Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

toso7777

Dalsie skvele dielo od PANA Groeninga :) obcasna podobnost so simpsonovcami tam je ale ta je minimalna. Velka skoda ze serial skoncil tak skoro. Nastastie ukoncenie bolo zvladnute dobre ale potesil aj bonus v podobe crossovera v Simpsonovcoch. Snad sa este raz Futurama vrati ako celovecerny film :) ()

Lucibuska

Geniální seriál, který jsem si oblíbila hned po prvním díle. Futuramu mohu sledovat pořád a pořád dokola a stále mě baví. Kam se na ní hrabou Simpsonovi. ()

DmKK

Futurama je přesně ten seriál co jsem hledal. Je to přesně ten ideální seriál pro mě. Černý humor na každém pixelu , všichni tak trochu vypatlaní , šílený svět a hlava Nixona. Když mi bylo 10 , viděl jsem svojí první epizodu , v té době sem to ještě moc nechápal , as se mě na tom líbilo to , že to vypadalo jako Simpsonovi. Ale později sem to začal chápat a došlo mi , jak to je vlastně geniální a servítky nebrající seriál který budu vždycky MILOVAT. PS: Doufám že se bude quanza slavit na Bongo planetě ještě pár tisíc let. ()

Narana_Baba

Davam maximum hodnoceni bo už za tu genialni předpoved eutanazickych kabinek na ulici. I když to řeši ten robutek milučky bender tak nikdo at nepochybuje že totok čeka na ludi. Vubec krasna zkratka takych socialnych konstrukcii vladnouci elity jako je lidskosť, humanita, demokracia a trebas i laska. Definice techto plynatych pojmu vždycky a v každej dobe penazmi definuju ti kruťaci vladnuci. Takže za par roku až lidi bude jako sraček nevyvažanych a otroku už nebude zapotřebi tak nejaky papež kokeš na banku svetovu nam vysvetli že ta sebevražda v kabince na ulici za par drobaku je vlastne podle ježiša bo on na křiž šel taky zveselučka. Ajinak je tahle prča vizionařska dobra zabavička k přemyšlani barevnemu a o brukoch to moc neni bo o tom že si srať na hlavu od jinych totok nemusime tak to je. ()

Ornaldinho

Svého času jsem si říkal, že je to lepší než Simpsonovi, jelikož mají tvůrci volnou ruku nesvázanou dodržením reality. S odstupem musím konstatovat, že Simpsonům bohužel nesahá ani po kotníky. ()

MatejQ004

Jako malej jsem koukal vždycky na Simpsonovi a Futuramu jsem měl jen tak v pozadí a moc jsem o ni nejevil zájem, později jsem se začal koukat i na Futuramu a říkal jsem si, že to asi nebude až tak špatný. Je to zase něco jiného než ti Simpsonovi, ale humor se v ní používá vlastě stejný. A to je dobře. Hodně vedlejších postav mě tu nějak nezaujalo a přijdou mi takové nijaké a nedokážu si k nim vybudovat takovou oblibu jako u vedlejších postav v Simpsonech. V tomto mi to příjde o něco horší, ale stále skvělý. Je to skvělý seriál, na který se dá s radostí dívat, ale Simpsonovi u mě z těchto dvou zůstanou na prvním místě. 90% ()

Jenn

tenhle serial me nikdy moc nebral, az sem si jednou rekla, okay a sjela ho od zacatku do konce. jednim slovem - parada. ()

vandamator

Tak trochu scifi Simpsonovi i když v porovnání se Simpsonovi je futurama kvalitou konzistentní, u mě přesto žlutá rodinka vítězí. Humor je zde slabší ale za to je seriál o něco pestřejší a díly méně předvídatelné. Rozhodně jeden z nejlepších animovaných seriálu. ()

Xylobalsam

U Futuramy jsou vsechny dily standartne vysoko, u Simpsonu velmi casto vykyvove. Na nejlepsi dily Simpsonovych vsak Futurama nema. Verdikt 1:1. ()

platzman

K U L T O V N Í nářez od tvůrců Simpsonů, dabing chválím (kouzlo se neztratilo v překladu). Zajímalo by mě, co by na to řekl Nixon :D. (Ostatně pochybuju, že jméno Milhous (Nixonovo prostřední jméno) v Simpsonech bylo neúmyslnou shodou..) ()

Libb

takoví sci-fi Simpsons. Rok 3000 nabízí množství situací, které v Simpsnech nešly použít. U mě lepší než Simpsons. ()

PavHer

Na primě mu říkají "Kultovní", ale na to je myslím ještě brzo. Bohužel jsem se ještě nedokopal zhlédnout zbylé série, takže mám za sebou zhruba dvě a půl. Seriál je to opravdu vynikající, těžko se ale vyhnu srovnání se Simpsonovic rodinkou, která je přece jenom o fous lepší. Jasně, u obou kvalita vtípků na díl kolísá, ale Simsonovi si, aspoň pro mě, udržují určitý standard. Futuramě dám 90% a budu se těšit na nové díly.. ()

Olivier

Spolu s Červeným trpaslíkem absolutní špička mezi seriály (a to nejen těmi scifi komediálními odehrávajícími se v budoucnosti). Perfektně absurdní, třeskutě intelingentní a parodující všechna profláklá filmová klišé. Možná je to nějaká deformace, ale já se začínám chlámat, už když slyším úvodní znělku. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006