Kanada,
(2017–2018), 13 h 11 min
(Minutáž: 43–44 min)
Epizody(18)
-
Závody (S02E01)
-
Promenáda na předměstí (S02E02)
-
Falešné obvinění (S02E03)
-
Módní zločin (S02E04)
-
Teď ji vidíš (S02E05)
-
Kodex soukromého detektiva (S02E06)
-
Mezi mlýnskými kameny (S02E07)
-
Na věčnost (S02E08)
-
Dobrý voják (S02E09)
-
Knockout (S02E10)
-
Ať žije král (S02E11)
-
Dokonalá vražda (S02E12)
-
Jízda za vzpomínkami (S02E13)
-
Hledá se Leroy (S02E14)
-
Hory mají oči (S02E15)
-
Koukni se, kdo šmíruje (S02E16)
-
Správná věc (S02E17)
-
Stín pochybnosti (S02E18)
Hrají
Sharon Lewis
Nejlepší seriály:
Flashpoint (2008) (seriál)
ReGenesis (2004) (seriál)
Připraveny nebo ne? (1993) (seriál)
Diana Leblanc
Kanada
Nejlepší seriály:
Kimova večerka (2016) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Pátek třináctého (1987) (seriál)
Hannah Emily Anderson
Nejlepší seriály:
Gangland Undercover (2015) (seriál)
Adresa: L.A. (2012) (seriál)
Nikita (2010) (seriál)
Nicola Correia-Damude
Nejlepší seriály:
Banda (2019) (seriál)
Troufalky (2017) (seriál)
Resident Alien (2021) (seriál)
Daiva Zalnieriunas
Nejlepší seriály:
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Salvation (2017) (seriál)
In the Dark (2019) (seriál)
Ron Lea
Kanada
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Divadlo Raye Bradburyho (1985) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Maria Ricossa
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Zabiják bolesti (2023) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Eugene Clark
USA
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Detektiv Marlowe (1983) (seriál)
Star Trek: Podivné nové světy (2022) (seriál)
Bree Williamson
Kanada
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Chicago Fire (2012) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
William Shatner
Kanada
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Genevieve Kang
Nejlepší seriály:
Zámek a klíč (2020) (seriál)
Agresivní virus (2014) (seriál)
Impulse (2018) (seriál)
Tommie-Amber Pirie
Nejlepší seriály:
Ginny a Georgia (2021) (seriál)
Elitních 18 (2010) (seriál)
Skladiště 13 (2009) (seriál)
Yanna McIntosh
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Zabiják bolesti (2023) (seriál)
Mark Ghanimé
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Troufalky (2017) (seriál)
iZombie (2015) (seriál)
Rachel Wilson
Kanada
Nejlepší seriály:
Total Drama (2007) (seriál)
Bomb Girls (2012) (seriál)
Městečko Schitt's Creek (2015) (seriál)
Dylan Trowbridge
Kanada
Nejlepší seriály:
Anne s E na konci (2017) (seriál)
Příběh služebnice (2017) (seriál)
Jack Reacher (2022) (seriál)
Richard Fitzpatrick
USA
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Dobrodružná kriminalistika (1997) (seriál)
Ricardo Betancourt
Nejlepší seriály:
Expanze (2015) (seriál)
Flashpoint (2008) (seriál)
Podstata strachu (2008) (seriál)
Jordyn Negri
Kanada
Nejlepší seriály:
Skladiště 13 (2009) (seriál)
Soukromé očko (2016) (seriál)
Anna a droidi (2013) (seriál)