Přátelé: Zase spolu

(TV film)
  • USA Friends Reunion Special

Ve speciálu, který nemá scénář, se hvězdy seriálu Přátelé Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer vrací do kultovní haly číslo 24 (Stage 24) ve studiích Warner Bros. v Burbanku, kde se oblíbený sitcom natáčel. V pořadu se objeví i řada speciálních hostů jako jsou David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malála Júsufzaj. (HBO GO)

Urukhaj98

Velmi mě překvapilo, že ačkoliv jsou Přátelé můj nejoblíbenější sitcom už od dětství,  pramálo jsem se zajímal o informace ze zákulisí. O to větší má pro mě tenhle speciál hodnotu, když nepočítám tu dopředu očekávanou nostalgickou šlehu. Nebudu to dál prodlužovat. Jdu si totiž po stopadesáté pustit Přátele. 8/10 ()

chrispe

Rozhodně nejsem skalní fanoušek, vlastně jsem si k Přátelům našla cestu jen pár let zpátky. To a možná i všechny ty recenze, kde se lidé předháněli v tom, kdo z nich se rozbrečel jako první (takže jsem čekala větší emoční pecku), má za následek spíš neurčitý pocit z tohoto speciálu. Něco bylo fajn, něco bylo vyloženě zbytečný. Třeba. Radši bych prodloužila možnost promluvit vedlejším postavám (nebo aspoň o nich, protože spousta jich nebyla ani zmíněna), než koukat na přehlídku známých osobností v kostýmech z Přátel. Osobně mi přišlo škoda, že šestici oddělili pěkně na gauč od scénáristů a dalších. Vím, že oni jsou hvězdy, ale vždyť přece na tom, jak jsou nám všem blízcí, je to všechno postavený. 3,5* ()

Razzor_82

Slučák po 17.letech postav z fenomenálního seriálu Přátelé je pouze vzpomínkový speciál výhradně pro zasvěcené fanoušky, nic víc. Skvěle se povedlo zachytit to citlivě dojemné setkání všech postav po mnoha letech. Jejich rozverné povídání, vzpomínky na nepovedené záběry i čtení starých scénářů. Příšerná otrava je nalinkovaný scénář, trapný kvíz a nudný moderátor Corden. Zaujmou výživné zajímavosti scénáristů seriálu.  6/10 ()

Maximilianus

Friends Reunion je nakoniec príjemným prekvapením a dá sa povedať aj zaspomínaním si, aj keď o nejakej nostalgii možno hovoriť skôr v prípade hercov. Väčšina krajín aj v súčasnosti vysiela Priateľov a každý fanúšik videl všetky diely niekoľkokrát,  takže išlo skôr o stretnutie ich obľúbených hrdinov a dozvedenie sa nejakých nových pikošiek. A pár ich veru bolo. Matt LeBlanc je velký sympaťák a pripadalo mi, že si všetci herci toto stretnutie užili. Pekné,  milé,  zábavné, ako celý seriál. Som rád, že si udržali úroveň. 7,6/10. ()

tereez

Jak já si oddechla, že to není hraný díl! Klasická příjemná Reunion, záběry ze zákulisí, které asi ještě nikdy nebyly k vidění, informace o castinzích, náhlédnutí pod pokličku jak to vznikalo... já jsem spokojená. Ještě o fous lepší by bylo, kdyby sehnali i Paula Rudda apod., ale tak co se dá dělat.. ()

Kritik.

Veľmi precízne spracovanie, citlivo vytvorené, vkusné a zábavné, neprehnané. Touto formou nepokazili charaktery ani dej seriálu. 2 hodiny sú dokonca málo :-) ()

Likan7

Bohužel přesně to, čeho jsem se obával. 100 minut samého "wow", slz, nostalgie s idoly, kteří jsou o skoro 20 let starší. Hodně málo zajímavých pasáží a skutečností, které správný fanoušek seriálu nevěděl. Camea Beckhama, Gagy nebo Biebera naprosto mimo mísu a mě zůstala v puse pachuť. Z tohohohle Reunionu šlo vytřískat mnohem, mnohem víc. ()

mazic odpad!

vzpomínka na dobu, kdy lidi se lidé neprohlašovali za nebinární avokádo. captain america byl bilý a černoch v televizi byl sluha. zlaté doby. dívat se na vyžraného joeyo, plastikovou monicu a zfetované po mrtvici chandlera bylo velice smutné. za 2 mega bych si tam taky sedl, ale mě za můj čas nikdo neodškodní. ()

Demonic189

Davam sice 4*, ale pocity mam viac než zmiešané. Z tohto vymodleneho stretnutia po 17.rokoch sa dalo vyťažiť určite viac než uplakaná nostalgická jednorazovka s ukvičanym moderatorom, a hromadou zbytočnych hosti (Beckham? Bieber? Gaga? To važne?)... PS: bolelo ma srdce ako je Chandler mimo a aká panika ma chytala pri pohľade na Moniku... ()

pistik odpad!

