Devil Seed

• Austrálie Devil Seed (více)

Prázdniny skončili a Alex sa vrátila do školy na internát ku kamarátkam Jessike a Breanne. Ako sa sluší a patrí, stretnutie oslávili nočným žúrovaním, ktoré vyvrcholilo nápadom storočia - ísť za cigánkou a dať si vyložiť budúcnosť. Následujúci deň si Alex síce nič z predošlého večera nepamätá, no v okolí sa začnú diať zvláštne veci. Halucinácie, čudné, hrôzu naháňajúce zvuky, výpadky pamäte a škrabance na tele ju rýchlo presvedčia, že tu ide o jej život. Ak včas nenájde pomoc, bude zle... (beso74)

S.Quentin QUALE

Naprosto zbytečný film tohoto žánru, ztráta času. O příběhu se nemá cenu bavit, ten je snad každýmu jasný. Přidaná hodnota žádná, herci nejen že neumí hrát, navíc jsou otřesně nesympatičtí. Kdyby ty ženský aspoň ukázaly rodidla v těch pár lechtivých scénách, dal bych dvě hvězdy. Takhle klasická jedna za to, že jsem vydržel do konce. ()

J*A*S*M

Tady se jelo přesně podle šablony. Vezměte ten nejschematičtěší náčrt vymítačského hororu ... a máte Devil Seed, aniž byste museli cokoli přidávat. Na áčkový look a kvalitní herce nebyly peníze a originality a experimentů se tvůrci nejspíš bojí jako čert kříže. Přesto je ta zmíněná šablona pořád celkem funkční a tvůrci dostatečně řemeslně zruční, takže jsem v rámci "kanadských nízkorozpočtových hororových béček" docela spokojený. Pro mne to spadá přesně do kategorie "nenadchne ani neurazí", což je po příšerném traileru, kvůli kterému jsem se film chystal zcela vynechat, příjemné překvapení. 5/10 ()

Morholt

Všechny zaběhnuté postupy známé z vymítačských hororů jsou tu přítomny měrou vrchovatou, takže vás ale vůbec nic nepřekvapí. Přesto se nejedná o promrhaný čas. Filmaři sice měli k dispozici silně omezené prostředky a obsazení se vesměs sestává z ochotníků, ale rozhodně je tady vidět, že to režisér má v ruce a dokázal z toho minima vytřískat víc, než maximum. Jsem docela rád, že Kanaďané tyhle nízkorozpočtová béčka točí klasickým způsobem a nehrají si s H8. Občas z nich totiž vypadne překvapení. Jako třeba v tomto případě. 55% ()

pornogrind

Další z filmů, kterej jsem dlouho odkládal. Škoda, že jsem na něho nezapomněl. V rámci hororů o posednutí a exorcismu v podstatě nepřináší nic novýho. Navíc na mě film místy působil spíš komicky než aby navozoval nějakou hrůzu. Ani hlavní postavy mi zrovna nepřirostly k srdci. Jen stěží bych na tomhle kousku hledal nějaký pozitiva. Devil Seed nebrat ! ()

berusche

A to vylízané z té podlahy prej nebylo sperma??? Škoda, já myslela, že alespoň záblesk něčeho, co bych ocenila. Velebnosti, nuda je nuda, s tím nepohnou ani snědé Hispánky za dozoru Helgy z Švédska. I když, ďáblů není nikdy dost a já exorcismus vítám, nerada se u něj cítím tak, že se z nás tvůrci dělaj p*del. To si mohli dovolit akorát ve Scary Movie, tam to deklarovali dopředu. Tady si ovšem připadáte, že je snad cílem koukat na blbé herce, poslouchat scénář o ničem a vidět efekty, které vyvolávají salvy smíchu (pauza, jsem zamyšlená, pauza, kouknu z okna, pauza, vrátím se k sešitu, pauza, a světe div se, bože, néééé, je počmáranej). ()