• Austrálie

The Devil in Me

The Devil in Me

Horor

Kanada, 2012, 93 min (SE: 108 min)

Aaron Gilhuis

• psy.cho

Pre mňa po The Possession of Emma Evans ďalšie sklamanie v téme exorcismu. Na tento film som sa tešil, ale okrem nudy mi nič viac ani neponúkol. Čo musím ako prvé vytknúť je hudobný doprovod, ktorý bol tichý a nevytváral atmosféru na takýto film potrebnú. Nemalo to ten šmrc, ako sú trhačky atď. Dlhé čakanie nato kým sa niečo udeje mi ani tak nevadí, ale keď ani po dlhom čakaní sa neudeje nič, tak to už je zlé. Niektoré postavy mi boli priam nesympatické, a pripadali mi až moc amatérske. Exorcismus je pre mňa veľmi atraktívny, ale musí byť natočený aspoň trochu zaujímavo, a nie podľa šablóny iných hororov. Nudný film, ktorý si už určite nikdy nepozriem.(17.9.2012)

• Tuax

Podle mě velmi nevhodně použité filtry pro zachycení filmu. Tohle vypadá jakoby si partička přátel vzala kameru a natočila si něco doma na dvorku, tedy pak si hrála na počítači s efekty. Vizuálně to vypadá pomalu hůř než kdejaká televizní produkce, nebo jihoamerická telenovela. Ale vzhledem k tomu, že je to z Kanady, takže je to asi v pořádku. Celé to na mě působilo příliš amatérsky a v první vážnější scéně mě to rozesmálo, což asi nebylo od tvůrců zrovna zamýšlené. Závěr sice působí vážněji, ale taky bez něčeho, co by vypadalo jinak než snaha o kopírování za každou cenu s minimálními náklady. Docela zklamání. Hudba o ničem, atmosféra nic moc, postavy na zabití tedy hlavně to jak jednala a co říkala nejbližší kamarádka posedlé Alex. Nejvíce si tvůrci vyhráli s úvodními a závěrečnými titulky, ty byly aspoň zajímavé, ale to mezi nimi nikoliv. To byl teda zase jednou filmový výplach mozku... A jak se mnohým líbila představitelka hlavní postavy, tak mě se nelíbila, navíc její křik mi připomínal králičí pískot. :) 3/10(16.9.2012)

Ďáblův ejakulát (neplést s advokátem) se urputně drží schématu hororů s tématikou exorcismu a se slabým kanadským dolarem za zády co nejméně riskuje, aby nic nepokazil. Zkrátka žánrový standard s pěknou řádkou klišé a vymítáním srovnatelným ve své atraktivitě s vymýváním zavařovacích sklenic. Jelikož jsem však viděl tucty slabších hororů, při kterých do mě vstoupil démon jménem Apatie, budu v hodnocení milosrdný - i přes chudý herecký výkon ďáblovy nosnice, jejíž rejstřík ztvárnění posedlosti se zúžil jen na koulení očima a vyplazování jazyka, což umí i varan komodský.. Jak tak nad tím přemýšlím, snadno může vzniknout zajímavý paradox. Představte si, že máte přítelkyni, co je ještě pannou (už sám o sobě paradox) a vy ji hodláte zbavit virginity. Když pak po aktu směrem k vám pronese: „Pícháš jako ďábel.“, kde máte tu jistotu, že jste byl první..?(11.7.2013)

Všechny 3 Ženské, jsou k Nakousnutí, Radost na ně Pohledět! Nelekl jsem se, v Noci bych se možná i Bál, Kdo ví, filmy o Ďáblech mám Rád, a tohle se mi docela Líbilo, škoda, že se jedná o Nízkorozpočtový Film, takže efekty na chválu moc Nejsou.. Myslím si, že 3 * jsou pro Film tohodle druhu adekvátní... Protože u mně nízkorozpočtový Film přes 3 Neprojde! 5/10(18.10.2012)

• Dellamorte

Vyškerený a vyshakerozrehotaný paškvil, ktorý sa pokúšal dovidieť na klasiku všetkých klasík. Preložene nablblou, našminkovanou vedmou , to bol naozaj originálny nápad. Centrál bárbina vystrihnutá z telenovely zahrala to, čo jej obmedzený herecký talent dovolil.Záver to zaokrúhlil na oblú nulu, ale dám zhovievavý bodík za názov. Po dlhej dobe film, ktorý Ma nahneval. Na "svoje" filmy totiž nedovolím nikomu a v tomto prípade ani tomu ničomu siahnuť. Soft Canada !(12.7.2012)