Aquarius

• USA Aquarius
USA, (2015–2016), 18 h 29 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

John McNamara

David Duchovny, Grey Damon, Claire Holt, Chance Kelly, Emma Dumont, Michaela McManus, David Meunier, Tara Lynne Barr, Ambyr Childers, Jason Ralph (více)

Série(2) / Epizody(26)

Losangeleský policejní detektiv Sam Hodiak (David Duchovny) zvedá netrpělivě vyzvánějící telefon. Volá mu dávná kamarádka Grace (Michaela McManusová). Zoufale prosí o pomoc, protože její dospívající dcera Emma (Emma Dumontová) se ztratila. Zmizení mladé dívky se musí udržet v tajnosti kvůli politické kariéře jejich manžela a otce. Hodiak vyhledá kolegu Briana Shafeho (Grey Damon), který pracuje v přestrojení a snaží se odhalit, kdo stojí za novým přílivem smrtícího heroinu do Los Angeles. Jenže Shafe má s vyšetřováním potíže nejen ve špinavých ulicích L. A., ale i na policejní stanici. Hodiak mu nabídne pomoc na oplátku za to, že se Shafe v tichosti a naprosto neoficiálně pokusí najít ztracenou Emmu. Stopa vede mezi pochybné zástupce hippie komunity vedenou tajuplným, ale charismatickým Charlesem Mansonem (Gethin Anthony). Hodiak a Shafe se nemohou shodnout, co se ještě během policejního vyšetřování může, a co už ne. Emma, která je zklamaná životem ve vyšší společnosti, mezitím čím dál více propadá zhoubnému vlivu nebezpečně okouzlujícího vůdce smrtícího kultu. (prima+)

BranuliQ

Nó, nič svetoborné. Čakal som viac. Po 4 dieloch to vzdávam, vôbec ma to nebaví. Zrejme je niekde chyba, keď som sa musel premáhať pozrieť si ďalšie diely. Škoda... ()

F_Sanchez

Konečně jsem se o dovolené dostal k tomuto seriálu a těšil jsem se, jaký to bude mazec. Ale přišlo zklamání a nuda. Zezačátku jsem si říkal, že se to ještě rozjede, ale od prvního do posledního dílu to mělo ten samý výraz, to samé napětí (nudu) a celkem nic se nestalo. Škoda. Hlavním kladem asi hudba, která k seriálu perfektně sedí, ale to už se nedá vůbec říct o hercích, Duchovny hraje jaksi křečovitě, oproti pohodě v Californication či X Files, ani obsazení ostatních rolí se moc nepovedlo. I ta doba hippíků byla jaksi divně naservírovaná. Stručně a krátce seriál se sice odehrává v sedmdesátých letech, ale sedmdesátky z toho nejdou cítit, je to moc uměle podané. ()

Karel.Racek

Dávám plnou nálož! Máldr si zahrál fízla v krimi plné píchání,hulení a zákulisních pletek. Sem tam se zatkne ňákej buzík či afroameričan a hned se zase pustí. Prostě jsem rád, ze se ještě dnes točí něco takového. Jo a díky za titulky a korekci. ()

Anubiska

69% ? To jako vážně? Sledovali jsme stejný seriál??? Duchovny je excelentní. Jen ten Manson nemá dostatečně šílený pohled,ale chápu, v tomto ohledu se víc udělat nedalo. Poctivé čtyři. ()

DobraVila

...je to skutočne fajn. Nie že by som bola fanúšik krimi žánru, ale úprimne, toto je úplne iný krimi ako trápne NCIS alebo CSI. Tie šesťdesiate roky majú pre mňa, ako človeka ktorý ich nezažil, nádherné čaro. Uvažujem však, prečo tomu Davidovi zase nadeľujú posteľné scény, po tom všetkom, čo má ten chlapík za sebou. Na druhej strane, na to, že má 56 rokov starne s neskutočnou noblesou, a sama by som mu do tej postele najradšej skočila. ()