Knight Rider - Legenda se vrací (TV seriál)

Knight Rider

Knight Rider

Knight Rider: Legenda sa vracia

Akční / Thriller

USA, 2008–2009, 12 h 2 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Dave Andron

Justin Bruening, Deanna Russo, Paul Campbell, Smith Cho, Bruce Davison, Yancey Arias, Sydney Tamiia Poitier, Val Kilmer, Mark Adair-Rios, Paula Garcés, Johnny Messner, Sung Kang, John Allen Nelson, Lynn A. Henderson, Johann Urb, Chris Ellis, Richard Burgi, Fred Williamson, Salvator Xuereb, Meghan Markle, Kristen De Luca, Daniella Alonso, Rick Hoffman, Dawn Olivieri, Matt McColm, John M. Jackson, Kelly Kruger, Meghan Ory, Jonathan Chase, Jon Briddell, Jesse Steccato, Anya Monzikova, Patrick Hume, Fiona Gubelmann, Vincent M. Ward, Greg Ellis, Amanda Musso, Susan Gibney, Jim Klock, Erich Anderson, Alyssa Shafer, Jelly Howie, Hope Riley, Maria Menounos, Candace Kroslak, Alina Andrei, Stephen Full, Matt Riedy, Zack Duhame, Anna Roberts, Yorgo Constantine, Eddie J. Fernandez, Stephanie Erb, Joey Naber, Tia Barr, Allan Graf, Matt Leonard, Peter Cullen, Edward Kiniry-Ostro, Philip Boyd, Karl Yune, Kristina Anapau, Mark Pellegrino, Brandon Quinn, Brennan Elliott, Gretchen Egolf, R. Christian Anderson, Jeffrey Pierce, Vanessa Williams, Richard Roundtree, James Ferris, Michael Cudlitz, Brian Leckner, Benjamín Benítez, Bellamy Young, Bobby Coleman, Alona Tal, Zachery Ty Bryan, Hector Atreyu Ruiz, Kevin Alejandro, Mini Anden, Dana De La Garza
  • plk.Lukas

V prvním díle si tvůrci vzali moc věcí, které do něj chtěli dostat (nevím proč k tomuto nepoužili pilot). Dialogů je víc než v celovečerním dramatu. Rychlý střih a pohyb kamery jen dál prohlubuje celkovou chaotičnost děje. P.S.: těšil jsem se hodně, ale to co jsem viděl mě hodně překvapilo ( zlatej UWE u toho se to dá alespoň čakat... :-) )(28.9.2008)

• kubilov

Tak tohle se vůbec konat nemuselo, kromě toho, že nám převádí dobrodružství Knight Ridera do zhruba o čtvrtstoletí pozdější doby je to prakticky to samé jako v původní sérii. Špatného herce nahradili ještě horším, alespoň, že Deanna Russo to docela zvedá a K.I.T.T je jako Ford Mustang naprosto k sežrání!(26.9.2013)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 10/10 Hudba 9/10 Efekty 10/10/// +KITT je zpátky, úvodní znělka, Justin Bruening, akce, triky, spád, zábava -už dlouho jsem u něčeho nelitoval, že to má jen 17 částí a že to stopli, snad ještě něco natočí/// Neuvěřitelné, můj vysněný seriál byl natočen a bez debat naprosto splňuje moje představy o tomto fenomenálním seriálu. Víte ten původní seriál je dnes už vyčpělí a zastaralí. První dvě řady mě bavili, teď koukám na třetí a už je to celkem nuda. Jenže tento je tak naboostovaný, moderní akci nabitý, hezký a zábavný, že nelze neříct: "takhle to má být, tohle jsem chtěl vidět a zažít" Nový Knight Rider totiž kopíruje koncept toho původního. Tedy charismatický hlavní hrdina jako jediný jezdec (člověk) brání svět proti zločinu a bezpráví (bude to dnešním divákům stačit?). Sice mu k tomu pomáhá velmi pohledný, charismatický a zábavný tým, který ho nenechá nikdy ve štychu a zajímavě ho doplňují, ale zásada, že jezdí sám tu zůstává. Chválím to, jak se umí hlavní hrdina dobře prát. Sice se o něj nebudete bát, ale zaručeně budete cítit jeho pěsti a lámání kostí jeho soupeřů. Jinak to co měl původní Michael Knight má i tento. KiTTa a kočky v každém dílu. Fakt tohle zůstalo a pro oko je to opravdu lahodící. KITT je úžasný. Sice se více podobá normálnímu autu. Vzhledové se měnící FORD už nenadělá takového rozruchu jako ten dřívější, rovněž ani tak často neskáče....jenže ty jeho hračičky, vychytávky a funkce jsou tak úžasné, že nebudete stačit zírat. Navíc i hlasově (scénář a dialogy) si nestojí vůbec špatně. Prostě tímto jsem si splnil svůj seriáloví sen. Už jsem ani nedoufal a hlavně jsem ani nečekal, že mi nabídne takovou zábavu. Úplně jsem se tetelil blahem jako malej kluk a řechtal se na celé kolo. Prostě paráda./// Celkem 97%///(11.2.2010)

• humanbeing

Shrnuto jednou větou: "Tohle si Knight Rider nezasloužil." KR 2008 je seriál, který se zapomněl v devadesátých letech, kdy byly populární takové ty seriály pro MTV generaci. Každý díl je o něčem jiném - a přitom o ničem. Jediný rozdíl mezi tímhle a Odpadlíkem je ten, že Lorenzo Lamas je na rozdíl od neznámého herce v KR 2008 profláklé jméno, a jako bonus umí fantasticky řídit motorku a má skvělého indiána (a jeho "žhavou" sestru). Není třeba se dlouho rozmýšlet po čem z těch dvou "šáhnout". Jediný problém budete mít, že na Odpadlíka se nemůžete dívat v 720P.(10.10.2008)

• char_t

Ehh... Co dodat, pilot vypadal slibně, ale hned v prvním díle dokázali autoři postavit na hlavu nejen fyzikální zákony, ale i veškerá pravidla, nastavená v pilotu. KITT snížil svoji teplotu, ale raketa se navádí na teplotu pasažéra? WTF? Mustang se umí změnit v nákladák... Otevřeme dveře do haly s vakuem, vzduch se ani nehne... Majk řídí auto a přitom sleduje přes celé čelní sklo několik různých videí... A to je jen prvních 10 minut. K tomu přidáme naprosto debilní postavy, dialogy (a vlastně celý scénář) zřejmě psalo pětileté dítě, nic nedává smysl. Jedna hvězda jen a pouze za cool mustanga a sexy herečky, nic víc tu k vidění není.(27.7.2010)