Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Recenze uživatele Tommassi3 k tomuto seriálu (54)

Mrtvý muž (2009) (S01E19)

"Brácha, já tě žeru !!" ;) ()

Berňák (2009) (S01E20)

"Tvé přání budiž vyslyšeno !! Staneš se poníkem ve Lhase.." ;) ()

Scrabble trable (2009) (S01E21)

"Tak podle pravidel, jo ?!" ;) ()

Koprovka (2009) (S01E22)

"No, krájení cibule není zrovna lehký úkol, zvlášť když v druhé ruce držíte doutník.." ;) ()

Narozzeniny (2009) (S01E23)

"Kluci moji !! Dycky řikali, že z parníku se nejlíp bleje.." ;) ()

Rozzvod (2009) (S01E24)

"Vem si ve škole volno a ber, dokud je štěstí blbý !!" ;) ()

Prohozz (2009) (S01E25)

"Uhni, šprte !!" ;) ()

Těžká hodina (2009) (S01E26)

"Klaus bude mít taky svůj muzikál ??" - "Na podzim !! Bude ho hrát Lucka Bílá.." ;) ()

Pan Prase odchází (2009) (S01E27)

"Sašo, oběd !!" - "Když já tlustý nerada !!" ;) Skvostná epizoda, ovšem odehraná nezřídka za hranou snesitelna, co se přehrávaček týká.. ()

Absťák (2009) (S01E28)

"Doktor řikal, že by to šlo.. Kastrací !!" ;) ()

Krev, pop a slzy (2009) (S01E29)

"Lexó, vypni to !! Budeme to oblečení mít studený.." ;) ()

Boží mlýny (2009) (S01E30)

"A vy už jste něco vymyslel ??" ;) ()

Série 2 (2010) (S02)

Druhá řada si drží laťku po celou dobu stejně vysoko, ovšem krk Comebacku zachraňuje včasný a téměř i důstojný konec.. ()

Změna je pivo (2010) (S02E01)

"Kdybys byl člověk, plivla bych ti do ksichtu, ty hnusnej pajzle !!" ;) ()

Děvečka z Lidečka (2010) (S02E02)

"To je první zaměstnavatel, kterýmu záleží na tom, abych byla voblečená.." ()

Komu zvoní hrany (2010) (S02E03)

"Štefan říká, že změna image už dneska neletí.. Takže jedině změna pohlaví !! A my nemůžeme čekat.." ()

Zlatá ledvina (2010) (S02E04)

"Ve čtyřiaosmdesátým tam rozplakali Menšíka.." ;) ()

Boží frisbee (2010) (S02E05)

"Proč by kradla křesílka ??" - "Aby měla na drogy.." ;) ()

Cesta do Vtelna (2010) (S02E06)

"Já jsem se do toho nějak zabrala.." ;) ()

Sbohem, Káhiro! (2010) (S02E07)

"Hele, já se nenechám urážet !! Nejdřív mi zamítnou velblouda a pak mě ještě vobviněj, že se meju.." ;) ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý