Dallas

• USA Dallas
USA, (2012–2014), 28 h 25 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvůrci:

Cynthia Cidre

Hudba:

Rob Cairns

Josh Henderson, Jesse Metcalfe, Jordana Brewster, Julie Gonzalo, Brenda Strong, Patrick Duffy, Linda Gray, Mitch Pileggi, Emma Bell, Kuno Becker, Larry Hagman (více)

Série(3) / Epizody(40)

Sága rodu Ewingů znovu pokračuje. Přišla nová generace a noví hrdinové, ale staré spory a pře neutichly. Nezmoudřeli ani staří hrdinové. Do Dallasu se vrací Bobbyho adoptovaný syn Christopher s nápadem na výrobu ekologické energie. Proti němu však stojí jeho bratranec, John Ross, který je přesnou kopií svého otce. Je chamtivý a lačný peněz. I přes poslední přání jejich babičky, aby na pozemku Southforku už nikdo nikdy nic netěžil, začne potají provádět ropné vrty. Bobby se dozvídá, že má rakovinu střev. Proto se rozhodne, že pro klid v rodině by bylo nejlepší Southfork prodat. Přímo na předsvatebním setkání Christophera a jeho snoubenky s rodinou svůj záměr oznámí. John Ross se proti tomuto ihned postaví a zařídí předběžné soudní opatření proti prodeji. Bobby na to reaguje soudním zákazem cokoliv na pozemku Southforku těžit... (TV Nova)

Nelishka91 odpad!

Tyhle remaky jsou opravdu ztráta času a marná snaha o oživení dřívější slávy původního seriálů z 1978. Jsou věci, které by se neměli dělat a tohle je jednou z nich. ()

gudlak1

Na starý Dallas jsem se koukal jen kvůli J.R. Tudíž jsem se na nové pokračování těšil právě pro tuto postavu seriálu a po prvních dvou dílech se těším ještě víc. Nové postavy do seriálu zapadly a mladší J.R bude určitě zdatně konkurovat svému otci co se týče různých intrik. ()

george82

Nová série sází na mladé a svěží tváře. A to může vyjít. Pojďme si pánové říct, že koukat na Jordanu je velmi příjemné. :-) Jak je patrno, tak to bude od začátku plné rodinných bojů Ewingů a tak je na co se těšit. Na druhou stranu na tohle musí mít člověk hodně času, aby to mohl sledovat a to se v dnešní době moc nedostává. ()

Havala

Nebylo snadným úkolem rozjet opět jízdu těch starých pardálů v Dallasu. Točit ho bez Larryho Hagmana bylo prakticky nemyslitelné, a bylo jasné že nevé tváře jsou taky potřeba. Upřímně jsem nadočekávání příjemně překvapený. S novým přístupem ale se starou dobrou Ewingovskou zarputilostí. Padouch J.R. se opět projevuje, Boby mu úspěšně kontruje. Velká škoda že nás opustil charizmatický Pan herec Larry Hagman. R.I.P. ()

davistercz

Velkolepá podívaná, legendární seriál o kterém tvrdila Nova, že se opět vrátí. Podle mě je to spíše zase další B-čkový seriál na který kouknete pokud máte volno. Za mě 3***. ()

mArtinko5MB

Mám pocit, že na csfd je tento seriál z nejakého dôvodu veľmi podcenený... // V tretej sérii sa to zvrtá na klasickú telenovelu, akou Dallas bol v minulom tisícročí. Bohužiaľ sa tu stále opakuje jedna intriga za druhou, každý na niekoho niečo má - kolotoč. Obohraná platňa raz prestane baviť, trpezlivosť vydržala do 5. časti 3. série1. séria: 70%, 2. séria: 66%, 3. séria: 55%. ()

warha

původní Dallas jsem neviděl tak nemohu srovnávat ale Dallas 2012 je jedním slovem NESKUTEČNÉ!!! Takovou kvalitu jsem dlouho neviděl. I přesto dávám jenom 4*, protože jsem si musel některá jména vyhledávat a zjišťovat spojení a to bylo dost otravné. JR junior velký sympaťák. ()

rytir1 odpad!

Tak to jsem jaktěživ asi ještě na hodnocených seriálech a filmech na CSFD neviděl, aby lidé tomu co bylo dobré dávali nálepky slátanin a tomu co se to trapně snaží napodobit přidávali vizitky ,,televizní událost roku,,.To se dá snad vystihnout jen jedinou větou známou jiným slavným seriálem..,,ACH MŮJ BOŽEEEEE!!!..Ale nikterak se nedivím, starý legendární kultovní seriál málokdo pamatuje opravdu a opravdu jej viděl celý, což vidím zde jak někteří dokáží hodnotit už po prvních dvou dílech..pominu-li ale hodnotící zde samozvané pubescentní filmové odborníky a kritiky, pak nedokáži opomíjet to, co následovalo když jsem shlédnul tohle tzv. pokračování Dallasu. Tihle ulízaní šamponci jejichž dialogy nejsou ani náznakem scénáře že mají být syny svých vražedných tatíků? No pro dnešní holčičky dozajista ano. Ale jinak to nemá s Dallas plným naftařských bojů prach nic společné, snad jen jak napsal jeden uživatel tu znělku. Američané opět prokázali že ve vlivu dnešní doby a vzhledů nagelovaných patizonů už nedokáží natočit kvalitní pokračování něčeho takového jako byl Dallas:-( ()

racing666

Oživení Dallasu je opravdu dobré, nad moje očekávání dokonce ještě lepší. Seriál je podle mě nepředvídatelný, což oceňuji. Intriky, hádky, nečekané zvraty, překvapení; nadruhou stranu ke konci seriálu přichází rozuzlení, pochopení, odpuštění a pak..... opět nečekaný konec série. Samozřejmě staří dobří herci a pak také mladí noví sympaťáci. Taky chválím málodílné série. Musím opravdu hodnotit za 4 hvězdy. ()

kikin01

Prvních pár dílů za mnou, ale už mě to tak nebere jako tenkrát, ano intriky stále fungují a na staré známé se rád podívám. Lepší 3. ()

brasek

Pôvodný seriál ma nikdy neoslovil a jeho moderné pokračovanie ide na rovnakej vlne. Z pozitívneho hľadiska pokračovanie nie je blbá blamáž, z negatívneho hľadiska neprináša nič zaujímavé čo by ma oslovilo. ()

LadyRainier

Původní Dallas má ode mne plný počet ...A jeho nástupce??? Čekala jsem totální propadák a nakonec je to pecka ,-) Důstojný návrat !!! Škoda jen, že Larry Hagman už se na nás dívá shůry ...:-/ ()

PetrGadi

Myslím, že znělka přesně vystihuje seriál. Mírně vylepšená klasika. Tvůrci nebyli příliš odvážní, aby se snažili uchvátit novou generaci. Jde prostě o 15. sérii původního Dallasu. Sledovanost prvních 2 epizod byla na TNT dost slušná (6,86 milionů). Výběr nových představitelů není špatný (Brester, Metcalfe, Gonzalo, Henderson, Strong), původní postavy nepůsobí v seriálu zbytečně jako v případě 90210 a Melrose Place, intenzita intrik je vyšší, ale nepřesahuje únosnou míru. Tvůrci prohlásili, že budou ignorovat poslední 2 televizní filmy, ale vzhledem k faktu, že od událostí Války Ewingů uběhlo 14 let, tak je ani nemusí popírat. Myslím, že tento pokus si zaslouží větší prostor než je 10 epizod a doufám v minimálně 3 sezóny. Beru to tak, že první série má tvořit pouze přechod od starého Dallasu k novému. Doufám, že fámy o možném "cliffhangeru" 1.sezóny jsou pravdivé:o) ()

chochi18

Priznam sa, ze som bol jeden z mnoha ludi, co sa tesili na novy Dallas. Jasne , ze som necakal nejake zazraky, cas nik nezastavi, doba sa zmenila. Svojho casu to bol kultovy serial, no v dnesnej dobe je to tazke obstat medzi plno modernymi sucasnymi serialmi. Preto tvorcovia pochopili,ze ak chcu ozivit legendu , aby mohla dostojne konkurovat dnesnym serialom, musia vsadit na mladu krv, zname mena, mlade hviezdy a pridat k tomu postavy z povodneho serialu... Ako fanusik povodneho Dallasu, nemam co vycitat po prvych dvoch epizodach, dostal som to, co som cakal, len dej sa preniesol o par rokov dopredu... Davam za 3 , dalsie 2 povinne z nostalgie. ()

camomilla

Na tenhle serial jsem se vzdy divala s babickou a jista davka melancholie mi nedovolila nenahlednout do novych pribehu. Nastesti to dopadlo prekvapive vyborne! Tahle serie nepusobi jak jiny serial parazitujici na slave "stareho Dallasu". Tohle JE DALLAS, ktery mi vazne udelal radost. J.R. je nejlepsi filmovy zaporak!!! ()

Standey

Nejlegendárnější seriál, otec všech telenovel je zpět!!! Z prvu jsem byl trochu skeptický, protože pokračování mě obvykle nikterak neosloví, ale musím říct, že již po prvních minutách a úvodní znělce mi bylo jasné, že se legenda vrátila se vší slávou. S obrovskou nostalgií sleduju původní postavy, jak se vyvinuly a jak se na nich projevil zub času. Nové postavy nijak nezaostávají dodávají nové sérii správňácký šmrnc. Nemůžu hodnotit jinak než ***** ()

A.lis

Seriál se opravdu povedl. Přestože je spíše v režii nové mladé generace, nechybí staří známí. Já osobně si původní seriál příliš detailně nepamatuji, ovšem nové díly jsou pro milovníky intrik a rodinných půtek skoro rájs. Při posledním dílu jsem se trochu bála, že jediným záporákem zůstane J.R. Nakonec ale jeho syn nezklamal. A závěr první řady byl zakončen ve velkém stylu – překvapení (ačkoliv já měla podezření, že Barnesů musí být v seriálu víc) s „Rebeccou“, John Ross si zase kousl do hořkého peněz chtivého jablka a Elena a Christopher rozhodně ještě nedospěli do svého happy endu, to musí být každému jasné. Tudíž 2. série jistě nebude nudná a mírumilovná… Ještě že má zelenou! ()

wex666

Po shlédnutí prvních dvou dílů hodnotím kladně.Není to zas až tak nic ůžasnýho co by mě přikovalo do křesla a hltal bych totálně děj.Ale tak po oku se na to mrknu. ()