domirovec

Kdo by to byl čekal, že po průměrné týnejdžerské ''hororové'' parodii a příšerné blicí fekální anti-komedii přijde fakt vtipný počin s opravdu vtipnými fórky? No, já moc teda ne, ale ve finále jsem dostal konečně povedenou, duchaplnou parodii od jednoho z nejlepších režisérů komických filmů, Davídka Zakrafix. Chápu, že to furt někomu nemusí sednout, ale na rozdíl od těch předešlých dvou hovno-záchodových-děl (hlavně a především dvojky) se to zlepšilo víc než hodně. Jsem velice spokojen. Na shledanou. 4/5 ()

JimiH

O dost lepší než dvojka, ale první dvě třetiny jsou většinou trapná záležitost. Teprv poslední třetiny stojí za to, což je trochu málo. Díky konci průměr, ale doufám, že čtyřka bude lepší, na to že to natočil Zucker, tak nic moc. ()

plagjoklas

Po dvojke ktorá bola úplný odpad som sa bál čo vznikne s trojky a som milo prekvapený. Odstránilo sa všetko čo sa mi na predchádzajúcich dieloch nepáčilo a nahradilo to to na čom som sa pred tým s chuti zasmial. Takto má vyzerať vydarená paródia. Klobúk dole David zucker ()

mi-ib

Naprostou většinu času je to nuda, ale občas nudu vystřídá neuvěřitelná sranda. Nejlépe sem sedí Leslie Nielsen, který se na roli amerického prezidenta bezvadně hodí. A když se nakonec objeví i mimozemšťani, tak je bezvadne finale na svete. ()

Pingu

Mistr parodie opět třímá žezlo ve svých rukou :o)) O několik tříd lepší než předchozí dva díly !!! ()

Barak

Po dvojce přichází příjemné překvapení. Změna na režisérské stoličce této parodující "několikalogii" určitě prospěla. Je to dobrá zábava a řekl bych, že je to možná i o malinko lepší než jednička.... ()

Fat'Fatal

O dost lepší než tragická dvojka, především díky Charlie Sheenovi. Vtipy jsou o něco vydařenější (parodie na Matrix, Kruh a 8 Mile) a Anně Faris změna na blond pomohla. Na druhou stranu je tu stále hodně trapných situací či gagů, které tenhle oddechový snímek sráží do šedého podprůměru. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

Jeand´Boa

Bojím se pomyslet, co by z toho vzešlo, kdyby chyběl na tomto "projektu" Zucker, který mě zklamal, a Sheen, který to tak trochu táhne...no, vlastně jak se dá... ()

Tryman

Oproti předchozímu dílu velice povedný kousek. Tentokrát jsem se smál mnohem častěji a přestože se i zde vyskytovaly trapnější fóry, ze Scary Movie 3 mám velmi dobrý pocit... ()

Dimo

Vůbec nechápu, proč jsem se při sledování cítil trapně. Trapně a studno by mělo být autorům této rádoby srandy. Odpad nedám jen proto, že už jsem viděl i horší trosky filmového průmyslu. ()

LojZza

Je to tupe, blbe a ohrane. Ale ma to kvantum hlasek a absurdnich situaci. Plus Charlie Sheen a Leslie Nielsen, dva lidi co dali v divejsich dobach tvar vsem kvalitnim parodiim. ()

sokiss

Já nejsem fanda parodii... Nemam ráda tenhle trapnej a absurdní humor... O to víc smekám tomuto filmu, že sem musela dát čtyři hvězdičky!... Dobře, i tady jsou trapárny a absurdity... Ale jsou snesitelné a docela i vkusné... A navíc každou chvilku mě dostávaly hlášky!... a pointa celého filmu? -> v baráku žijou myši a venku krysy... ale když krysa vleze do baráku stane se z ní myš a když myš vyleze před barák, tak je z ní krysa :D ()

Ondr@932

Rozhodně lepší než dvojka která byla k nevydržení! Hrozná kravina. Tento scary movie se docela povedl a i pobavil... Dávám 5/10. P.S ale na jedničku to prostě nemá! ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé