Děsnej doják

Date Movie

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

• Aleee89

Na film jsem se chtěla podívat a říkala jsem si, že to asi bude podobné Scary Movie. Ani Scary Movie nejsou moje oblíbené filmy, beru je jako podprůměrné až průměrné zpestření a to ještě jednou za čas, ale po shlédnutí tohohle hnusu si říkám - bože, to snad nemyslí vážně? A hodnocení na Scary Movie trochu u sebe přehodnocuju, protože ve srovnání s tímto jsou to docela povedené filmy. Tohle bylo trapné, vůbec ne vtipné, spíše ještě nechutné. Herecké výkony, děj, o tom se vůbec nedá mluvit. Hrůza.(26.6.2013)

• Davies182

Je to vážně neuvěřitelné, ale asi desetkrát jsem se (po novoročním ohňostroji a se dvěma promilemi v krvi) zcela upřímně zasmál! Tak teda PF 2015 a "jak na Nový rok, tak po celý rok"!(1.1.2015)

• ajuska

Nevtipná rádoby parodie, která mnohdy upadá až do naprosté trapnosti. Většina "vtipů" je založených buď na ochlupení nebo na vyměšování. Jediné čím se tu divák může trochu bavit, je asi to, že si zkouší, kolik filmů v různých scénách poznal. Ale třeba scéna s Pánem prstenů by mohla být i dobrá, pokud by si tvůrci odpustili to degradující zakončení ve stylu zbytku filmu.(8.1.2007)

• LiVentura

Neuvěřitelné..... :-()(10.12.2009)

• Boogeyman

Parodie komedií i parodií, no to mě poser. Jako hlavní objekt zesměšňování si Date Movie vybralo filmy Fotr je lotr 1,2, což jsou dle mého zdařilé komedie, ale mamutí zásluhu na tom má bezelstně tupý výraz Bena Stillera a charisma Roberta De Nira. Co se může stát, když tyto herce nahradíte dvěma nepříjemnými trapáky a většinu vtipných situací z originálů zparodujete stylem „do extrému, pokud možno nechutně“? Vznikne Date Movie, film který vydělá spousty peněz a miliony teenagerů z něj budou na prášky. Jo, časy jsou zlé, Kamile! Ale abych nebyl tak nekompromisní, musím uznat, že jednou jsem se pousmál (Pan a Paní Smithovi – „Jsme spolu pět dní“, „Šest“, „Pět,šest dní“) a smrsť parodovaných snímků byla tak vysoká, že člověka bavilo hádat filmy, ze kterých si zrovna tvůrci „utahují“. To dohromady dá celou jednu hvězdičku, ale když si vzpomenu na všechny scény s kocourem, mám sto chutí jít do odpadu!(21.7.2008)

I když tohle je spíše romantická parodie, já se i přesto neskutečně dobře bavil a možná i o něco víc, než když jsem to viděl poprvé. Alyson Hanniganová úžasná jak hubená, tak při těle, Eddie mě také bezvadně pobavil, Jennifer bych skoro v těch kudrnatých vlasech nepoznal, no celá skvadra, která se později setkala v Gnarnii byla super. Já snad z těch parodií nikdy nevyrostu. :D(3.3.2013)

• Jacinda

Hodně, hodně velká sračka(29.11.2008)

• Stegr

5% - Takhle nějak vypadá naprosto zbytečný film. Kdyby to nebylo nikdy natočeno, bylo by mnohem lépe... Zlaté maliny 2006 - 1x - Nejhorší herečka VR - Carmen Electra...(27.10.2007)

• Deimos

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +dobré obsazení, hudba, postavy, občas vtipné -především však naprosto nechutné, spoustu tělních tekutin/// Napoleon Dynamit, Těžce zamilován, Nesvatbovi, Riskni to s Polly, Moje tlustá řecká svatba, Star Wars, Mr. and Mrs. Smithovi, Jeho fotr to je lotr, Hitch: Lék pro moderního muže a určitě jsem něco vynechal. Slušnej výčet z něhož můžou tvůrci vycházet. Nebýt těch nechutností, dám klidně i 3*, pač nosnej příběh to překvapivě mělo a několik trefných parodíckých scének taky. Bohužel ale s těma nechutnostma se mi moc nechou dávat ani ty 2*, ale co nadělám když to mají dobře natočené./// Celkem 49%///(9.1.2008)

• salahadin

Byl jsem na tom v kině...omylem! Spletl jsem se, myslel jsem, že dávají Šifru...radši jsem měl to vstupný hodit do kanálu, vyšlo by to nastejno!(19.9.2006)

• ChewieDC

Parodie typu Scary Movie, která je během 85 minut celkem čtyřikrát srandovní. Když je ale ve filmu nejvtipnější logo restaurace a mlácení somráka, člověk si říká, že je asi něco špatně.(21.4.2006)

• 2-Xtreme

Film chce byt tak nasilu vtipný, že to je až trápne. Miestami sa dačo dialo s mojou perou a niejak sa mykala. Hovorím si, asi sa usmievam (síce len trochu, ale je to niečo so smiechom), no po pár seknudách to prestalo a počas filu sa to zopakovalo asi tak tri krát. Takže preto také vysoké hodnotenie. Date Movie je hanba parodií. Celá recenzia: TU(15.10.2010)

• Carol Pifková

Keď v kine nič iné nepremietali.....(14.1.2013)

Nevím, jestli to bude tím, že jsem viděl snad všechny zde parodované snímky a navíc je to svým způsobem můj oblíbený žánr (jak romantické komedie, tak parodie) - nebo proto, že tohle je jeden z těch lepších (doplň si) movie, každopádně jsem byl velmi spokojený. Tenhle film do odpadu nepatří.(15.5.2009)

Spoločnosť sa pri sledovaní tejto paródie na všetko a aplikácii ovocných destilátov bavila, účel splnený.(9.6.2009)

• MikeCool

Pokud chcete vidět odpad s velkým "O", podívejte se na tuto americkou, trapnou snůšku scén, při kterých se člověk pousměje nad nehoráznou a kýčovitou trapností. Musím uznat, že mě malinko pobavila parodující scéna na Tarantinův kult Kill Bill, ale to bylo asi to "nejpozitivnější" co jsem v tomto odpadu viděl.(19.1.2014)

• boshke

Nevěřil bych, kolik filmů zároveň se dá parodovat. V tomto případě je to však nepřímo úměrné zábavě. Sem tam se povede náznak vtipu či nějaká trefná parodující scéna, nad nimi však zcela převládají nechutné scény plné trapnosti, kterých je tu přehršel. Hnus, odpad, hnůj... 10%(15.1.2010)

• EMMY

Nic moc ,určitě chtěly napodobit Scary Movie ,ale nepodařilo se , Scary je lepší .Skoro to vúbec nebylo směšné , pro mě to bylo hloupé,možná i stráta natáčecího času.(22.4.2007)

• LaciLC

Nevtipný, trápny, nechutný, zle zahraný a natočený odpad. Nikdy viac! Som fanúšikom bláznivých komédií alebo paródií a napr. Scary Movie považujem za výbornú záležitosť, ale toto malo čo znamenať?! Hanbil som sa za tvorcov, hanbil som sa za hercov, hanbil som sa za seba, že som sa vôbec niečo podobné odhodlal pozerať. Trapas najväčšieho kalibru...(6.6.2007)

Strašná sranda, která funguje i bez znalosti parodovaných předloh (s každou rozpoznanou narážkou ovšem zábava samozřejmě roste). Asi jsem dostatečně otrlý a odkojený přívalem pokleslých amerických filmů, abych si dokázal podobnou zábavu náležitě užít - za sebe nemám problém napsat, že mě tenhle film hodně bavil a celou tu šílenou nálož nechutností (typu stříhání beďaru kleštěmi nebo odsávání tuku ze zadku v autodílně) a pokleslé zábavy jsem si užil měrou vrchovatou. Současně je to film, u něhož mě mrzí, že na ČSFD není možné vidět procentuální hodnocení filmu VOLITELNĚ, respektive až poté, co člověk sám film ohodnotí. Podle mě totiž zrovna u tohoto filmu dokonale zafungoval stádní efekt - pár lidí to na začátku vyhejtovalo a stáhlo mezi nejhorší filmy, a pak už se to veze setrvačností, a každý, kdo sem přijde, vidí, že je to v TOP 300 nejhorších filmů, a stržen názorem ostatních automaticky snižuje své hodnocení na minimum. Nevím, je to jen můj názor, ale podle mě to tak nějak bude, a za sebe nevidím důvod, proč na tento film uplatňovat nějaká náročná kritéria. Je to prostě oddychová píčovina, kterou je nejlepší vidět s dostatečnou hladinkou v krvi, a osobně jsem viděl bambilion horších filmů. Za mě tři hvězdy nejen jako adekvátní hodnocení vtipnosti tohoto filmu, ale tak trochu i natruc ostatním.(14.4.2015)

• zahadna

Myslím si, že to bola, ale dosť trápna komédia...(8.6.2009)