Do-Do

Mickey Rourke. Také by mohlo byť druhé meno tohto filmu a myslím, že by to nikoho nenaštvalo/neurazilo (no „Wrestler“ znie asi štýlovejšie, tak preto sa to tak aj volá). Mickey je skvelý od úvodu cez jadro (scéna s Nintendom - dokonalá) až po definitívny (pre niekoho možno smutný) koniec. Ten chlap mal dostať Oscara, nie nejaký Sean Penn. Samozrejme, niektorí by teraz mohli so mnou polemizovať, lebo som „Milk“ ešte nevidel. Ale načo je, preboha, teraz Pennovi? Ten ho môže dostať zajtra, možno pozajtra, alebo hocikedy. Ale bude mať takú šancu aj Rourke? Pochybujem, ale pevne dúfam. Mojej pozornosti nemohlo ujsť, že Akadémia sa často sústreďuje (niežeby mi to prekážalo, ale v tomto prípade hej) na role buzerantov* (asi je pekelne ťažké nejakého zahrať). NO možno keby je aj Randy „The Ram“ teplý... ktovie. *Vopred sa ospravedlňujem za tento „možno vulgarizmus“ všetkým homosexuálom, gejom a teplošom. ()

jack_scott

Velice příjemné životní drama stárnoucího muže, který si nechce stárnutí tváří v tvář vlastní mizerii připustit. Především musím podtrhnout vynikající výkon Mickeyho Rourka, který ve filmu fakt září. Ještě že roli dostal on a ne nikdo jiný. Takhle je to totiž vynikající. Režie a scénář také vynikající. Dávám tedy pro fim maximum, které takovýhle jinak "chudší" film bez větších ambicí může dostat - tedy skutečně luxusních 80% a **** ()

mgerlich

Skvělí herci a pár originálních režijních vychytávek. Jen škoda, že takových (i stejně kvalitních) filmů se už natočilo spostu před Wrestlerem, který nepřináší nic nového. ()

Bratr

Rozhodně odmítám jakékoliv komentáře typu "nejslabší Aronovského film". Pro mě osobně to byl nesmírně silný zážitek, který mi skromnými prostředky opět připomněl, že je potřeba se vyvíjet, a pracovat na sobě, protože hranice mezi bíbným koncem a radostným bytím je nesmítně tenká. ()

Zed70

Nehrát tam výborný Mickey Rourke (za něj ty tři hvězdy), asi bych měl problém v kině zůstat až do konce. Jeho výkon bylo to jediné co mě udrželo v kině. Ztotožňuji se s myšlenkou, že je to jeho životní role a že tam vlastně hraje sám sebe. Jenže scény z ringu jsou dlouhé a nudné. Děj velmi jednoduše předvídatelný. Zajímavé je to pozadí wrestlingu, že skutečně bolí. Ale to je asi tak všechno. Já fakt nevím co na tom filmu všichni vidí. Nebo spíš jinak: Film byl promítán ve velkém sále v Thermalu a pak v Puppu, což je přibližně 1200+450 sedadel, takže nechápu jak ten film tady mohlo v tuto chvíli hodnotit 2710 lidí když do kin jde až v pátek. Že by tisíc stahovačů? Nebo je to spíš tak že tady dost lidí hodnotí filmy podle trailerů a recenzí? ()

Mr.Shon

Film, který staví na jediném elementu a tím je Mickey Rourke. Pokud Rourkova kariéra, lze rozdělit na období „před“ a“ po“. Tak v období „po“ tento snímek patří mezi jeho nejlepší. “Víte, pokud žijete naplno, hrajete naplno a spálíte svíčku na obou dvou stranách. V životě můžete ztratit všechno, co milujete a všechno, co miluje vás.“ Co víc dodat... Z mého pohledu jeden z nejlepších filmů za rok 2008. ()

yatan

Pekny maly film ktory ma svoju hlbku a Mickeymu som oskara zo srdca prial ale ked som videl potom Seana Penna v Milku..povedal som si ze predsa len to mal Rourke lahsie ako byvaly boxer..Film o Mickeyho vlastnej filmovej kariere? Aronofsky vie urobit ale aj lepsie veci s filmom..Marisa Tomei bola fantasticka..soundtrack skvely..scenar sa dal..inspiracie tam bolo dost no a celkovy styl filmu stal za tie dve hodky..Mickeyho comeback! 8/10 ()

vikcistic

Aranofska atmosfera uzkosti, ktera je pro nej typicka, je zde vyvazena jistym optimismem. Optimistickym pocitem nadeje je navozena diky vyborne hudbe a priblizenim prostredi ulic a mody sustaku, teplaku z Rockyho. Rourkeho po Barfly nejlepsi role. Aranofskyho nej film.... ()

matoon97

Po Rockym najlepší športový film, ktorý ma zaujal už v úvode. Je dosť smutný film, čo je pre Mickeya dosť zvláštne, keďže hral hlavne v akčných filmoch. Výborná kamera a zaujímavý dej. Čo dodať? 85% ()