Pohlad na Monicu a Chandlera bol viac ako bolestivy. Bolo to ako vidiet rozpohybovane postavy z muzea voskovych figurin. Este tri noci som sa budil z nocnych mor, cely spoteny a z plna hrdla kriciac aby niekto priviedol knaza, exorcistu alebo traktoristu a zastavil tie strasne prisery. Jo a Joey je tlsty ako prasa. ()

Mouchal

Zpočátku jsem byl zklamaný z formy tohoto speciálu - postarší herci tlachají o své tehdejší slávě. Nicméně Přátelé a jejich cast je naprosto fenomenální a ikdyž už herci mají (alespoň vzhledově) to nejlepší za sebou, sympatie a dobrou náladu rozdávají každým pohledem. Právě jejich vzájemná chemie a soudržnost ze seriálu udělalo to, čím je dnes. Naprostým kultem sitcomů a televizní zábavy obecně. Návrat několika vedlejších postav také potěšil, ikdyž jich mohlo být klidně i více (na úkor jiných celebrit) - Emily, Carol, Brad Pitt, Blb Štajn, případně klidně i Ben a stovky dalších. Chápu, že dnešní situace tomu příliš nenahrává, ale každá známá tvář by potěšila a zahrála na divákovu nostalgii ještě více. Z celého osazenstva určitě nejlépe zestárla Lisa, která je stále celá Phoebe a její šílenost je takřka hmatatelná. Bohužel nejhůř přibývající roky snesl i vinou různých závislostí Matthew, ale snad je teď v pohodě a zase nalezne chuť lidi rozesmávat. Krásné nostalgické ohlédnutí za legendárním seriálem a mou srdcovkou. Freinds forever! 90% ()

haWranka

Milé setkání, které má ale význam jen pro ty, co seriál opravdu sledovali a mají ho víc než rádi. Hodnocení je tak trochu mimo mísu - za těch několik vtipných i dojemných momentů dávám 4 hvězdy. Ale musím taky přiznat, že jsem čekala asi trochu víc. Trochu víc vzpomínání, trochu víc herců z celého seriálu. I tak je to ale důstojné zakončení. ()

Luxocculta

Ne tak blbý, jak by se dalo čekat ze spousty komentářů. Možná je to dost smutný (toho stáří a uvadlé svěžesti je tam tolik), ale přesto je to celkově příjemný setkání s oblíbenci ze seriálu, na kterém spousta lidí vyrůstala. Sice bych si od setkání po tolika letech, které bylo první a zároveň nejspíš poslední, kdy se takto všichni sešli, sliboval trochu víc nebo neco trochu jiného, ale dát všechno a všechny zase dohromady určitě nebylo jen tak, a bez silných momentů to není, takže za mě spokojenost. 70 % ()

Oonika

Ach jo, to jsem si zas pobrečela. Skvělé udělaný návrat Přátel, díky bohu, že neměl nikdo blbý nápad natáčet pokračování hlavních hrdinů, tohle bylo mnohem vypovídající ♥️ ()

kukkik odpad!

Na tohle setkání jsem se celkem naivně těšil, pravděpodobně hlavně proto, že téhož roku jsem poprvé bing watchnul celý seriál. Bohužel, tohle nebylo nic, co bych si přál vidět. Ze všech zúčastněných, snad možná až na jednu dvě výjimky, bylo zcela jasně cítit, že jsou tu jen a výhradně pro peníze. Někteří se celkem přesvědčivě tvářili, že si na celé natáčení snad ani nevzpomínají a název seriálu si museli hledat ve scénáři ještě cestou na plac. To sice může být možné a třeba i pochopitelné, vzhledem k věku herců a všem rolím, které od té doby hráli a o to menší smysl tenhle počin vůbec dává. Vlastně jediný smysl a důvod, proč se toho vůbec herci zúčastnili je ten nejprozaičtější - stačí se podívat na vyplacené honoráře (pst, i u nejméně zaplaceného z nich je to několik celoživotních výdělků českého továrního dělníka). Zbytečný a ubohý pokud o vyždímání dávno mrtvé klasiky. odpad! ()

DD

Vlastně nakonec hodně fajn. Joo, bez Cordena bych se obešel, asi to mohlo být o 20 minut kratší a s výjimkou Jen ostatní docela straší obličejem, ale... Feel-good to bylo, no. ()

Harry Potter se dočká reunionu

Harry Potter se dočká reunionu

17.11.2021

Podobně jako tomu bylo v případě nedávného speciálu Přátel od HBO Max, se teď dalšího takového reunionu v rámci oslav 20. výročí od premiéry prvního filmu dočká Harry Potter. Vznikne tak další zhruba… (více)