zabro

Nic jineho nez trapne, trapne, trapne. Vic se k tomu asi nema smysl vyjadrovat. Kamaradka by mela radost, ze sem pouzil tolikrat slovo trapne. ()

jesus666

Platí to, čo som napísal pri komentovaní predošlých dvoch častí. Tak ako prvý a druhý diel, aj Scary Movie 3 splnil svoju úlohu a pobavil ma. Naposledy som sa tak zasmial pri Drž hubu! s Renom a Depardieuom. Simon Rex ako biely raper je naozaj zábavný. Leslie Nielsen ako americký prezident je naozaj nielsenovský a Charlie Sheen to v paródiach celkom zvláda. Tento film sa zrejme nedostane do zlatého fondu svetovej kinematografie, ale u mňa doma má svoje miesto v zlatom fonde domácej zábavy isté ()

gombarix

trojkou počínaje vlétla na Scary Movie parta Zucker, Nielsen & spol., která celkem zastínila kontinuitu s díly od Wayansů a stvořila "jen" další nadupanou ZAZovskou rutinu. Nemá moc smysl se na to dívat bez znalosti soudobých hollywoodských trháků, především Kruhu. ()

Gediman

Tak, zase jsem měl možnost tenhle film vidět a osvěžit si paměť... a také porušit pravidlo, že opakovaný vtip není vtipem. Protože ve Scary Movie sérii to neplatí :). Naposledy jsem viděl verzi s českým dabingem a musím uznat, že se velmi povedla. Tedy až na tu scénu, jak Sheen zařve "Do háje!" a ten jeho brácha mu podá sochu Ježíše... mělo tam být spíš "Ježiši!" :). Nejvíce u mě boduje scéna na konci, jak přijíždí ty auta rapperů a všechny mají puštěnou stejnou hudbu. Maso jako :). Charlie Sheen super jako vždy, Nielsen jakbysmet. Škoda jen, že čtyřka už tak vtipná není... ()

PDcz

2** hvězdičky Ha, po prvních 2 dílech malinko vtipější. Možná to bylo parodií na novejší snímky, možná většinovou změnou osazenstva. Možná sme měli ale jen lepší náladu při koukání a tak hodnotíme o stupínek výše. [X] Minus 3*** hvězdičky Myslím, že není důvod psát za co hvězdičky odebíráme. :-) [X] První tři díly za námi, hurá na ten čtvrtý. :-/ ()

Filmárik

Prvý diel považujem za originálny počin ktorý spustil lavínu samoúčelných paródií. Druhý s kvalitou klesol rapídne dolu a len rýchlo prihrieval horúce železo. Nieže by sa to isté nedalo povedať o trojke no predsa je tu cítiť prítomnosť Zuckera a nenarážam tým na Leslieho. Bavil som sa viac-menej ( skôr menej ) priebežne ale niektoré scénky boli fakt priklincované ako napr. "...žiadny sex..." v podaní Denise Richards. Hoci časy kultových Bláznivých striel sú nenávratne preč. ()

Man Seger

Charlie Sheen a Zucker a Nielsen ako veteráni žánru pridávajú tejto televízne natočenej fraške jednu hviezdu. Inak by som hodil jednu. Raz vidieť stačilo! ()

Olík

Princeznu a půlku království tomu, koho napadlo posadit za režisérský pultík „krále parodie“ Davida Zuckera“ (Připoutejte se prosím, Přísně tajné!, Bláznivá střela). Bratři Wayansové vybrakovali svoji skříňku nápadu už v jedničce a tak změna stylu humoru byla téměř životně nutná. Ani nový režisér nedokázal ze Scary Movie udělat Bláznivou střelu, ale odklon od černošského humoru ke klasice inklinující k legendární trojce Zucker, Abrahams, Zucker byl povedenou záplatou na pošramocenou pověst Děsného bijáku. ()

MikeeTheory

Myslím, že všechny díly Scary Movie dostávají tu pravou šťávu až tehdy, kdy můžete zde použité scény srovnávat s těmi originálními. U trojky to platí dvojnásob. Kvalitou a humorem totiž sahá suveréně nejvýše. "50 černochům dnes policajti natrhli zadek, ale svět se zboří kvůli jedný bělošce, co zahučela do díry" ()

Mahoney.

Neviem ako pre iných, ale toto je moja najobľúbenejšia komédia a paródia. :D Vždy, aj po stí krát sa na tom neuveriteľne bavím. Hlášky ktoré viem z priateľmi naspamäť. Viem že pre ľudí to je priemerný film, ale ja musím dať 5*, pretože táto komédia je pre mňa legendárna a aj vždy bude. :D A Charlie Sheen je one of my number one. :) ()

GMVajgl

Parodie od bratří Zuckerů mají tendenci být s časem horší a horší. Polovina "vtipů" je založená na kopancích do rozkroku apod., místo aby byly fakt vtipný. Ty dobrý místa tam rozhodně jsou (třeba scéna s přepisováním textu teleprompteru), ale taky jsou tu místa, kdy chybí jen zvuk cvrčků. ()

helloween93

Zucker oživil tuto sérii výborným třetím dílem, který paroduje Znamení, Kruh, Matrix, 8. míli aj. Velkou zásluhu na kvalitách trojky má účast Leslieho Nielsena a Charlieho Sheena. Osobně pokládám trojku za vrchol série, ke kterému se přibližuje jen jednička. 4* ()

Rathalos

Tak trojka mi zatial sadla najviac,je viditelne,ze to reziroval David Zucker,on vie,ako zabavit ludi a ako komedia to fungovalo super,aj vyber hercov sa mi pacil,jasne plne hodnotenie...:-) ()

Folky

Nielson a Sheen jsou samozřejmě to nejlepší na filmu, ale i bez nich je to jedna z mých nejoblíbenějších parodií, kde je trapného humoru naprosté minimum. ()

Azurovydrak

Nejlepší díl. Nástup zkušeného Zuckera je zde velmi znatelný. Upouští se od nechutností a více se soustředí na přirozený, nenucený humor. Komické prvky jsou často schované v pozadí, jak je zvykem ze série Bláznivá střela, odkud režisér přivedl i svého dvorního herce Leslieho Nielsena. Jeho přítomnost film velmi obohatila. Anna Faris skvělá, zbytek snesitelný. Až na nepovedený začátek s rapem podařená parodie - 65% ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé