• Austrálie

The Devil in Me

The Devil in Me

Horor

Kanada, 2012, 93 min (SE: 108 min)

Aaron Gilhuis

• S.Quentin QUALE

Naprosto zbytečný film tohoto žánru, ztráta času. O příběhu se nemá cenu bavit, ten je snad každýmu jasný. Přidaná hodnota žádná, herci nejen že neumí hrát, navíc jsou otřesně nesympatičtí. Kdyby ty ženský aspoň ukázaly rodidla v těch pár lechtivých scénách, dal bych dvě hvězdy. Takhle klasická jedna za to, že jsem vydržel do konce.(1.10.2012)

Již kolikátá variace na Vymítače ďábla (nevím, zda pavoučí chůze má být poctou, odkazem nebo vykrádačkou) se rozjíždí velmi pomalu. Alex je posedlá démonem, či lépe řečeno rovnou Ďáblem, kterého si sama přivolala svojí nevinností. Ten se projevuje zapínáním televize, padáním knih z poliček a malůvkami ve skriptech, z nichž dostává Alex hysterické záchvaty! Tahle část je spíše úsměvná. Člověk si říká, proč se nedočkat něčeho velmi bizarního? Jenže ani na ty šavle z Exorcisty nedojde.... Sex i gore zůstávají na půl cesty, což by nevadilo, kdyby šlo o řádný psychothriller. Nakonec se pár pěkných scének najde a v závěru si asi mnozí vzpomenou na ... Rosemarino děďátko či Omen. Jedinou kvalitou Ďábla byla prsa, která ovšem zůstala trvale zahalena. V jisté chvíli tak zaskočila protivná blondýna, které kupodivu nezemřela ve sprše, jak by mohl někdo očekávat. Není to provar, ale žádná velká sláva také ne...2,5*(26.1.2014)

• verbal

Dvě nesympatické kravky, co nepochybně dostaly padáka z amatérského, fekálního porna, se chopily příležitosti v amatérském, žumpoidním hororu. A průpravu na to měly vynikající! Ta, co je jakože posedlá, vrčí, ječí a koulí očima, jako když mívala v rektu dvoumetrového negra a ta, co je jakože angažovaná kamarádka, se u toho celou dobu tváří, jakoby ji vrcholil na obličej sedmdesátiletý, chlupatý asiat. Prostě dokonalý herecký koncert, odehrávající se v kuchyni a ložnici bratrance kamaráda toho fantastického scenáristy a režiséra, jenž dal tomuto veledílu spatřit světlo světa. Počítám, že si po poslední klapce celý štáb skvěle zašukal, aby si vydělali aspoň na pronájem kvartýru a videokamery.(27.9.2012)

,,PŘIJDE SI PRO TEBE“.... /// To si takhle vožralý kikiny nechaj věštit budoucnost. Stará cigoška je fakt dobrá a kikinám se z toho vorosí (tak schválně – co bys chtěl? …aha, tak to není film pro tebe…). Vono totiž, když zasadíte semínko třeba ,,marušky“ no tak hold sklidíte trávu. Když Ďábel zasadí semínko – je z toho film plnej čmáranic, zvuků, zajímavý hudby a občas i atmosféry. Pak zjišťujete, že to všechno už tady bylo, dokonce bez hysterickejch ženskejch a jsou chvíle, kdy mě ta píča sere. Ale nakonec v tý záplavě sraček bych řekl, že je to z toho lepšího soudku. Jo a mohl by se jmenovat třeba… Damien. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Kámoška začala ,,gůglit“ slovíčko DÉMON. 2.) Zjistím, jestli pomůže, když se před Ďáblem zavřu na hajzlu. 3.) Thx za titule ,,petrik1“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(13.9.2012)

• Dellamorte

Vyškerený a vyshakerozrehotaný paškvil, ktorý sa pokúšal dovidieť na klasiku všetkých klasík. Preložene nablblou, našminkovanou vedmou , to bol naozaj originálny nápad. Centrál bárbina vystrihnutá z telenovely zahrala to, čo jej obmedzený herecký talent dovolil.Záver to zaokrúhlil na oblú nulu, ale dám zhovievavý bodík za názov. Po dlhej dobe film, ktorý Ma nahneval. Na "svoje" filmy totiž nedovolím nikomu a v tomto prípade ani tomu ničomu siahnuť. Soft Canada !(12.7.2012)