Mimomisu

Vlastne jediny duvod, proc tomu nedam pet hvezd je casto vyber hostu. Krom mezinarodne znamych celebrit od filmu, ci hudby, jde hlavne o mix rapperu a basketbalistu. Coz bych chapal u lokalni show, ale v ramci YouTube poradu by to nemelo hrat roli. Ale tahle nacionalnost je fakt jen mala skvrnka na krase. Sean je moderator, ktereho jen tak nepotkate a dokaze hosty naladit na svou vlnu diky sve pohotovosti a hlavne i podpore sveho tymu, ktery patra a vymysli az skoro nepredstavitelne dobre otazky. Vlastne, i pres mou malou predchozi vytku, je radost sledovat kazde interview. ()

Arkanoid

Epizóda s Dustinom Poirierom z 4.2.2021: prečo sú calf kicks účinné, King Cake, gumbo a iná Luisianská kuchyňa. Dustin odpovedá na otázky ohľadom UFC a iných súťaží, čo je pre fanúšika MMA povinnosť. Hosť aj moderátor robia príjemnú atmosféru. ()

Neuge

Jeden moderátor a (většinou) jeden host. Deset pikantních kuřecích křidélek a deset otázek. Velmi netradiční rozhovory s celebritami, oscilující mezi příjemným, uvolněným povídáním a stavy bolesti, potu a slz, při nichž se možná řada hostů chová (a odpovídá) mnohem spontánněji a upřímněji než obvykle. Pořad, jenž má vše, o čem si řáda mnohem slavnějších talk-show může nechat jen zdát. ()

Profík

Jedna z nej talk show, (zdánlivě?) šílený nápad. Samozřejmě hodně záleží, jaký host se zrovna vyskytne, třeba DJ Khaled byl hroznej. Ale skvělý moderátor, který za mě strčí třeba mnohem slavnějšího Jimmyho Fallona do kapsy úplně v pohodě. A to má vlastně podmínky neskutečně těžší. A hlavně za něj 4 hvězdy a 85%. ()