Swoser

Můj oblíbený díl z celé série. A to nejen, že je to parodie na mé oblíbené filmy (Znamení, Matrix, 8. Míle). Strašně vtipné a můžu si to pouštět kolikrát chci a nikdy nezklame. Sice to je jen Scary Movie, ale jako komedie to obstálo na jedničku. 6/10 ()

Ulrich

Ač byli bří Wayansovi odejiti, trojka trpí přesně stejnými chybami, jako její předchůdci. Místo aby film fungoval jako film samotný, je jen slepenec gagů, kdy jsou scény z jednotlivých snímků kopírovány téměř scénu, po scéně. Je dobré, že je to takové krátké, neurazí a celkem slušně pobaví. Ovšem stejně jsem se nejvíce zasmál, při závěrečné etudě L. Nielsna (Kdo zná Připoutejte se prosím, pochopí). ()

Berry

Film, u kterého budete křičet smíchy jenom tehdy, pokud jste viděli všechny filmy (a lidi), které paroduje. Za pozornost stojí skloubení Kruhu a Znamení nebo Anna Faris, Leslie Nielsen a Charlie Sheen, kteří ve filmu ,,frčí". Tentofilm je v podstatě taková kupa nesmyslů, že se nemůžu dočkat čtyřky... ()

Pfff

Předchozí díly byly vážně odpad! ale tohle mě velm mile překvapilo. Vážně jsem se bavila. to video bylo vážně snad ještě horší než v samotném Kruhu. a ty hlášky! ,,Co to je? cigareta?" ,, Maják". Nebo ,,Nenávidíš mě, protože jsem černej!" Prostě skvělý! alespoň v porovnání s timi díly předchozími. ()

pirko7

Jeden z nejlepších dílů, minimum nechutných scén. A plno perfektně pitomích srandiček. :-) Nejlepší díl z dílny. ()

Eragon93

Nic jsem od toho nečekal, protože bylo jasný, co to zase bude. Humor téhle série mě vždycky míjel, přesto se najdou vítpky, kterým se člověk zasměje. ()

Saur.us

ZAZ strikes back! Bohužel ovšem jen jeden Zucker bez A a Z. Ale to nevadí. Jeho rukopis je nezaměnitelný a kdyby nebylo několika opravdu nepovedených kousků, určitě by si SM3 zasloužilo vyšší hodnocení. Každopádně díky Zuckerovi získala série Scary Movie opět něco do sebe. ()

RedHot

Dějová linie parodující kruh je místy až zbytečně přehnaná a fekální, oproti zpackané dvojce se však dá mluvit o komediálním nadprůměru jak noha. Srovnání se Žhavými výstřely se nabízí jako jedno z prvních a myslím si, že je docela trefný. Skvělá zábava,ale chápu, že někteří lidi prostě žánru nepřijdou na chuť. To máte to samý jako se suši. ()

Bozvav

Asi nejlepší díl ze všech. Skvěle obsazeno, super muzika, prostě paráda. Smála jsem se opravdu hodně. Za mne 90% v rámci žánru. ()

Aurus

Další super vtipná parodie. Já tuhle sérii prostě miluju. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a vtipné s hudbu ta je dobrá. Za mě 9,5/10. ()

peetrejr

Opäť tá istá chyba. Aká ? Ťažiť z filmu čo najviac. Skoro vždy to dopadne zle (Venom 2, Bláznivá strela 3, Rambo 3). A to sa stalo aj tu. Jednotku som nevidel ale dvojku áno. Dvojka bola priemerná. Takže jednotka asi bola lepšia. No, idem spať na trojku. Herecké obsadenie je chabé. Chabé ako sám Charlie Sheen alebo chabé ako Anna Faris. Príbeh je okopírovaný z hororu Kruh a je tu aj kúsok Matrixu a určite aj iných trhákov. Scary Movie už nebudem pozerať pretože trojka ma odpudila od štvorky a päťky. ()

Chino odpad!

Lidi co si budeme namlouvat, tohle je prostě hnůj. Dvojka byla sice taky, ale aspoň to trapně nezastírala obsazením či dějem. Scénky jsou tak předvídatelné, že nemohou překvapit, natož pobavit ani ty nejslabomyslnější. Sorry, ale je to tak. ()

derek007

Z celé trilogie jediné hodnotitelné. Zucker má sice zenit za sebou, ale steně pozvedl scary movie o třídu výše. Hlavně díky matadorům Sheenovi a miláčkovi Lesliemu Nielsenovi. To je totiž bůh všech parodií. ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé