Pertwee, Hugh Paddick (a.z.), Peggy Ann Clifford (a.z.), Bill Kerr (herec, a.z.), Wendy Alltnutt (a.z.), Keith Barron, Donald Gee (a.z.), Keith Smith (a.z.), Ewan Hooper, Frank Gatliff (a.z.), Ian Wallace (a.z.), Vince Powell, Magnus Magnusson (a.z.), Des O'Connor (a.z.), John Junkin, Henry McGee (herec, a.z.), Jonathan Cecil, Joan Young (a.z.), Jeremy Hawk, Gillian Raine (herec, a.z.), Ray Cooney, Eamonn Andrews (a.z.), Arthur Mullard (a.z.), Nicholas Parsons (herec, a.z.), Peter Bellwood, Fred Emney (a.z.)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Excelentní sestřih, skvělá připomínka i cenný badatelský materiál v jednom. Seriál vyniká propracovaným střihem (ukázky z filmů často i verbálně navazují na komentář). Sehnal jsem si první díl čtvrté řady, věnovaný Normanu Wisdomovi, v Británii vysílaný 25. září 1999. Sice jsem se po přečtení Normanova knižně vydaného životopisu už nedozvěděl prakticky nic nového, přesto hodnotím (jako celý pořad) velmi vysoko.(22.8.2010)