Pavlin

Je to fim na pět hvězdiček.Rourke jako hlavní představitel je dokonalý.Příběh o člověku ,kterému život protekl mezi prsty a zbyl mu jen smutek,beznaděj a prázdnota.Určitě ale stojí za shlédnutí. ()

chrustie

Mickey Rourke pro tuhle roli sedl jako hrnec na prdel, bohužel mi chyběla nějaká hlubší myšlenka a vadil neurčitý konec. Na jedno podívání dobrá věc. ()

Apoxyomenos

Mickey Rourke asi vedel ze raz bude tocit podobny film preto sa cely zivot nicil. Marisa Tomei ukazala znova ze patri medzi skvele herecky aj napriek tomu ze je stale nedocenovana. Jedina chyba tohto filmu je ze vsetky udalosti su strasne lahko ocakavatelne ()

mablo

Rourkeho mám rád, je to hodně individualista, čehož si u herců cením, i když v těch šlágrových zamilovaných filmečcích typu 9 1/2 týdne, se moc herectví neukázalo. Spíše mluvím o charismatických postavách typu Sin city a Wrestlera, tam ukázal, že umí hrát. Wrestler jako sportovní drama s majoritním koncem, takřka kopíruje život zápasníka ze kterého se za léta slávy stala úplná troska, ale uvnitř pořád dýchal, o tom je tento film, o touze a vůli, nesnáším feťáky, ale fandím lidem, kteří se sebou něco dělají, a když takovou postavu někdo iniciativně zahraje. Tak kvalita je na světě:)***** ()

x_ander

Váhám mezi třema a čtyřma *. Darren Aronofsky je jeden z mých nejoblíbenějších režisérů a opět ukázal, že umí. Ale mě zkrátka nesedí a asi nikdy nebudou sedět filmy o zkrachovalých troskách, které se snaží napravovat svůj život. Každopádně výkon Mickeyho Rourkea je naprosto úžasný, je to jeho návrat do první ligy a nikdy mě nepřestane mrzet, že mu Penn toho Oscara vyfouknul. ()

EVIM

Ne,ne, ne, už po Fontáně jsem nad filmy Aronofského začal pochybovat. Hodně lidem se líbí. Mne nijak nenadchl ani Requiem za sen a to nebyl až tak špatný film. A co se týče Wrestlera..., bohužel jsem v polovině filmu usnul, ano tak moc mě to zaujalo, bohužel. A obávám se, že na druhou polovinu si čas ani nenajdu. Ta 1* za Mickeyho Rourka - jeho výkon byl bezchybný. ()

MetalLizard

Z počátku jsem měl pocit, že mě tento film po celou dobu jeho sledování neskutečně nudil, ale až v momentě, kdy jsem ho dokoukal jsem si uvědomil, že ta pociťovaná nuda byla vlastně nějakým skrytým zájmem nakouknout tomu filmu hlouběji na zoubek a více jej prožít. Proto jsem se rozhodnul, že se na něj podívám ještě podruhé a nemýlil jsem se. Po druhém shlédnutí jsem měl jak ty smutné, tak ty šťastné okamžiky řádně zaryté někde hluboko a byl jsem opravdu spokojený. Myslím, že toto je opravdu film, kterému někteří nepřijdou na chuť poprvé, takže neváhejte si jej pustit znova. Mickey Rourke je tady skvělý. ()

gotham

Velmi zajímavý a poutavý příběh člověka, který žil ve dvou světech. V jednom byl hrdina, bůh, prostě ten nejlepší. V tom druhém byl troska, šmejd, prostě ten nejhorší. Když si člověk přečte jádro příběhu a jméno režiséra, je mu celkem jasné, jak film skončí. Takže konec mě nijak nešokoval, skončilo to tak, jak muselo. Překvapilo mě však to, v jaké bídě vlastně hlavní hrdina žil, nejsem si jistý, jestli to vychází z reality. Současní wrestleři jsou podle mě velmi bohatí a tyto problémy jako Rourke rozhodně neřeší. Jinak hlavně fantastický výkon Rourka a také scénka se sešívačkou byla opravdu luxusní, jen pokud bych při ní zrovna nevečeřel. 80% ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis