Knight Rider - Legenda se vrací (TV seriál)

Knight Rider: Legenda sa vracia

• Německo

Akční / Thriller

USA, 2008 - 2009, 12 h 2 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Dave Andron

Justin Bruening, Deanna Russo, Paul Campbell, Smith Cho, Bruce Davison, Yancey Arias, Sydney Tamiia Poitier, Val Kilmer, Mark Adair-Rios, Paula Garcés, Johnny Messner, Sung Kang, John Allen Nelson, Lynn A. Henderson, Johann Urb, Chris Ellis, Richard Burgi, Fred Williamson, Salvator Xuereb, Meghan Markle, Kristen De Luca, Daniella Alonso, Rick Hoffman, Dawn Olivieri, Matt McColm, John M. Jackson, Kelly Kruger, Meghan Ory, Jonathan Chase, Jon Briddell, Jesse Steccato, Anya Monzikova, Patrick Hume, Fiona Gubelmann, Vincent M. Ward, Jonny Rees, Amanda Musso, Susan Gibney, Jim Klock, Erich Anderson, Alyssa Shafer, Jelly Howie, Hope Riley, Maria Menounos, Candace Kroslak, Alina Andrei, Stephen Full, Matt Riedy, Zack Duhame, Anna Roberts, Yorgo Constantine, Eddie J. Fernandez, Stephanie Erb, Joey Naber, Tia Barr, Allan Graf, Matt Leonard, Peter Cullen, Edward Kiniry-Ostro, Philip Boyd, Karl Yune, Kristina Anapau, Mark Pellegrino, Brandon Quinn, Brennan Elliott, Gretchen Egolf, R. Christian Anderson, Jeffrey Pierce, Vanessa Williams, Richard Roundtree, James Ferris, Michael Cudlitz, Brian Leckner, Benjamín Benítez, Bellamy Young, Bobby Coleman, Alona Tal, Zachery Ty Bryan, Hector Atreyu Ruiz, Kevin Alejandro, Mini Anden, Dana De La Garza
  • BradleyT

Nesympatičtí herci, nevýrazné příběhy, dementní teenagerovské dialogy, které podle mého patří spíš do Beverly Hills 90210. Navíc sprostá vykrádačka původního seriálu, za což paradoxně můžeme poděkovat, poněvadž to tím pádem zvyšuje hodnocení Knight Riderovi z 82hého. Jen nechápu, že od režírování takové sr.čky neodradil seriál nevíce atraktivní "Knight rider team". FUJ(13.3.2009)

• RyanRainheart

Bohužel výsledek nic moc. Nápad oživit starý seriál s Hasselhoffem je naprosto zbytečný. Původní seríál zná snad každý a rád se na něj znovu podívá, a to nejen z nostalgie. Tenhleten nenabízí naprosto nic, co by stálo za to si jej nějak pamatovat. Bohužel se tak zařadil do škatulky naprosto průměrného amerického seriálu vsázející pouze na atraktivní hlavní hrdiny a nabušené auto. Nedivím se, že po pár dílech začal nudit (i mě) a byl proto ukončen. Plusem seriálu je dobrá znělka, která se povedla.(14.9.2010)

• HelloNiky

Úvodní znělka? - Zmrvenina nejvyššího kalibru. Herci? - Trapní, nudní nedá se na ně koukat. Kitt? - Hrůza, transformuje se v cokoliv a mění barvy. Trochu jako Zmije a Tranformers dohromady. Jen ten kdo to chtěl udělat šlápl vedle. Je to k pláči a smutné na tom je, že se to jmenuje stejně jako ten dobrý seriál tenkrát.(20.7.2010)

• Acrobat

Oci, oci! Videl som batmobil. Batmobil?Myslíš komunistický batmobil? Čo? No či mal červené svetlo. Hej hej mal. No tak to je Kitt. Zasnenný chlapec odišiel do izby. Zvonček. Otvorím, Áno? Merisi? Ja som. Máme pre vás úlohu. Voziť sa v aute čo za vás všetko spraví. A je čierne? Hej. / Potom nasledujú klasické výjavy severských mytológií okorenené južanskou vzrušivosťou. Počkajte, počkajte, ako nedočkavý chlapček priam kričím. A, a chcem aby majiteľkou bola pekná žena. Nie, nie, ešte tam dajte Číňanku alebo azijatku. Hmmm Azijatku so strednými kozami... Tupec s doktorátmi a nevinným ksichtom tam musí byť tiež, no, no čo už. Ale ja budem namakaný? Taký blonďák? Ako nechcem vyzerať ako neschopák. Chcem mať svaly, taký cool look, jemné blond háro, viete, všetky ženy po mne skočia... Úradníci z vlády čo sedeli oproti mne boli ako stroje bez emócií keď som im to všetko vravel. Priviedli ma pred Kitta, že nech na mňa pustí nejaký paralyzér aby som nedrístal... Jačal som od bolesti až ma triaslo... Zobudím sa, niekto ma trasie... Seriál ktorý zanikol od úvodu, je sebadeštrukčný, nefunguje, ide na nervy. Kvôli všetkému, čo musí mať. Od zloženia, efektov, chémie, dialógov(?)... Malfunction guaranteed.(25.7.2014)

Myslel jsem, že původnímu seriálu se to nemůže vyrovnat, protože je to prostě klasika klasik, ale nakonec přišlo vcelku milé překvapení. Kdyby tam nebylo pár souvislostí s minulou sérií, myslím, že by to žilo svůj vlastní život. Ono i tak to bylo něco docela jiného. Má to větší možnosti díky digitálním efektům, například a potěší i malé cameo Davida Hasselhoffa v pilotu a celkem pěkná je i modernější znělka. První polovina seriálu mě dost bavila, ale s tou druhou, kde začala umírat většina hlavních postav, to bylo už horší. Ty *** jsou krásné a zasloužené.(28.12.2011)

• - V originálnom znení nadaboval zlé Kittové dvojča Karra herec Peter Cullen, ktorý ho rovnako nadaboval aj v pôvodnom seriály s Davidom Hasselhoffom. (baricadde)

• - V origináli sa názvy všetkých epizód začínajú slovom "Knight". (m.a.t.o.)

• - Paul Campbell (Billy) a Bruce Davison (Charles Graiman) už predtým spoločne hrali v seriáli Hviezdna loď Galactica (od r. 2004), pričom Campbellova postava sa tiež volala Billy. (m.a.t.o.)