Sejdeme se na Cibulce

(pořad)
Talk-show
Česko, 2013, 40 min

Účinkují:

Aleš Cibulka, Tereza Kostková, Aleš Háma, Vlasta Korec, Lumír Olšovský, Kamila Moučková, Eva Pilarová, Pavel Trávníček, Marie Retková, Václav Knop, Vladimír Hron, Kateřina Cajthamlová, Petra Janů (více)

Zábavné setkání Aleše Cibulky a známých osobností, kteří se nebojí jeho nečekaných otázek. (TV Barrandov)

tatka odpad!

Tu som sa dočítala, že to je program pre staršie ročníky, a to ja som, tak som si to pozrela. Dvakrát - prvý a posledný. Vcelku sa to dá pozerať, keď ste pripútaní ku kreslu a odňali vám diaľkáč. ()

Troglodytes

Úroveň pořadu je sice kolísavá, ale nechápu zdejší odpadáře. Aleš Cibulka je pohotový , vtipný a inteligentní moderátor. Marek Eben to sice není, ale ještě může dozrát. Tu zášť vůči němu nechápu. Podobně jako je pro mě nepochopitelná popularita moderátora Leoše Mareše ()

Agent24 odpad!

TV Hnojo (TV Barrandov) a sešlost všech těch ubožáků u Aleše Cibulky. Cibulky ci člověk váží za ty jeho knížky o hercích, ale tenhle pořad je totální úlet. ()

sikina

Neformální povídání známých osobností o všem možném. Vždy je to nenucené a originální. Dobrým nápadem je nakouknutí do šaten hostů, kteří se upravují a připravují, těsně před začátkem. Tento pořad se panu Cibulkovi povedl, jen mě mrzí, že ho TV Barrandov přesunula na pozdější čas. ()

milanondic odpad!

Ach jo...vypadalo to na talk -show, která bude na úrovni, ale velmi mě to zklamalo. Pan Cibulka je trapný a jeho nucený smích je tak nucený, že se mi z toho chtělo zvracet. Můj tip je, že 90% diváků tohoto pořadu jsou důchodci, kteří sledují na barrandově Velkolepé století a podobné hovadiny. ()

Fraktální

Nechápu jak někdo může Pana Cibulku takhle "vypískávat". Ty lidi tady občas nemají soudnost ! kultivovaný a příjemný humor... ()

Sadova302b50

Není mi úplně jasné zdejší skoro odpadové hodnocení. Je pravda, že znám lepší moderátory, ale taky mnohem horší. A. Cibulka mi přijde jako poměrně pohotový člověk. Úroveň pořadu však také závisí na pozvaných hostech a ta je v tomto případě dost kolísavá. Za mě takový lepší průměr. ()

Dzejar odpad!

Exibice slizouna " HOT DOOGA " Cibulky kde mu lezou směle vyčpělé celebrity do prdele.Nebo je to naopak ? ()

+sfinx+ odpad!

Cibuzka a ještě jeden z nich se setkali, aby si spolu zařádili a to co zůstalo v gumě, kterou vypáčili ze zadku jednoho z nich (dodnes se neví, kdo byl ten, kdo dělal maminku), se stalo základem pro hodnotný scénář další talk-show. Asi inspirované (jako tolik dalších blbostí) jistou zemí původu, která se na takovéto ubohosti specializuje. Uječený zženštilý moderátorka se prostě snaží o rozhovor. Výsledek je ujetý skoro jako on sám a člověku se snad i zasteskne po Novotném. ()

Trucker odpad!

Slizký přeslazený teplý Cibulka se svými úlisnými úsměvy, které v každém, kdo nepatří do teplé fronty, musejí vyvolávat touhu provést cosi agresivně násilného, moderuje shit show ukazující dno, na které klesla TV "zábava". ()