V současné hromadě seriálů různých kvalit chápu, že nový Knight Rider není nic extra. Nezajímaví herci, dialogy k pláči, neuvěřitelná debilita celkově, ... . Ale i přesto jsem na to koukal rád, asi jsem potřebal něco tupoučkého na "zábavu" a popravdě s dalšími, dalšími díly se mi to začalo líbit. První část série je ubohá. Ještěže přišel zlomový díl a všichni trapáci vypadli a zůstalo tam je osazenstvo, které za něco stálo. Jsem rád za podobné seriály, jinak bych už ani neznal rozdíl mezi seriálem X a seriálem Y, jelikož jsou povětšinou na podobné téma. Schválně otázka do pranice - kolik je seriálů z nemocničního prostředí? Kolik o suchém humoru? Kolik rádoby zajímavých detektivních seriálů? Tuna! Ale seriál, který v dnešní době přijde jako něco "nového" těch tu zase tolik není!(15.11.2010)

• Mispu

Kde je ta zlatá doba, kdy nám ještě Kitta řídil Mitch z Baywatch :-D(4.9.2010)

mali tam Michaela Knighta!!!! myslím, že sa im tu podarilo dosiahnuť to, čo chceli. nenáročná akčná zábava. na hlavného hrdinu sa pekne pozerá. je to vtipné - hlavne KITT. je tam nejaká tá UST ...a mali tam Michaela Knighta!!!!(6.1.2010)

• AngelAngie

Ten seriál je celý špatný už od samého úvodu, herci toporní, dialogy jsou k pláči .. vůbec by to ani nemusel být remake KR, stačilo by vymazal Kitta a vyšlo by to nastejno. Když jsem byla prcek, seriál jsem milovala, patřila jsem k těm, kteří si všude lepili samolepky ze žvýkaček a posedlost je provázela celá léta .. teď? Tohle je ostuda, velká. Hvězda patří úvodní znělce, ta jedinná se mi líbí.(20.2.2009)

• Geriel

Hodnoceno podle pilotního dílu.(17.7.2010)

• - Paul Campbell (Billy) a Bruce Davison (Charles Graiman) už predtým spoločne hrali v seriáli Hviezdna loď Galactica (od r. 2004), pričom Campbellova postava sa tiež volala Billy. (m.a.t.o.)

• - Po oznámení, že seriál bude po prvej sérii zrušený, sa na internete rozbehla kampaň, ktorej cieľom bolo prinútiť producentov, aby svoje rozhodnutie zmenili. (m.a.t.o.)

• - V originálnom znení nadaboval zlé Kittové dvojča Karra herec Peter Cullen, ktorý ho rovnako nadaboval aj v pôvodnom seriály s Davidom Hasselhoffom. (baricadde)