Sejdeme se na Cibulce

(pořad)
Talk-show
Česko, 2013, 40 min

Účinkují:

Aleš Cibulka, Tereza Kostková, Aleš Háma, Vlasta Korec, Lumír Olšovský, Kamila Moučková, Eva Pilarová, Pavel Trávníček, Marie Retková, Václav Knop, Vladimír Hron, Kateřina Cajthamlová, Petra Janů (více)

Zábavné setkání Aleše Cibulky a známých osobností, kteří se nebojí jeho nečekaných otázek. (TV Barrandov)

papaguy

Pro fanoušky Ringa, Míši Davidů apod... a věčně afektovaného Cibulky. Věk cílovky 60+. Srovnaní s Vlachovkou odkazovanou v názvu to nesnese ani náhodou. Jde spíš o formát okopírovaný z rozhlasového Tobogánu, jen s horšími hosty. ()

Wyrdas odpad!

Tlachání o ničem - bez cíle; bez humoru; bez nápadu; beze smyslu (pro cokoli)... a hlavně bez šance na zlepšení. ()

Jonatána

Nechápu zdejší hodnocení. Vlastně chápu, ona na csfd tolerance není zrovna nejčastější věc. Takže za mě je to příjemné, milé povídání. To, že Barrandov kopíruje řadu pořadů od jiných televizí a vytahuje pozapomenutné "hvězdy", je pravda, ale pořad je určen por starší diváky a ti jistě přivítají, když se někde objeví ti, které měli ráda a teď už k vidění nejsou. Sejdeme se na Cibulce ale kopírka není a když chce člověk pohodu a klid, může s jistotu zapnout tentopořead, to je taky pravda. Takže za mě zcela regulérně 3 hvězdy. ()

topi80

Aleš Cibulka je takovým příjemným televizním společníkem pro staromilské důchodkyně. Disponuje jemným humorem, nedělá mu problém tlachat o ničem, aniž by jej opouštěl výraz, že ho i ty největší banality zajímají, občas udělá fórek, který nikoho neurazí. V podstatě jej nejedna taková babička vidí jako ideální partii pro svou vnučku. Takový zeť by jistě vyslechl všechny babičkovské historky, třeba tu, jak sousedka zavařuje okurky. Pravda, jiný člověk se na takovou seanci klidu, pohody a archaické veselosti dívá s otevřenými ústy a nestačí se divit, koho že to může zajímat. Na druhou stranu, je třeba uznat, že pro svou výše zmíněnou cílovou skupinu umí Aleš Cibulka udělat maximum, byť do Tomáše Slámy, Petra Jančaříka nebo Marka Ebena má dost daleko. ()

PaRi odpad!

Neexistuje u nás moderátor s větším afektem, než Cibulka. Nemůžu jeho projev ani vidět. Spolehlivě přepínám kdykoliv narazím na jeho tvář. ()

Knor odpad!

Další televizní katastrofa. Já bytostně nenávidím toho zas..... zkur..... vymr.... čů.... extrémně trapnýho Cibulku. ()

Fajt odpad!

Tragedie při sledování stálého a neupřímného Cibulkova smíchu !!! až se za břicho popadá !!! Perfektně vystižené kolegou MM_Ramone (4 kometáře na zpět).. Cibulkova kariera skončila nuceným odchodem z Českého rozhlasu 2 (když si pustil hubu na špacír), kde byl jako moderátor pátečního rozhlasového pořadu opravdu vynikající (před 20ti lety). ()

Havala odpad!

Český národ je sice banda debilů ale neni až zas tak veliká banda aby pobrali všechny ty tók šouy... ()

RigorMortis odpad!

Pozerám, pozerám... "Na tom sa mám akože smiať?" Vypelichané celebrity, ktorým už dávno odzvonilo, absencia akéhokoľvek normálneho humoru a nesympatický moderátor. ()

curil odpad!

Od jisté doby se mi začal hošan Aleš protivit. Nedokážu to přesně specifikovat, dříve jsem i kupoval jeho kalendáře s vyprávěním o zašlých filmových hvězdách. Až pak to přišlo; televize Barrandov ho zařadila mezi své "tváře" a bylo ho všude plno. To už je osud podobných na nebe vzlétnutých hereckých komet, po kterých za pár let ani pse neštěkne. Alešovi nelze upřít vysokou inteligenci a dobrý projev, který se po určité době dá nazvat jako "ukecaný". Ne pro každého diváka je to snesitelné. ()

Aquarii

S dnešními hosty Ivana Andrlová, Petra Janů a Dr. Kateřina Cajtahmlová se mi tento pořad velice líbil. Uvidíme, s čím pořad přijde dál. ()

kribr

Mě se to teda líbí... Nemá to přece mít nějakou extra hloubku a na odreagování je to super... Aleš Cibulka je hodně dobrý a pohotový moderátor... ()