Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů

(TV film)
  • USA Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit (více)
všechny plakáty

Ugarit bylo starověké město, nyní zaplavené písky Sýrie. Podle legend se v něm nachází pohádkový poklad, zvaný Nebeská Hvězda, který místní lidé ukryli před Egypťany. Archeolog a dobrodruh Jack Hunter se vydává hledat jej. Není však zdaleka sám, kdo po pokladu touží, a tak ho čekají perné chvíle! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

flouny8

Další levná, hloupá napodobenina Indyho. Příšerná kamera, úděsný výběr herců, hlavně kachní tlama a trapný efekty jak z roku raz dva.Ani Flynnu Carsenovi nesahá po kotníky. ()

nudlis odpad!

Tak OBROVSKOU hromadu sračkoidních klišé v jednom "filmu" už jsem dlouho neviděl. Vydržel jsem to 20 minut. ()

Jansuper

No Teda lidi já sem na vás tak nasranej. To je opět snad nejpodnhodnocenější film na csfd. S čím ste zase nespokojený. Tuto recenzi píšu pro všechny 3 díly. Jako dit je to fakt docela povedený dobrodružný akčnak ty scény sou fakt dobrý ty souboje ten děj ty automobilový honičky no nemám slov já tuhle sérii prostě miluji a nepište furt lidi což mě taky sere že to kopíruje indiana Jonese, mezi tímhle a indianem Jonesem je pár rozdílu a navíc to můžete říct i o více filmech a za 3 já sem rád že je více takových dobrodružnych filmu jako je tento a indiana Jonese nebo i flynn Carsen ()