Dallas (TV seriál)

Dallas

Dallas

Drama / Romantický

USA, 2012, 40x45 min

9 casti to vyzeralo na skvele hodnotenie (4 hviezdy), ale ta 10.cast to vsetko zabila. Neskutocna zlatanina ! Koho to bol napad ? Podla mna ten dej 10.casti vymyslali par dni pred natacanim. Uplne ma to sklamalo a lutujem ze som tych 10 casti pozrel. Dalsie ma vobec nezaujimaju ! Takze 3 za 9casti a za 10.-TOTALNY ODPAD !!!!(28.2.2013)

Mnohem horší než původní Dallas, ale zase se zde objevila úúžasná Jordana Brewster.(30.1.2016)

Dallaské klobúky sa nezmenili , fára teda áno .Tá jeho životaschopnosť a ignoranctvo a veľa iných schopností ho robí nesmtrteľným J.R. slizko spoľahlivý a cast ,ktorý Mu vlasnene robí v podstate kulisu- je OK.Dôstojnejšie úmrtie si ani Larry nemohol priať.I luv Ya(23.5.2013)

• mzss1

Ach jo, opět slátanina - opravdu to je nekoukatelné. Stejně jako stará, natahovaná verze. Když čas od času mrknu v TV na toto, nic moc mě nezaujme - a to je ještě o kousek snesitelnější než původní Dallas. Za mě to vidím jen na 10% = odpad!(15.2.2013)

• Markussis

Naprostý výplach, umělotina vytvořená a vykřesená z učásti starého Hagmana, Duffyho, hraního si na vážné problémy, trapného příběhu a samozřejmě z hezkých mladých tvářiček v podobě drsných mačo řízků a jejich nadržených samic připravených plnit pudově své životní poslání. Dallas se opravdu posunul, už to není ten klasický seriál, má jinou podobu. Je daleko blyštivější a lesknoucí se. Bohužel je to však taková hraná reality show, zasazená do nějakého rádoby příběhu. Bral bych alespoň tu nostalgii, ale ta se nekoná. Návod na úspěch v dnešním komerčním světě." Nauč se balit lejno do lesklého papíru. Prodávej ho. Až to budeš opravdu umět, tak budeš nejlepší ".(11.1.2013)

• - Všem postavám, které se objevili již v předchozích řadách, se při dabingovém obsazení ponechali původní dabéři. Výjimkou je pouze J. R. Erwing (Larry Hagman), jehož původní dabér Karel Jánský podlehl 12. 4. 2011 těžké nemoci a nahradil jej tak Vladimír Brabec. (funhouse)

• - Bobby Ewing (Patrick Duffy) zjistí v nové řadě že má rakovinu žaludku, ale ve skutečnosti se s rakovinou krku během natáčení potýkal Larry Hagman, který tuto skutečnost zjistil jen pár dní před začátkem natáčení. (Endiiska)

• - Brenda Strong (Ann Ewing), Josh Henderson (John Ross Ewing) a Jesse Metcalfe (Christopher Ewing) si zahrali už v seriáli Zúfalé manželky (od r. 2004), napriek tomu sa v ňom Henderson a Metcalfe neobjavili v spoločnej scéne. (m.a.t.o.)