Bouřlivé víno

Drama / Rodinný
Slovensko, 2012, 109x50 min

Scénář:

Diana Kacarová

Emil Horváth ml., Nela Pocisková, Juraj Loj, Monika Hilmerová, Maroš Kramár, Helena Krajčiová, Jana Oľhová, Marián Slovák, Eva Rysová, Ľuboš Kostelný (více)

Rodinný seriál z krásneho vinárskeho prostredia - Búrlivé víno, ktorý poteší najmä romantické duše. Určite vás zaujmú osudy dvoch vinárskych rodín, spojených dávnym priateľstvom a rozdelených klamstvom. Je to seriál, ktorý ponúka množstvo emócií, ktoré patria do životov každého z nás, ako je láska, priateľstvo, nenávisť a aj ľudskosť! (TV Markíza)

tančísvlky odpad!

Čo by ste chceli od Markízy veď je to najpopulárnejšia stoka vo vesmíre a nikto nemôže mať žiadne pochybnosti , že v tom víne pláva čo už sa dávno podobá trusu ... ()

balcazar odpad!

Videl som asi 2 diely na chate, no skôr by som tento seriál odporučil ľuďom trpiacim poruchou spánku. Nudné dialógy, ktoré sme videli vo všetkých predošlých seriáloch typu Panelák a pod. Keď bol seriál nudný, do popredia sa dostala otázka iného rangu: Koľko si tak za účinkovanie v seriáli zarobia detskí herci? :D ()

Kozy9

To najlepšie čo môže slovenská tvorba ponúknuť, zároveň to najhoršie čo môžete pozerať za dlhých večerov. Väčšiu umeleckú hodnotu má aj obyčajný Dallas. 15% ()

DjangoDoe odpad!

Neviem kde až hraničí demencia ale TOTO tu hranicu bez problémov prekonalo. Ďalej nechápem ako takýto hnoj dokáže niekto vymyslieť, ale zaslúžil by si cenu debila roka. Amen ()

dannyd14 odpad!

Milujem tú situáciu v tv, keď oznamujú s vervou, že nenechajte si újsť tento " najsledovanejší " seriál (nerozumej kvalitný). ()

Maniik88 odpad!

Videl som dokopy mozno hodinu, kazda scena, kazdy herec, kazda pesnicka a slovo ma dokonale vytaca, horsi uz je len Ficov prejav ()

1mArc0

Búrlivý burčiak, prvá séria sa dala pozerať (tá 1 hviezda je za tú 1.sériu). Zo zvedavosti som zamieril na zvyšné série, zhliadol som zopár dielov z každej série, že či ma náhodou Búrlivý burčiak neprekvapí, človek nikdy nevie.. nuž nedošlo k tomu. /15%/ ()

RigorMortis odpad!

Čo sa stalo, že sa Emil Horváth pustil do takejto frašky? Herecké výkony žiadna sláva, je rozdiel medzi solídnym hraním a silenou afektovanosťou. To, že sa takéto žvásty ešte stále tvoria, je pekným príkladom toho, ako vnímajú naše najslávnejšie televízie diváka. ()

MaxForValue odpad!

Búrlivé víno by mohlo už konečne dozrieť a dať priestor niečomu normálnejšiemu. Rozumiem tomu, prečo herci do toho idú, ale prečo si najprv neprečítajú aspoň scenár a takto sa degradujú. Kde sú tie časy "normálnych" seriálov, ktoré mali hĺbku, myšlienku, ideu, boli celospoločensky akceptovateľné pre svoju seriálovú "ľudskosť"? Načo točíme slovenské telenovely, keď už aj tie argentínske sú už tak zúfalo neatraktívne pre väčšinu populácie? ()

sergio4 odpad!

Ordinácia vol. 2. Príšerný seriál s viac než príšernými "hereckými" výkonmi. Emil Horváth nie je herec, takisto ako Krajčiová nemôže hrať v dramatickom filme/seriáli, ani jedno slovo som jej nezožral. Ani len za Nelinu peknú tváričku nedám * ... Zbytočne vyhodené peniaze. ()

carodejb

Pocisková je herecké drevo, ktoré tlačia ku dnu aj zle napísané pseudoromantické dialógy. Ale občas sa tam vyskytne dobrá scéna. Fakt len občas. Skutočne talentovaný herci nemajú čo hrať. ()

mikhail odpad!

Na slovensku bohužiaľ jasne vidno priepasť, ktorá vznikla vo filmovej a televíznej tvorbe v posledných 20-tich rokoch. Čo bolo talentované a profesionálne, to od filmu zutekalo. Zostalo pár slušných ľudí, ktorí sa prispôsobili a točia remeselne maximálne tak priemerné seriály, ktoré však svojim príbehom diváka s IQ 100 a vyššie sotva oslovia. Toto je aj príklad zbúreného vína. ()

Alca odpad!

Divák má dvě možnosti - buď koukat na tohle nebo na stupidity typu Panelák, Súsedia a pod. Není se tedy divit, že kouká i na takovouhle pitomost. Jak tam můžou "hrát" herci, kteří se celou dobu tváří pořád a pořád stejně a vůbec nehrají? Prostě děs. ()

Pavoll odpad!

Sprostosť. Inak sa to ani neda nazvať iba ak horšie. Takmer všetky slovenske serialy su vygumované a tento neni výnimka. ()

Wooke

Hodnotil som to to ako komedialny seriál, takže sa nečudujte. Ja som to pozeral hlavne preto, že u nás to v triede baby celkom žrali a potom bola sranda počúvať ich a smiať sa na tom. ()

A_san

Náhodou to není zase tak špatné, jak to tady všichni plivou. Prostě dlouhý seriál, který se zabývá i blbostma, aby to něčím zaplnil, ale celková zápletka není zlá. Je pravdou, že i tady to trpí některými nedostatky, jako třeba často logické díry a nesmyslné chování postav, ale je to telenovela po slovensku, nemůžete čekat logický strhávající děj na.......kolikátém to už díle?:D ()