Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

dalziel

Po viacerých neuspešných pokusoch som si na film našiel čas a našteloval soma sa do tej správnej nálady.Je to trocha pomalšia paríodia ,ale svoje som si tam našiel a bavil som sa skvele.Hlavne Leslie  válal ako vždy. ()

Petey

Když zrovna člověk není v náladě, stačí pustit Suprhrdinu a smích je zaručený na 2 hodiny ikdyz film trvá jen 85 minut, což je dost málo. Než jsem snědl 1/4 popcornu, byl konec filmu. Docela bych také ocenil jiné obsazení. Aspon hlavního hrdinu a jeho vysnenou dívku. . . . ()

smack

Parodie byly, jsou a budou..Jenom další kus do nekonečného šuplíku. Pár úsměvných scének, ale nic co by se nedalo čekat.. ()

vandr odpad!

Proč někdo točí takové m*gořiny ? Tak bezduchý a ubohý film ani snad nemá cenu komentovat. Film nemá ani hlavu ani patu, postrádá jakýkoliv náznak vtipu, jen 85 minut nudného civění do jednoho místa, dialogy jedním uchem tam a druhým ven, prostě odpad! ()

jakkal

I keď to za moc ako celok nestálo, niektoré momenty ako Xavierove vozíčkarské bejby ma doslova priklincovali k zemi. Určite to lepšie medzi záplavou súčasných trápnych paródií. ()

Bart16

Říkejte si o mě,co chcete,ale já se u týhle parodie hrozně nasmál.A přitom jsem fanoušek parodií typu Žhavé výstřely,nebo Bláznivá střela a nesnáším ty dnešní pí..viny typu děsnej biják,doják a já nevím co jěště. ()

Lumberjack

Pár vtípků tam bylo dobrých, ale většina předvídatelných, nudných až trapných (např. prdějící babička)... V porovnání s Tohle je Sparta a podobných rychlokvašek to bylo lepší... ()

FoxMulder

"Promiň Lancy, musíme jít." "Ale proč?" "Já... nasral jsem si do kalhot." Parodie dnes už nejsou co byly, ale ještě se na nich dá najít něco pozitivního. Nějaká ta hláška, nebo Leslie Nielsen. 2,5* ()

lokol

par slusnych vtipov, par vydarenych sparodovanych scen...par nechutnosti, ale tie sa dali prehltnut, dost dobre na terajsie parodie... ()

Luckyman

Pozerám, že ostatní naokolo tento film dosť kritizujú, ale podľa mňa to bola konečne poriadna paródia po niekoľkých rokoch. Nasmial som sa vcelku dosť a obzvlášť scéna, kde na seba hlavný hrdina vyleje vodu, ale je to v skutočnosti iný roztok a ako začne priťahovať všetky živočíchy z okolia a najlepší je slimák a tchor :-D ()

fallanga

Parodie nemám příliš v lásce a tohle není výjimka. Sice to není z toho nejhoršího soudku, ale je to prostě hrozné. Občasný vtip tam je, ale samotný příběh nic moc. ()

E lan

Nejdřív šok co to je za trapnost a blbost. Postupem času když se objevuje více a více protagonistů z "Připoutejte se prosím!" Člověk pochopí, že ta banda točí jen to co umí a ono se tam nakonec pár slušných fórů objeví. Opravdu ale jen pár... ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)