ADIO45

Profesionální wrestler Randy, který kromě svého zaměstnání již nemá mnoho koníčků. Jeho profese se mu s apetitem rozlézá do všech částí života, takže i méně pozorný divák brzy zjistí, že Randy jinak žije dosti prázdně. Jeho dcera jej nenávidí nebo nemá žádný vztah. Film Wrestler má schopnost zasáhnout Amorovým šípem poměrně početnou diváckou obec. ()

Jimmy15

pěkný no, na začátku skončí wrestler nuceně s kariérou a život se mu sere.. Jak to asi dopadne?? Průměrnej film, ale obyčejnýho diváka osloví, protože se chlapi mlátěj o sto šest a skákaj na sebe ze štaflí ()

NJD

Poměrně zajímavej pohled do zákulisí dvou profesí, jejichž představitele má většina lidí povrchně ráda, ale o jejich soukromí už se nikdo nezajímá - a v případě wrestlera Randyho dokonce ani filmaři. Darren Aronofsky se však rozhodl pod pokličku tohoto bizardního řemesla nahlédnout a nutno uznat, že se mu to podařilo hodně dobře. Úvodní souboje jsem ještě sledoval s úsměvem na rtech a užíval jsem si je jako většina amerických nenáročných diváků, kteří podobné show navštěvují. Ale později už jsem díky kvalitně propracované psychologii Randyho zvážněl i já a závěrečný souboj jsem sledoval se zatajeným dechem a s velkými obavami, kdy dojde na nejhorší... ()

Emo-haunter

Wrestler nepřekvapil. Aronovsky vybočil ze svého stylu a natočil prostý komorní snímek na téma, kterých jsme už v kinematografii viděli milion. Žádná zapamatovatelná scéna kromě vyznání dceři o své vlastním bytí, a to je velice málo. Na to, jaký je Darren skvělý režisér, tak dle mého názoru udělal tímto filmem krok zpět a ne dopředu. Ale když vidím tolik pětihvězdičkářů, možná je zčásti i chyba ve mně. 55% ()

jerenymo

Tak filmeček mě naprosto uchvátil. Sice to není tak brilantní jako Aronofskýho předchozí snímky,ale přesto je to super podívaná. Mickey Rourke se do téhle role opravdu hodil a odvedl dobrou práci. Není tu žádný přehnaný sladký happy end ani vyřešení všech trablí, prostě hlavní hrdina se plácá ve svých trablech a nevím kudy kam a jediné východisko, které vidí je navrát do ringu. Přesně se mi splnilo to co sem od toho filmu očekával a to se bohužel dá říct o málo snímcích z poslední doby. ()

Phillo

Darren vie. A aj keď sa to možno nezdá, rozširuje svoje obzory (resp. rovnako aj publikum) a Wrestlerom dokazuje, že zaujme aj radového diváka žiadúceho "jednoduchý" film. Wrestler je krásnym príkladom festivalového filmu naplneného talentom človeka, ktorý dokáže o živote a smrti filozofovať rovnako v nadpozemskej sci-fi ako v príbehu o jednom zápasníkovi. Rozoberať jednotlivé zložky je zbytočné, ja len toľko, že podobnú krásnu melanchóliu som cítil naposledy pri Million Dollar Baby, že Brad Pitt má so svojou buttonovskou kreáciou neuveriteľnú smolu na konkurenciu, že Clint Mansell bude pre mňa nadčlovekom až do smrti a že citová zaangažovanosť pri finálnom súboji je magická. ()

Janko666

Ano!! Aronofsky uměl, umí a vždycky umět bude. Vůbec nezáleží na tom jestli použije dokumentární, minimalistický styl (jako tady) nebo epický (jako Fontána). Jsem přesvědčenej, že to bude pecka od, které neodtrhnete oči ani kdybyste chtěli. Skutečné vzkříšení Mickeyho Rourka (minimálně nominace na Oscara by mohla být). Celý příběh je postaven jen na něm a Mickey to utáhne. Prostě jeho nejlepší role. Marisu Tomei povyšuju na jednu z nejpěknějších prdelek co sem kdy viděl, Evan Rachel Wood stojí taky za zmínku. Aronofsky si v tomhle snímku vystačil z málem a porměnil to v něco... něco... nepopsatelného. Sečteno a podtrženo: 90% ()

poet

Príbeh o wrestlerovi, ktorý sa snaží zblížiť so striptérkou my skôr pripomenul Marva zo sin city. Dej bol postavený výlučne na Mickey Rourkovi čo možno bol až priveľký hazard vsadiť len na jedného herca. Od režiséra Darrenových kvalít som proste čakal trochu väčsiu šupu, ako len príbeh starnúceho wresltlera, ktorý už nikoho nazaujíma. Nebyť toho záverečného preslovu tak dám asi ešte o hviezdičku menej. ()

no2

9/10 - Aronofsky + Rourke = The Wrestler = další silný zážitek z dílny režiséra, který si pomalu, ale jistě klestí cestu do mé režisérské TOP 10. A Mickey, na něhož nedám dopustit od Angel Heart a který i v nedávném Sin City strčil do kapsy i Willise a Del Tora, zase jednou dokázal, že je nutno s ním ještě počítat. Myslím, že to, co předvedl v tomto filmu, by si nějaké ocenění opravdu zasloužilo (a jestli už se tak stalo, tak se za svoji nevědomost omlouvám) - nenapadá mě opravdu nikdo, kdo by jeho postavu "omšelého wrestlera" zahrál věrohodněji... Nemám snad žádné výhrady - snad kromě jediné ("výhrady"), že Requiem for a Dream zůstalo v režijní filmografii Aranofského nepřekonáno (stejně jako Fincher třeba už těžko překoná Se7en, ačkoliv natáčí pořád skvělé filmy)... A jako hudební fanda si nemůžu odpustit závěrečnou poznámku - hudba v tomto filmu nemá chybu (zazní tu např. staří dobří Scorpions, Cinderella a další hardrockové skupiny 80. let) a jsem rád, že se v tom společně se Randym "The Ramem" shodneme... ()

zdenur

Sportovní filmy nemusím, ale Wrestlera od Aronofskeho jsem si nemohl nechat ujít. Film drtí klasická klišé, která jsem čekal, a ukazuje něco nového. Režisér dokonale vyvažuje pocity štěstí, radosti, smutku a neštěstí. Děj je zvláštní. Všechno se dá očekávat, ale na žádné očekávání není příležitost, film žije každým okamžikem. Se závěrečnou scénou jsem zůstal s tupým výrazem civět až do konce titulků. ()

maty39

Standartní příběh nestandartního ztroskotance. Je zajímavé sledovat jak velký musí být člověk blázen, aby dělal něco podobného. Ale není zajímavé sledovat klišé jako špatný otec, bez peněz, bez rodiny, bez domova, se striptérkou, s prášky a těžkou nemocí. A rozhodně je zajímavé sledovat Mickey Rourka a nahou Marisu Tomei. ()

masiko

Wrestler je pro mě po nepochopené Fontáně a nenáviděném Rekviemu za sen rozhodně nejlepším Aronofskyho filmem. Asi bude pravda to co napsal Cival, že Aronofsky zůstává jen tušen v pozadí. A pozornost na sebe strhává skvělý Mickey Rourke, kterému jsem skutečně věřil téměř všechno, a velmi dobře mu sekundujícíi Marisa Tomei. Wrestler opravdu dokáže už jen svým stylem vzbudit emoce. Zvlášť jsem si užíval záběry ze třetí osoby na Rourkovo záda, nicméně na 5* to není, něco tomu chybělo... ()

Perfo

Aronofsky měl zůstat u svého klasického rukopisu. Tenhle film, jako by nebyl ani od něj. Ale přesto je to snímek s atmosférou a pěkně vykresleným příběhem. Popavdě bez Rourkova výkonu by to byl plitký průměr. Pochvala za wrestlerskou scénu s tím fousáčem a emocionálního výbuchu hlavního hrdiny v lahůdkách :) ()

Chosé85

Mickey Rourke rovná se sympaťák, a to i přesto, že ho nenávidí jeho vlastní dcera a má problémy se svojí známou, která je na tom podobně jako on sám. Film o pohasínající hvězdě wrestlingu, která se pro tento sport narodila. Hrdina, se kterým prožijete jeho bolest i vítězství. RANDY! USE MY LEG!!! ()

CamperCz

Mistrovska řemeslná práce plná jemného citu, který je v ostrém kontrastu s Rourkeho vizáží. A přesto to funguje a funguje to skvěle. Aronofsky zkrátka není jen Requiem a Fontána. A moto "bojovat až do konce" je mi náramně sympatické. 4. ()

Maslord

Neviem si prestaviť v úlohe Rama niekoho iného ako Mickey Rourkea. Pekne smutný pohľad na stárnuceho profesionálneho wrestlera. Daren Aranofsky ma prekvapil, na neho som film takéhoto typu nečakal. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis