Reklama

Reklama

Devil Seed

  • Austrálie Devil Seed (více)

Obsahy(1)

Prázdniny skončili a Alex sa vrátila do školy na internát ku kamarátkam Jessike a Breanne. Ako sa sluší a patrí, stretnutie oslávili nočným žúrovaním, ktoré vyvrcholilo nápadom storočia - ísť za cigánkou a dať si vyložiť budúcnosť. Následujúci deň si Alex síce nič z predošlého večera nepamätá, no v okolí sa začnú diať zvláštne veci. Halucinácie, čudné, hrôzu naháňajúce zvuky, výpadky pamäte a škrabance na tele ju rýchlo presvedčia, že tu ide o jej život. Ak včas nenájde pomoc, bude zle... (beso74)

(více)

Recenze (58)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Již kolikátá variace na Vymítače ďábla (nevím, zda pavoučí chůze má být poctou, odkazem nebo vykrádačkou) se rozjíždí velmi pomalu. Alex je posedlá démonem, či lépe řečeno rovnou Ďáblem, kterého si sama přivolala svojí nevinností. Ten se projevuje zapínáním televize, padáním knih z poliček a malůvkami ve skriptech, z nichž dostává Alex hysterické záchvaty! Tahle část je spíše úsměvná. Člověk si říká, proč se nedočkat něčeho velmi bizarního? Jenže ani na ty šavle z Exorcisty nedojde.... Sex i gore zůstávají na půl cesty, což by nevadilo, kdyby šlo o řádný psychothriller. Nakonec se pár pěkných scének najde a v závěru si asi mnozí vzpomenou na ... Rosemarino děďátko či Omen. Jedinou kvalitou Ďábla byla prsa, která ovšem zůstala trvale zahalena. V jisté chvíli tak zaskočila protivná blondýna, které kupodivu nezemřela ve sprše, jak by mohl někdo očekávat. Není to provar, ale žádná velká sláva také ne...2,5* ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Všechny 3 Ženské, jsou k Nakousnutí, Radost na ně Pohledět! Nelekl jsem se, v Noci bych se možná i Bál, Kdo ví, filmy o Ďáblech mám Rád, a tohle se mi docela Líbilo, škoda, že se jedná o Nízkorozpočtový Film, takže efekty na chválu moc Nejsou.. Myslím si, že 3 * jsou pro Film tohodle druhu adekvátní... Protože u mně nízkorozpočtový Film přes 3 Neprojde! 5/10 ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Tady se jelo přesně podle šablony. Vezměte ten nejschematičtěší náčrt vymítačského hororu ... a máte Devil Seed, aniž byste museli cokoli přidávat. Na áčkový look a kvalitní herce nebyly peníze a originality a experimentů se tvůrci nejspíš bojí jako čert kříže. Přesto je ta zmíněná šablona pořád celkem funkční a tvůrci dostatečně řemeslně zruční, takže jsem v rámci "kanadských nízkorozpočtových hororových béček" docela spokojený. Pro mne to spadá přesně do kategorie "nenadchne ani neurazí", což je po příšerném traileru, kvůli kterému jsem se film chystal zcela vynechat, příjemné překvapení. 5/10 ()

Pilda17 

všechny recenze uživatele

I přes nízké hodnocení, nízký rozpočet a herce, kteří nejsou zkušení, se jedná o více než průměrný horor. Devil Seed má pomalejší tempo, atmosféru průměrnou a dá se říct, že ničím zásadním nevyniká. Průměrný horor, který jsme už viděly v několika podobách, ale stále jde o neohrané téma. Hororů a vymítání není tolik, aby se divák přecpal a díky tomu jsem rád za každý béčkový nebo céčkový. Začátek je ponurý a celkem nezáživný, ale to vyvažuje obsazení hlavních i vedlejší postav, protože na paninky se celkem příjemně koukalo. Druhá polovina začne mít nádech a začnou se dít věci, na které divák čeká od začátku. Lahůdka je závěr a když holčina začne mluvit hlasem ďábla, horor je v nejvyšších obrátkách. Devil Seed je tedy povedená jednohubka, která svůj žánr nezostudí.. 7/10 = 71% ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Ďáblův ejakulát (neplést s advokátem) se urputně drží schématu hororů s tématikou exorcismu a se slabým kanadským dolarem za zády co nejméně riskuje, aby nic nepokazil. Zkrátka žánrový standard s pěknou řádkou klišé a vymítáním srovnatelným ve své atraktivitě s vymýváním zavařovacích sklenic. Jelikož jsem však viděl tucty slabších hororů, při kterých do mě vstoupil démon jménem Apatie, budu v hodnocení milosrdný - i přes chudý herecký výkon ďáblovy nosnice, jejíž rejstřík ztvárnění posedlosti se zúžil jen na koulení očima a vyplazování jazyka, což umí i varan komodský.. Jak tak nad tím přemýšlím, snadno může vzniknout zajímavý paradox. Představte si, že máte přítelkyni, co je ještě pannou (už sám o sobě paradox) a vy ji hodláte zbavit virginity. Když pak po aktu směrem k vám pronese: „Pícháš jako ďábel.“, kde máte tu jistotu, že jste byl první..? ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama