Reklama

Reklama

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část

  • USA The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (více)
Trailer 4
USA / Německo, 2015, 137 min

V poslední kapitole nepůjde jen o přežití, ale bude se bojovat o budoucnost obyvatel celého Panemu. Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem (Donald Sutherland) se blíží. Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) a Peety (Josh Hutcherson), povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií. Na Katniss však tentokrát čeká mnohem nebezpečnější nepřítel, než ten s jakým se dosud setkala v aréně Hladových her. (Forum Film CZ)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Komi98 , j.linhi

Tak tohle mi přijde pro film dosti nedůležité... a zbytečné, ani se nedivím proč ta inovace. :)

 

dík... taky se nechám raději překvapit... ale, když je to happyend.. tak ho logicky popravit musí. :D

na příspěvěk reagoval j.linhi

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

Komi98

Spoiler: o tomhle není zmínka ani v knížce... ale je tam proč nakonec vybrala Peetu a ne Galea. Je to z toho důvodu že s Peetou se cítí v bezpečí a dokáže, a vždycky dokázal, jí uklidnit když ji přepadli děsi způsobený účastí ve hrách...

Uživatel j.linhi smazal svůj příspěvek.

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

j.linhi

SPOILER!!! No dobře a co ti zbylí kameramani z oddílu 451? A Já chápu že byla Katnis nesnáší Galea, ale to snad odezní, ne? A Katniss už toho Galea(Nevím jak to mám skloňovat :D) a svou Matku nikdy neviděla? Jako chápeš mně, ne o co mi jdeNebo ne?

na příspěvěk reagoval j.linhi, j.linhi

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

Komi98

Spoiler: je pravda že v knížce ve 12. kraji uplne samy nebydleli, ze začátku tam byl i Haymitch a pak se tam postupně začali vracet další lidi a začalo znovuosídlování. Katnissina matka zustala v Kapitolu a pracovala jako zdravotnice, to ve filmu bylo a Gale se usadil ve 2. kraji jako "šéf bezpečnosti" žádný otevření vrátka si nenechávaj... kdížka prostě timhle končí, jak sleduje jak si její syn hraje na louce (hromadnym hrobu tisíců obětí kapitolskýho bombardování 12. kraje po čtvrtohrách) a v náručí drží dceru!

na příspěvěk reagoval Komi98, Prometheus69

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

SPOILER!!! I to další!!! A vůbec na konci jak bydleli jen oni sami ve 12. kraji, prostě strašně nedomyšlené...(co Katnissina matka? atd..) upně odříznutí od světa...(Časem se prostě museli vrátit do Kapitolu, nebo do jednoho z prvních krajů)...

Ale trochu mi připadá jako kdyby si nechávali pootevřené vrátka na nějaké další pokusy o něco dalšího.... nevim, jak je to v knížce, ale ani neřekli, o kolik let to bylo později :D tk nevim

Ale jinak krom toho konce a mála romantiky je film super. :D

na příspěvěk reagoval Prometheus69, j.linhi

Uživatel Komi98 smazal svůj příspěvek.

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Vxxx

Prostě ten konec je odfláknutý (strašně uspěchaný) :(  To s tím Galem nechápu (lépe řečeno po nějaké chvíli se snad zas setkají, ne?) A jak už jsem psal(chyběly tam ty líbací scény, pusy...mezi katniss a Peetou... a to o X let později tam proste vubec nemeli davat)

Vxxx

Vxxx (hodnocení, recenze)

TheVaccine

SAMÉ SPOILERY!!!!!!!!!! Tak Katniss Snow jen nahlodal a když pa Coin řekla, že chce udělat další hry, a když se sama jmenovala prezidentkou, tak jí došlo, že na to něco bude... 

 

To s Galem bych asi nepochopila, jakože už ho nechce nikdy vidět. Prostě momentální nasranost, protože on jí prakticky zabil sestru tou svou bombovou strategií. Plus už z něj v tu dobu byla hodně zklamaná, protože mu nevadilo vybombovat District 2.

 

Bozk.. to je polibek? To ho nevyléčilo. Chyba toho filmu byla, že krom vlasů Joanny nebylo vůbec poznat, kolik uběhlo doby. (Chytrý si spočítá svatbu Finnicka a porod Annie = 9 měsíců cca). Takže Peetu léčili cca rok a to tam prostě vidět nebylo. Ale to "Real or not real" bylo v knihách hrozně moc (proto si to každá puberťačka tetovala na zápěstí), zatímco ve filmu tomu dali jeden večer...

 

Náznaky všeho byly, ale bez knihy je to složité. PLNÉ SPOILERŮ!!!!!!!!!!

na příspěvěk reagoval Komi98

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

TheVaccine

je pravda že to z pohledu nečtenáře může vypadat dost pitomě... ale to je tim, že myšlenkový pochody a vnitřní boj v Katnissině hlavě, který jsou v knížce, se točej dost blbě... neřikám že se to nedá vyřešit jinak... ale to by nebyli dva filmy ale možná i tři... aby to nevypdalo tak hloupě. 

TheVaccine

TheVaccine (hodnocení, recenze)

Nehnevajte sa ale druhá polovica na grc. *SPOILERS* Nechápem ako to takto mohli ku koncu odfláknuť, Katniss akože po jednom rozhovore zo Snowom uzná že Coinovu treba zabiť. Samozrejme po jednom rozhovore s Gaylom ktorý jej povie I dont know a ona len Goodbye Gayle a už ho nikdy nechce vidieť. Peeta ktorého vyliečil zo psyxhických problémov akože ten jeden bozk? Na grc celé, absolútne mali rozviť tieto záverečné dôležité veci, lebo tí čo ste nečítali knihu tak naozaj o veľa ste prišli a teda aj obyčajný divák. Fakt hrúza, grc, radšej sa mohli vykašlať na celu´MockingJay part 1 a pohrať sa s touto druhou. No nič, každopádne maximálne 60%. 

na příspěvěk reagoval j.linhi, Vxxx

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Stallone

Určitě doporučuji... :D o mnoho lepší film než předchozí. I těch prvních pár minut není špatných (bez akce), ale pak už se to rozjede až do konce :D (jen tím koncem (posledních 5 minut) to dleého názoru zkazilo... Ale co závěrečný Happyend musí být :( ... Já vím, že to je v knížce ale prostě to tam neměli dávat takový 6závěr... Stejně se vsadím, že příští rok studio Lionsgate řekne, že bude točit pokračování (ať už sequel či prequel) A moje hodnocení: kvůli totálně Debilního happyendu na konci(o xx let později)+ 2 min předtím a ještě si myslím že by tam mohlo být mnohem víc té "lásky" od Katniss k Peetovi ...Tak dávám 90%

na příspěvěk reagoval j.linhi, Prometheus69

Uživatel Komi98 smazal svůj příspěvek.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

api

Ne ne... v pohodě... každý je svým způsobovým divnej... já tě nesoudím. Nejsem taky dokonalej. :D

Ale, já jsem spíš zvedavej na jinou kočku, tu potetovanou... :3

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

api

Nesundala spandex po celí film... No nějaká ruční práce tam jistě taky bude. :D

Ty jsi divnej... B)

na příspěvěk reagoval api

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Stallone

Děkujeme za tvůj vy-vyčerpávající pro někoho jistě poučný výblitek tvého dojmu... ALE HODNOCENÍ A KOMENTÁŘE JSOU VEDLE! :D

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Kobain

Neřekl bych... překvapilo i mě, jak dobrý může zbytečný začátek konce být.. bez té původní myšlenky hladových her. :)

Související novinky

Filmový BioShock našel režiséra

Filmový BioShock našel režiséra

26.08.2022

Netflix, BioShock a režisér Já, legenda nebo Hunger Games. Tak přesně tahle kombinace teď má fanoušky dnes již kultovní herní série přimět k tomu, aby se začali mírně těšit na filmovou adaptaci.… (více)

Hunger Games dostanou prequel

Hunger Games dostanou prequel

17.06.2019

Spisovatelka Suzanne Collins oznámila na květen roku 2020 zatím nepojmenovaný knižní prequel Hunger Games a filmová adaptace na sebe nejspíš nenechá dlouho čekat. O právech na zfilmování knihy… (více)

Spider-Man a čtení myšlenek

Spider-Man a čtení myšlenek

01.12.2016

Hunger Games skončily, Divergence se přesouvá do televize a Labyrint má před sebou poslední díl. Hollywood tak hledá další velkou "náctiletou" ságu a je slušná šance, že jí nastartuje Hlas nože.… (více)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Tak který bude nakonec nejlepší film roku 2015? Revenant: Zmrtvýchvstání nebo Osm hrozných? Nebo ani jeden z nich a do čela žebříčku nej celovečerních filmů roku 2015 se u nás probojují nové Star… (více)

Reklama

Reklama