Yellowstone

USA, (2018–2023), 45 h 19 min (Minutáž: 37–93 min)

Kevin Costner, Kelly Reilly, Dave Annable, Kelsey Asbille, Wes Bentley, Gil Birmingham, Ian Bohen, Luke Grimes, Cole Hauser, Jill Hennessy, Danny Huston (více)

Série(5) / Epizody(53)

Původní dramatický seriál zachycuje rodinu Duttonových v čele s Johnem Duttonem (Kevin Costner), která ovládá největší dobytčí ranč ve Spojených státech. Uprostřed měnících se aliancí, nevyřešených vražd, starých ran a těžce získávaného respektu je ranč v neustálém konfliktu se svými sousedy – rozrůstajícím se městem, indiánskou rezervací a prvním americkým národním parkem. (Paramount Network)

Mildys

Nemohu nic vytknout. Seriál má naprosto vše co má mít. A přidám-li k tomu dokonalého Kevina Costnera a úžasnou přírodu, tak fakt "wow"!!! ()

milan.opava

Opravdu moc pekny serial.Nechybi napeti,necekany dej,dojemnost.Kevin Costner roli opravdu vevodi a prekvapil.Moc krasna krajina a i prostredi serialu ()

hynekb

Nevěděl jsem, co mám konkrétně čekat a dostal jsem úplně všechno. V čele s brilantním Kevinem Costnerem, který se snad jako rančer, který nejde pro ostřejší slovo či ránu daleko, narodil. Ale obsazení se povedlo celkově. Stejně tak dějové linky, kterých je tu dost, ale stáčíte je bez problému sledovat. Top seriál, každému doporučuji. ()

Ryorka

za mě je to naprostá pecka. Jen toho musí člověk skouknout víc než jednu sérii, aby vůbec pochopil vo co go v celým tom seroši. I když je to místy hooodně nadsazená kovbojka ala Divoký západ v době mobilů a plazmovejch televizí ( viz první díl čtvrté série to sem jako fakt čekala, kdy se tam objeví i Sylvestr Stalone ), tak ten seriál má v sobě hlubokou pravdu. Pravdu o hodnotách, o chamtivosti, o cti, o zbabělosti i o oddanosti. Pravdu o Americe jako takové. Přidejme k tomu nádhernou přírodu, hudbu a máme rodeo jak sviň. ()

Maskati

Recenzi by měli především poskytnout Cyril Höschl a Radkin Honzák, ale zejména Sigmund Freud, kdyby žil, protože tak vysokou koncentraci psychopatických ubožáků v jednom snímku asi už nikdy neuvidíme. Téměř všechny postavy jsou psychicky poškozené z dětství a ryze nesympatické, teda mimo Jimmiho a toho psa, kterého najdou. Dějová linie naprosto neuvěřitelná, možná odpovídající chování lidí na Divokém západě před stopadesáti lety. Všichni úředníci jsou připosraní, zkorumpovaní a úplatní, zákon a právo neexistuje, všechno se řeší pěstmi a pistolemi, málokterá věta je bez fucku. Vzduchem létají sklenice a šálky s pitím, sofistikované urážení druhých je povýšeno nad zákon. Nejvíc k smíchu je, když ti magoři večer v posteli, když ve dne oddělali  pár lidí, jako by pokorně filosofují o lásce (opičí) životě, bohu a dobru. Brrr! Dobro tam není žádné, tento paskvil farizejsky adoruje rodinu,  (jak podobné Kmotrům)  což je v tomto případě kumulované zlo od začátku do konce. Hlavní myšlenkou je, když něco velkého vlastníte (ranč) musíte si to udržet za jakoukoli cenu, a když máte rádi (bojíte se) svého šéfa-fotra-manipulanta, tak pro něho klidně i zemřete. Jenže to se tady nestane, a když vás náhodou rozstřílejí jako řešeto, dá vás americký zdravotní systém rychle dohromady a vy můžete (s kanylou v žíle) kout pomstu a odvetu. Hrůza. Všemu vévodí potrhlá postava Beth, neskutečně přehrávající Kelda,zřejmě zatížená z dětství komplexem ze svého policajtského fotra, který ji denně seřezal obuchem, (asi málo) než  šla ráno do ZvŠ. Její postava se navenek projevuje všemi psychickými poruchami  a nemocemi co jsou uvedeny v lékařským lexikonu,a v normální společnosti by po týdnu skončila v pakárně ve svěrací kazajce na uzavřeném oddělení ve vypolstrovaný cele, a to  i kdyby její fotr byl třeba prezident USA. Nakonec vyvstává otázka: proč?  Tento seriál plánovitě cílí na nejnižší lidské pudy, takže se určitě dobře prodává a mnohé pobaví. Kdyby tvůrci více rozvinuli 1883,  mohlo to být lepší. ()

iskander1210

Jedine co je na tomto serialy dobre je krasna priroda Montany. Po dvoch seriach koncim. Je tam tolko zbytocnych a brutalnych vrazd, ze aj mafiani mozu zavidiet. Extremne nesympaticke postavy, zdaleka vedie Kostnerova dcera, taku kravu som snad v zivote nevidel, to sa neda pozerat. A tie nelogicke veci, v podstate v poslednych castiach 2.serie som nenasiel ani jedinu logicku vec. Sklamanie, ale obrovske ()

Unn

Ja si rikala, ze to bude pecka serial. Ale je to preplacany jak Disney. Jako kdyby si dnes vsichni tvurci rekli, ze cim vic do toho naperou tim vetsi uspech to bude. Vsechny postavy psychicke poruchy, neustale zivot na vlasku, akce, napeti..No kyc, parodie. ()

movie_freak

Všechny díly až do 5.série shlédnuté téměř v jednom kuse během pár dní.  Ačkoli mě nikdy nic jen okolo jdoucí westernu nebralo, tohle je dobře natočené a baví mě to. Uvidíme, co další díly, které ještě nebyly uveřejněny, zejména linie Jamie a jeho povedená sestra. Monica mi jde hrozně na nervy, ale chápu, že někdo tam prudit musí. Zajímalo by mě, jestli je někdo, koho nesejří. Připadá mi naprosto nesnesitelná a když je na obrazovce, lehce trpím. ()

bertrand

Yellowstone má opravdu pár světlých chvil a tak jsem lehce nadcenil. Jinak je to vata, vata, vata, do toho se mračí Costnerův táta. Kdybych měl takové ratolesti, také bych zatínal zuby a pěsti. Zjeví se i vtipní momentové, vzpomínám na Indiánku na vozíku, to fakt bylo čisté nekalkulované nápadité neštěstí a dokonce i vrchol scénáristické invence. Upřímně jsem se smál a zároveň děsil, co si vymyslíte na mě dál. Ty zvěsti o skvělém zážitku jsou bohužel drby, seriál umí být nejen nudný, ale i blbý. Sheridaně, úplně tě chápu, sedíš za psacím stolem a cucáš si to z palce, vždyť každý si vydělává jak umí na kus žvance. Měl jsem tě kdysi za holyúdského banditu, co před kvantitou velebí kvalitu. Z toho, jak jsem se mýlil možná plyne, že jsi zase jen další dolarový břídil. Kdybys místo nekonečné cowboy dollar onan sweet limonády zplodil pouze jeden film, do smrti bych tě velebil. ()

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

20.09.2023

Ještě začátkem roku platil Yellowstone za jeden z nejsledovanějších a díky péči scenáristy Taylora Sheridana (Sicario, Wind River) taky nejstabilnějších seriálů v Americe. Jenže s tím, jak… (více)

Pokračování Wind River nabírá obsazení

Pokračování Wind River nabírá obsazení