Knight Rider - Legenda se vrací

(seriál)
  • USA Knight Rider (více)
USA, (2008–2009), 12 h 2 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Dave Andron

Justin Bruening, Deanna Russo, Paul Campbell, Smith Cho, