Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů (TV film)

Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit

Jack Hunter a stratený poklad Ugaritu

Dobrodružný / Akční

USA, 2008, 94 min

John P. Tarver
  • Renie42

Je to takové kýčovité, hrdina, padouch, lži, náhodou objeví poklad, zloduch se objeví taky, postava, o které si myslíte, že je kladná, podvede. Možná s větším rozpočtem by se vytvořil lépe koukatelný film. Ano, mělo to i akci, ale je to jakoby odkoukané z jiných podobných filmů. Jack Hunter je něco mezi Indiana Jones a Flynnem Carsenem.(28.7.2011)

• Acrobat

Len si tak pozerám zaujímavosti k Indymu, keď som si ho znova pozrel a ako súvisiace filmy mi hodí aj toto tu. Sergej!!! Priateľu, kde si bol, čo si robil. No nepovedal veľa, a ja si matne spomínam, že si nespomínam. Vieme, že ho navliekli do kópie Indyho šiat, že vedel všetko z histórie (uf), že hral nasilu a chcel dokázať že je dobrým hercom (uff). Dali mu ženskú poboku, režiséra vykradajúceho čo sa dá. Neviem, mne to nestačilo vtedy ani teraz a obavy sú na mieste, či niekedy vôbec. Viacmenej stupídnosť bez rešpektu k sebe a copyrightu. A koho? Veď to viete. 1981.(27.7.2014)

Naprosto prumerna dobrodruzna televizni zabava od rezisera Eldorada Terryho Cunninghama tohle je asi tak zhruba na stejne urovni hlavni hrdina je celkem sympatickej hlavni zaporak je spravnej parchant nelze od toho cekat nejakou super pecku Indiana Jones to veru neni na druhou stranu o dost lepsi nez vsichni ti dnesni Flynni Carseni a Alaini Qutermaini a podobny sracky co se dneska toci(14.7.2013)

Ano, někteří z vás tento film "strhali" do mrtě. Já bych se zase na to tak kriticky nedívala. Vždyť jde o zábavný film ! A to (kdo to z vás viděl) musíte uznat, že se to povedlo. A kopie Indiana Jones ? Ale prosím vás, kdo dneska nekopíruje !! Vždyť si promítněte akční filmy ! Jedna kravina "okopčená "za druhou, ale protože tam hraje třeba momentálně populární hvězda, tak je to vynikající. Vynikající ve filmu je pouze nové zpracování a nová myšlenka - viděli jste třeba BORSALINO ? Tam je zakončení tak překvapující, že vám to vezme dech. A nikoliv proto, že tam hraje Alain Delon ! I když samozřejmě přítomnost takové superhvězdy kvalitu filmu umocňuje. Představte si, kdyby místo celkem neznámého Ivana SERGEIE byl do této úlohy obsazen třeba Bruce Willis ! Též byste napsali, že je to kravina ? Nebo odpad ? Je to výborně natočený zábavný film. Těším se na pokračování.(30.10.2009)

Ne, Indyho to nevykrádá. Jede si to vlastní cestou, ale to by to muselo víc hodnotících aspoň vidět. Akce je dost a je pěkně natočená, příběh je chytlavej a má pár bezva zvratů. Jack je sympaťák, Naďa je pěkná ženská, Litman je jeden z nejlepších záporáků, co jsem kdy viděl a Tariq je dobrej šašek do party. Výbornej film.(21.9.2015)