poster

Baby Driver

 • Velká Británie

  Baby Driver

 • USA

  Baby Driver

 • Slovensko

  Baby Driver

Akční / Krimi / Komedie / Thriller

Velká Británie / USA, 2017, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrysopras
  ***

  Nelze jinak: zklamání. V komparaci s žánrově podobným Drivem a Goslingem prohrává na celé čáře. Ani Kevin, Jamie, krásná Lily a sekáč Hamm to výš nevytáhnou. V první řadě mě snad až na dva songy vůbec nechytala muzika, což je u filmu, kde jede pořád a je součástí děje, prostě problém. No a Ansel ve srovnání s Ryanem - škoda mluvit. WAS HE SLOW?!? ( 52. KVIFF )(15.7.2017)

 • baribal
  ***

  Už uvodní představení Babyho v autě když čeká na zbytek postav při vloupačce mi naznačil, že tohle bude trošku pozérský film u kterého nějaké motivace a příběh nebudou důležité. Pro mě je tohle prázdná nuda - tedy v případě, že se nejezdí rychle autem. Srovnání s Drive je podle mě mimo, Bejby driver je pro jiné publikum, v jiném tónu a s lepší hlavní postavou.. sorry jako.. Baby je postava, která mi byla absolutně volná. Edgar Wright je technicky očividně velmi schopný, ale vdechnout postavám a příběhu život by se fakt hodilo.(15.7.2017)

 • POMO
  ****

  Príjemný letný krimi popík, rozhopsaná mladícka verzia Drive-u. Supercool "muzikálové" odľahčenie akčných i vážnych scén, hlavne zo začiatku citlivé vnímanie násilia očami Babyho, a čistota jeho romantického vzťahu k holčine. Ku skultovneniu ale filmu chýbajú vypointovanejšie dialógy a vynaliezavejšia a vybrúsenejšia réžia ostatných postáv. Skrátka Tarantino. Omg, to by bol film!(6.7.2017)

 • choze
  ****

  DRIVER, DRIVE a BABY DRIVER. Co potřebujete na takovou autohoničkovou kriminálku? Jednoduchou story, za jejímž volantem sedí tajemně až autisticky málomluvný, ale o to schopnější profi řidič, a pak nějaká ta auta, která samozřejmě nenecháte celou dobu stát v garáži. A pak už jen musíte předvést trochu stylu. Wrightův příspěvek se mezi těmi dvěma výše uvedenými rozhodně neztratí. Netváří se tak atmosféricky a fatálně, ale po vzoru DRIVE tůruje hudební složku, která mu zásadním způsobem dodává rytmus. Příběh, ač dietní, nenudí, postavy i obsazení sympatické a honičky nápadité. Wright má za sebou onačejší pecky, ale kdo by mu vyčítal takhle pohodovou letní jízdu.(6.8.2017)

 • Wacoslav1
  ***

  Are you slow? No! Ok netvrdím, že ten film není hrozná píčovina, ale má to svoje momenty a aspoň si to na nic nehraje. Začněme plusy je tu pár povedených scén nejvíc boduje loupež v maskách Michaela Myerse, ale najdou se i další je tu pár solidně obsazených rolí z nichž nejvíc boduje lehce psychopatický Jon Hamm, ale i Spacey je velmi stylový a typově naprosto přesně obsazený velký plus je sladění hudby s akčními scénami tady máme bez prdele kandidáta na oscara za střih zvuku. Bohužel ve chvíli kdy se film snaží přepnout z bezmozkové krimi komedie do vážnějšího módu to povážlivě drhne i když i mě celkem překvapila ta drsnější a nekompromisnější druhá polovina, ale je to dost nevyvážené nemluvě o tom, že hlavní hrdina je hrozný koště a ty rádoby dramatický scény z jeho života byli spíš k smíchu, ale zase na rozdíl od fast and fekální série co se točí jenom pro prachy tu je aspoň vidět srdíčko režiséra co si evidentně splnil svůj klukovský sen.55%(5.8.2017)

 • - Hlavný hrdina Baby (Ansel Elgort) trpí ušným šelestom (Tinnitus). Tento šelest môžeme počuť vo všetkých scénach, kde Baby nepočúva hudbu. (GothaR)

 • - První film režiséra Edgara Wrighta, který byl natočen v USA. (filmsim)

 • - Natáčanie filmu začalo 17. februára 2016 a skončilo 13. mája toho istého roku. (LordGrayDog)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace