Silvánovci (TV seriál)

Komedie

Slovensko, 1996, 60x30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (12)

• Tosim

Pokus o slovenské Nováky. Tfuj...(15.5.2003)

• Le_Chuck

A mne sa zdalo že niečo takéto existuje! Ako napísal Tosim, s tým rozdielom, že je to ešte trápnejšie a debilnejšie. Ale naštastie od Novákov to netrvalo tak dlho a nevyslúžilo si pokračovanie v podobe druhej série (zato ten bod). Vďaka bohu, lebo toto je jeden trash, po ktorom nikto nikdy ani neštekne a zostane trčať v archíve do doby kedy príde nasratá opratovačka a nehodí to do koša. Tam predsa patria odpadky. A tento by si zaslúžil DVA výkričníky.(7.7.2005)

• MM_Ramone

"Silvánovci" bol odpadový televízny seriál, ktorý začala slovenská súkromná TV Markíza vysielať v roku 1996. Bolo natočených šesťdesiat dielov. Na koprodukcii tejto sračky sa podieľala aj Česká televízia. Hlavnú úlohu stvárnil Marián Labuda. Popri ňom sa tam strapnila celá plejáda slovenských hercov. Titulnú skladbu ku tejto kope hnoja naspieval švonec s kartáčom pod nosom Paľo Hammel. Celé, ale úplne celé to bolo totálne na hovno. Nedalo sa na to pozerať. Primitívny odpad!(2.4.2018)

• Aky

Odpad dávám výjimečně a strašně nerad, ale někdy to jinak nejde.(21.11.2011)

• meave

Jedna za snahu - lebo razím trend, že aj snaha sa cení.(1.11.2006)

• Flego

Bol to pokus o sitcom v slovenských podmienkach... ostala mi len zvláštna pachuť... Premietanie sa skončilo. Zabudnite !(19.3.2007)

• ondrula

Špaténka. Mimořádně mi utkvěla nepatřičnost motivu, podle kterého se pupkatej děděk Labuda pokouší sbalit krásnou a mladou Dianu Mórovou.(11.5.2011)

• Deywid

hovadina na entú...(21.2.2008)

• Gardenboy

Mal som desať rokov a nechalo to na mne stopy do konca života ... nie ... nie ... markiza, prosim nie ... markiza ... aaaaa .... NIEEEEEEEEEEEEEE !!!!!(23.1.2007)

Prvý pokus o sitcom produkovaný súkromnou televíziou na Slovensku. Jeho najväčšie chyby? Na sitcom príliš inteligentný, zároveň však ťahavý ako sopel. Žiaľ, po tomto pokuse sa pôvodná seriálová tvorba zastavila na mnoho ďalších rokov. Tomuto seriálu by som to však za vinu rozhodne nedával - v tých časoch totiž na Slovensku leteli béčkové americké strieľačky. Taká bola doba.(19.5.2008)

• 790511

Ve své době jsem to sledoval, ale pokud si vzpomínám, bylo to hlavně takové to čekání "kdy zas bude nějaká ta sranda..?"(18.10.2009)

• Infernor

Jednu za to že vím, že TV Markíza měla jako podmínku natočit jeden původní sloveský seriál, tudíž tak učinila..(25.1.2007)