Hazel a Gus jsou dva výjimeční teenageři, které spojuje kousavý humor, pohrdání konvencemi a především láska, co s nimi cloumá. Jejich vztah je o to neobvyklejší, že se seznámili a zamilovali během setkávání na sezeních podpůrné skupiny pro boj s rakovinou. Hazel Grace Lancasterové (Shailene Woodley) je šestnáct let. Má ráda (a zároveň toleruje) své někdy až příliš starostlivé rodiče a právě se zakoukala do mladíka jménem Gus Waters (Ansel Elgort), který se na oplátku zamiloval do ní. Jak se sbližují, Hazel a Gus společně prožívají své obavy vyplývající z jejich zdravotních problémů a zároveň sdílí lásku ke knihám, včetně Hazelina oblíbeného románu Císařský neduh. Mnohokrát se marně snažila spojit s autorem knihy, samotářským Peterem Van Houtenem (Willem Dafoe). Když se Gusovi podaří Van Houtena zkontaktovat, spisovatel je oba nečekaně pozve do Amsterdamu. Gus je rozhodnutý vzít Hazel na cestu, aby našla odpovědi na všechny otázky, které kdy ke knize měla. Ale odpovědi, které hledá, nepřichází od Petera Van Houtena. Přichází z velkého dobrodružství, které Hazel zažije s někým, koho se nebojí milovat a kdo jim oběma dal něco, co Hazel nazývá „Malou věčností – nekonečnem mezi sečtenými dny." (Cinemart)

Eliness

Film bez delších zbytečných scén, které divákovi nic neřeknou, zato vtipný v první polovině a dojímavý v té druhé. Ačkoliv jsem stále nepochopila, proč jsou některá nekonečna delší než jiná, byla jsem příjemně překvapená. Očekávala jsem pláč od začátku dokonce, ale skutečně mě dojalo, až místy k slzám, posledních deset minut filmu. Láska Hazel a Guse mě zároveň nedoháněla k tichému zoufalství, jak to u romantických pasáží u mě obvykle bývá, takže to už bylo co říct. Augustus Waters byl podle mě skvěle zahraný, stejně tak Isaac. Scéna, kdy Isaac rozbíjel Gusovy poháry mě naprosto nadchla. Nakonec, možná si film kupuje trochu shovívavosti tématem dětí s rakovinou, ale mě se líbil tak, jak byl, bez jakéhokoliv dalšího přesvědčování. Štáb odvedl dobrou práci. Jediné, co mi z nějakého důvodu úplně nesedlo, byli rodiče Hazel. Připadali mi jako k sobě se nehodící dvojice, ani sympatií si u mě moc nezískali. Sama Trammella znám s True Blood, tam bude nejspíš handicap. ()

kritička

Úžasný film, který po letech konečně vybočuje z řady. Snaží se ukázat problémy teenagerů a to jak těch normálních (zamilovanost), tak s úžasnou odvahou ukazuje rakovinu v její nejčistší podobě. Díky za tenhle film! Plus další hvězda za Bum clap od Charlie xcx! ()

Amie.3

Jeden mála filmov, ktorého záverečné titulky v kine sprevádzalo všemožné sniakanie, doznievajúce vzdychanie a upratovanie veľkého množstva použitých vreckoviek. Osobne neobľubujem srdcervúce scény, ktorých jediným cieľom je dojať, prinajhoršom maximálne zdeptať, diváka. Avšak pri tomto filme som si to ani ja nedokázala odpustiť. V istých momentoch tam bola cítiť čistota pocitu. Či išlo o zaľúbenie, smútok zo straty.. Neodzrkadľovalo to len nástiletých rakovinou trpiacich zaľúbencov. Snáď si na tento film nájdem ešte pár krát čas. Stojí zato. :-) ()

Astu.

po Howl druhej film, u kterýho jsem brečel...nevím, když si film zpětně promítám v hlavě, zas tak silný mi to nepřijde, ale bezprostřední zážitek v kině a po souhře určitejch smutnejch okolností byl mocně nemocnej.. ()

Keii

Knížku jsem nečetla, tudíž nemohu posoudit zda film byl lepší než kniha. Nicméně, co se filmu týče, nic velkého jsem si od toho neslibovala a tak jsem byla docela i spokojená. Na takové téma jsem už viděla více filmů, ačkoliv romantiku moc nemusím. Je to klasický už lehce obehraný příběh, ale velmi hezky zpracovaný. Některé momenty jsou v něm jsou dojemné, ale na druhou stranu, brečet mě to nedonutilo. Tahle "Love Story" se špatným koncem se mi nakonec líbila. 4* ()

hanula999

Totálně skvělý film! Mam ráda dramatické filmy,kde je spoustu romatiky.U toho filmu brečím jako želva, ale v občasných scénách se i zasměju. Tento příběh je vazne dokonalý. Knizku jsem četla a myslím si že režisér se toho ujal báječně a ztvárnil božský film! Herci hrali vážně dobře a vtáhli me sebou hluboko do příběhu. Vazne super. Dávám 5* ()

Ef2

Nejdřív jsem četla knihu.Od pláče mne zachránila pouze skutečnost, že čtu v busu nebo metru, doma bych pro slzy neviděla. Myslela jsem, že jsem na film psychicky připravená, ale jenom do cca 30minuty, kdy mamka Hazel přizná,že na AMS nemají peníze. Pak už to šlo rychle. Scéna, kde koukají na pouliční muzikanty a Augustus už ví, co je čeká od té doby jsem pro slzy neviděla definitivně.Vůbec se za to nestydím a jsem ráda, že jsem film viděla sama, v klidu, doma. Herecké výkony mne nadchly. Naprosto přirozené, neřekla bych, že je to hrané to bylo prožité. Myslím,že někdy je dobré přečist knihu, která je předlohou pak by vám nepřišlo, že někdo natahoval konec. Škoda, že se najdou i tací, kteří se nudily. Málo střílení a krve? Možná, já dávám 100% ()

klam

Měl by to být jeden z těch filmů, které se by mi líbily v patnácti, ale ne teď, když je ze mě světem otrkaný cynik. Jenže Hvězdy nám nepřály se mi dostaly pod kůži, donutily mě se smát, plakat (občas i ve stejné scéně) a stal se z nich film, který mě bude "otravovat" ještě nějaký ten den, možná i týden. P. S. Výrobci papírových kapesníků musí mít z tohoto filmu radost. ()

Mitsouko

Dojímavý príbeh o umierajúcich teenageroch z dielne amíkov. Metrážovo dosť dlhý, prvá polovica úprimne sympatická a milá, ááno, aj slza mi vypadla.. Ale tá druhá polovica filmu mi prišla ako zbytočne natiahnutá, zbytočne dlhé scény, klišé a citovo znasilňujúce. Dorazila sa scéna (spoiler) návštevy domu Anny Frankovej... To ako vážne? Nestačí dvojhodinové mučenie rakovinou, treba to ešte doraziť a všetko tri krát podčiarknuť spikleneckou fraškou.. Des. V tomto momente film pre mňa skončil a to sa mi dovtedy ako tak páčil. ()

Frutisimo

Dobré připomenutí, že naše problémy jsou někdy naprosto nepodstatné. Že kolem nás jsou lidé, kteří řeší mnohem závažnější věci. Že fňukáme kvůli zbytečnostem, řešíme blbosti, pořád někam spěcháme, hádáme se..A tak se přátelé zastavme a !enjoy every single moment!, protože nikdy nevíte, kdy vám hvězdy přestanou přát :) ()

Filmmaker5

Hvězdy nám nepřály je neskutečně dobrý film, který si zaslouží rozhodně plný počet! .. Nechci tu nikoho urazit, ale ten kdo dal za hodnocení odpad musí být bez srdce, protože tento film má v sobě opravdu mnoho emocí, a ve svých 120 minutách dá a poví člověku víc než všechny filmy, které byly natočeny v tomto duchu..Tento film vtáhne do děje snad každého. Je to sice pro někoho asi nepřijemné, ale takovéhle věci se tu opravdu dějí a myslím, že každý by to měl vidět. Ve filmu je úžasné jak se oba navzájem drží, a jsou spolu ve vztahu ikdyž oba dobře vědí, že může pro oba skončit každou minutou. Při tomto filmu jsem si uvědomila, že lidé opravdu nevidí jak moc toho mají a radši hledají vše co je špatné, a Tytoo 2 hlavní hrdinové se snažili vidět jen To dobré i v těch špatnych chvílích, a to je úžasné. Vždycky jsem přemýšlela jak odpovědět když se mě lidé ptají proč nemám ráda fantasy filmy, a při tomto filmu mi to došlo - v těchle filmech je takové to skutečné co člověka opravdu dojme jsou to totiž věci které jsou možné a, které se dějí( tomto prípadě Bohužel), fantasy filmy tolik nedojmou, protože tím, že jsou celé tak vymyšlené nevidím v nich žádný smyl, žádnou radu do života, protože oni z našho světa nejsou! TENTO FILM BYCH CHTĚLA DOPORUČIT VŠEM (kromě těch, kteří se s rakovinou již nějak setkali, Ty by si ten film asi moc neprožili) OPRAVDU STOJÍ ZA TO SE NA TO KOUKNOUT, JE TO OHROMNÝ FILM, KTERÝ JE NEPOPSATELNÝ, A URČITĚ NEBUDETE LITOVAT,ŽE JSTE SE NA NĚJ PODÍVALY - ON OPRAVDU ZA TO STOJÍ!!!;) ()

zmirix

Ze všech romantických filmů o umírání je tento film nejlepší. Kdo nemá tento typ filmů rád ať se na to nedívá.Herecké výkony Shailene Woodley, Ansel Elgort,byli nadprůměrné a hlavně uvěřitelné.90% ()

Previt

Normálně takové filmy nevyhledávám, ale tady je to podané s velkým nadhledem, občas i humorem a sarkasmem. Ani ty dvě hodiny mě nevadily. Líbilo se mi, jak ve si svém vyměřeném krátkém čase nic nenalhávají a snaží se využít čas, jak je to jen možné. Kéž by to tak uměli i někteří zdraví lidé. ()

Misuli

Bylo to prostě moc...co je horší než mít rakovinu? Mít rakovinu a zamilovat se do někoho s rakovinou. To už je vrchol. ()

Xiras

CItovo-romanticka vydieracka, dobre zahrana, dobre napisana (na par vyniemiek) ale slabo zrezirovana. Chyba tomu iskra a tzv. bod obratu, ktory posunie dej do neznama. Bohuzial od zaciatku je jasne, aky koniec mame cakat. Navyse tak slabo vyuzity pozencial Dafoe-a...skoda. Mnoho ludi pise ze preplakali film a ze je velmi dojimavy. Ano film tak posobi, ale mna neprinutil ani raz vyronit slzu, takze zrejme zabera len na jemne povahy... nedotiahnuty material s potencialom. Takiez mi nereze Woodley, absolutne nechapem co robi vo filmovom priemysle. ()

Lonnan

V krátkém rozmezí je to již třetí film s toutéž tématikou. Možná má smůlu že je třetí, neboť výběr herců byl fakt skvělý a neokoukaný. Na druhé straně jsem jen pasívně a odevzdaně čekala na obvyklá klišé a docela dlouho se nekonala....a já začínala fandit. A pak se to stalo. Nezaplnila mě oči vodou, jak se začala sypat stylem mouky z rozpáraného pytle, dokoukala jsem film / vždycinky každý dokoukám/ s mírnou lhostejností a odstupem. Asi už mám alergii na to: mám tě ráda, no a ten potlesk v domě A. F. byl trapný jak Augustusova pozérní cigareta. Proč to nikdy nevzdám a vždy se dokoukám? Protože i v nejpitomější slátanině se může objevit malý skvost. Ne v podobě přesladké třešničky a většinou tomu tak není. Ale i nejbabravitější režisér musí dostat šanci. A když mě určitý druh filmů doslova míjí, vím, že dostanou šanci od jiných diváků. ()

TeeToTaller

Přiznávám se, tohle mě absolutně rozbombardovalo! Drsný příběh prostě nemá chybu a oba hlavní aktéři zvládli svoje role s grácií, věřil jsem jim úplně všechno. Kdybych se nemusel jít vysmrkat a utřít slzu, asi bych ještě teď zíral do titulků a užíval si ten nenapodobitelný pocit po výjimečném filmovém zážitku... ()

Sadi

Film mě po knize mile překvapil. Jeho předloha se mi nelíbila, přijde mi přeceňovaná. Ale sedlo mi obsazení, i když Van Houtena jsem si představovala úplně jinak. A když stál v prvním momentu zády ke kameře, na chvíli jsem zadoufala, že by ho mohl hrát Gary Oldman. Ale jo, dalo se to. Hvězdička navíc za Greena na letišti. ()

Disney zavřelo první divizi Foxů

Disney zavřelo první divizi Foxů

22.03.2019

Kdo si zahraje Dungeons & Dragons?

Kdo si zahraje Dungeons & Dragons?

29.06.2016

Warcraft sice v Americe propadl, naštěstí to ale neznamená konec filmových fantasy. Hlavně studio Warner Bros., které se k žánru vrátí letošními Fantastickými zvířaty, je naopak hodlá tlačit co… (více)

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

28.07.2015

Hvězdy přejí X-Menům

Hvězdy přejí X-Menům

14.05.2015

Mutantí vesmír se nám roztahuje do šířky. Příští rok nás čeká X-Men: Apocalypse, kde se prý definitivně rozloučíme se „starou gradou", řada nových tváří ale bude pokračovat. Dále se objeví sólovky… (více)