Ghosts of Goldfield

Ed Winfield

Steve Yeaman

Ed Winfield

• ricci.s

Jedna z najnudnejších a najmenej zaujímavých duchárin, aké som kedy videl. Neskutočne amatérske, otravné, neoriginálne, s katastrofálnymi hereckými výkonmi a o ničom vraždami. Nebolo sa tu čoho báť a dokonca sa nedalo ani zľaknúť. Príbeh o ničom, takže som bol zvedavý aspoň na vzhľad ducha. Vôbec ma však nezaujal. Nič, na toto zabudnem do pol hodiny a pomaly začínam byť z tých nových hororov zúfalý.(4.4.2011)

Ghosts Of Goldfield mal byť pôvodne štvrtým dielom v hororovej sérii "Urban Legend", no kvôli zmene autorských práv sa tak nakoniec nestalo. Každopádne, štýlovo by sa tam hodil, i keď spracovaním je o úroveň nižšie. Duchársky príbeh hotela Goldfield, ktorý príde preskúmať partia mladých je vcelku zaujímavý, len škoda, že je natočený tak nudne a amatérsky. Po chvíli sa na to však dá zvyknúť a v druhej polovici sa to aspoň trošku rozbehne. Herci sú tak pol na pol - baby pôsobia sympaticky, chalani zase skreténene a ten duch sa mi zdal akýsi trápny. Ale dopozeral som to do zdarného konca a ani ma nerozbolela hlava, takže pokiaľ budete mať náladu na slabší a naivný horor, tak to s Goldfieldmi skúsiť môžete.(5.6.2011)

• Vishnar

Tohle bylo opravdu nudné. I čtyřhodinové Tenkrát v Americe mi přišlo, že trvalo mnohem kratší dobu (a vždy jsem ho dal na jeden zátah). Ale sledovat partu teenagerů, jak se motá sem tam po prázdném hotelu, kde čas od času projde temný stín a ozve se neznámý hlas...? Kdyby to alespoň tvůrci uměli, ale opravdu se jim nepodařilo navodit žádnou kvalitní atmosféru. A přiznám se, že jsem ani nepoznal Roddyho Pipera.(21.11.2016)

• gumli

Strašidelný príbeh o strašidelnom hotely,ale veľmi slabý.Obsadenie je veľmi sporé,traja mladí muži a dve mladé dievčatá.Hotel Goldfield naozaj existuje,ale film bol natáčaný úplne inde,v hoteli Mizpah v Tonopahe,26 kilometrov od Goldfieldu.Zlý scenár,zlé herecké výkony,žiadne klady,len zápory.(7.5.2010)

• Martin741

Jeden z najslabsich ducharskych hororov, ak nie najslabsi : 10 %(28.2.2013)