Komentáře uživatelů k TV seriálu (314)

 • golfista
  *****

  Ať si kdo chce co chce říká, já jsem s dětma seděl u televize vždycky, když to taťka Šmoula rozjel :-) Animák, který se zařadil mezi nezapomenutelné také díky bezchybnému dabingu.(5.3.2003)

 • Lima
  ****

  "A nejhorší jsou trpaslíci, ty potvory vám vlezou všude." Jára Cimrman se v tomto případě vyjímečně mýlí. Ty malí modří hajzlíci jsou náhodou docela fajn.(20.4.2003)

 • Galadriel
  *****

  Já si nemůžu pomoct, ale tyhle modrý potvory jsem měla ráda už od mala, kdy je dávali na německé televizi. Sice jsem tomu ani trochu nerozumněla, ale vždycky se mi líbil Gargamel a jeho skvělej kocour Azrael.(15.4.2003)

 • Gemini
  ****

  Nemám rád Šmouly! Nemám rád kytičky! Nemám rád dortíky! Nemám rád počasí! Ale protože jsem Mrzout, nejlepší Šmoula ze všech, musím dát ****:)(23.4.2003)

 • Tosim
  *****

  Narozdíl tento animovaný seriál si udržel svou laťku a nestal se jen sezónní záležitostí, jako (naštěstí!!!) Pokémon, i když tento také časem ztrácí svěžest. Ale to je přirozený jev...(16.4.2003)

 • Matty
  ****

  Gargamel! Stop zabíjaniu Šmolkov do šmolkovej zmrzliny! You sons of bitches! Dances with Smurfs was my idea! atd.(29.9.2010)

 • Djkoma
  ****

  Myslíte, že je šmoulinka jediná šmoulí holka? :-) mě by to dost zajímalo... tak už vím, že není. Ještě je tu tahle Sašetka, zrzečka jedna malá:). Tak stejně... dvě je docela málo... :-))(13.12.2004)

 • Enšpígl
  ****

  Tak šmoulinka si rozhodně na nedostatek sexu stěžovat nemůže:)) A ten Gargamel, se mu nedivím že je na ty modráky tak nasranej oni mu dole jebú a on nic.Je fakt že šmoulinka je kočka teda myslím na šmoulí poměry.:)))Teď jsem si vzpoměl že seriál by své době takový hit,že když jsem si koupil nějakej časák vypadla na mě stránka se samolepkama snad všech žijích šmoulů no asi i nežijích a jelikož jsem ze Žižkova tak jsem na dveře každé hospody nalepil jednoho šmoulu.Kdo mě tady sral byl ten taťka šmoula,se moc neodvázal.Jo a taky ten brejlatej mamrd, ten mě připomínal Klause.Myslím, že ten měl smůlu i u šmoulinky:)))(14.8.2006)

 • Renton
  *****

  Scénář: Creighton Barnes, Doug Booth .. Originální, zábavné, animované. Modrá je dobrá..(22.3.2005)

 • woody
  *****

  ŠMOULI NECHCI ANI VIDĚT! :)(23.4.2003)

 • AngelAngie
  ***

  Tak Šmoulové mi neučarovali ani v dětství, ani dnes ..(25.5.2008)

 • Dever
  ***

  Tak šmolkovcov videl snáď každý. Veľmi vtipný animovaný seriál pre malých ale aj pre veľkých..................... Soundtrack Hoyt Curtin a Clark Gassman:(9.5.2011)

 • tron
  ***

  „Už sú tu Šmolkovia, smejú sa toľko, až na letá zmenia sa zimy, maličkí priatelia s tebou sa veselia.“ Spomínate si na túto hravú pesničku z úvodných titulkov? Ja spomínam na ňu a tým pádom i na detské doby, kedy som si pravidelne sadal ku kresleným klasikám, ako boli „Káčerovo“, „Gumkáči“, „Rýchla rota“... alebo legendárni „Šmolkovia“. Dokonca sa ku mne dostali aj namakané cool „písmenkové“ samolepky, kde vždy nejaký Šmolko držal písmeno. Do toho čarovný les, tajomná Šmoulinka (jediná baba široko ďaleko), v temnej chatrči neporaziteľný, no pritom vždy prehrávajúci bosorák Gargamel (a jeho kocúr)...(12.4.2010)

 • Oskar
  ****

  V románu Deník Bridget Jonesové se vyskytuje postava, která říká, že Šmoulové měli být vygumovaní hned po narození. Tak s tím já nesouhlasím. Modrá je dobrá. :-)(2.5.2003)

 • Karlos80
  *****

  Já jsem š-moula, ty seš š-moula my všichni jsme-(byli) občas š-moulové:-) Písnička+dabing, především pak za Gargamela:-)!(14.5.2006)

 • Chupacabre
  *****

  Nepřekonatelný seriál mého dětství. Nelze jinak než 5*.(26.10.2008)

 • Melies
  ****

  8 / 10 Super animák. Ktovie či by to ale ľudia pozerali, keby vedeli, že všetci Šmolkovia sú vlastne duchovia detí, ktoré zadusili vlastný rodičia (preto tá modrá farba)... Ha ha ha!!! Šmouly šmouly!!!(15.4.2005)

 • Mr.Apache
  **

  Na Šmoulech považuju za nejzajímavější, že se o nich mluví ve filmu Donnie Darko.(24.8.2007)

 • Segrestor
  ***

  Těším se, až si to zopakuji s moji malou dceruškou. Furt lepší než drátem do oka nebo Teletubies.(20.7.2011)

 • Mertax
  *****

  Umí se smát i prát a každý má je rád, i vy je račte znát - Šmouly! Kam přijdou, tam je šou, skáčou a tancujou, vysocí jsou na dva couly. Že všechno dovedou, to není náhodou, zkrátka to s přírodou koulí. Gargamel má svůj hrad, zkouší tam čarovat, má z toho akorát bouli. Lepší je hrát si, hrát, se Šmouly šmoulovat, na to chci hlavu dát šmoulí. Když jsem tuto naprosto famózní znělku slyšela asi po 8 letech, tekly mi po tvářích slzy, protože tento seriál byl pro mě součástí Velké Trojky, do které patří: Chip a Dale a Skrblík a jeho parta. Šmoulové pro mě budou navždy nejlepší animovaný seriál, to už nikdy nic nezmění, ani kdyby si to se mnou vyměnila sama Šmoulinka. Bože, ty její krásné blond vlásky, dlouhé řasy, bílé lodičky a šatečky, no ale ta kuráž! :) A abych jen bezmězně nechválila - šmoulová zmrzlina je děsná! P.S. Pozor, abyste nechytli šmoufenku. A teď hurá do lesa na šmorůvky!(11.5.2007)

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace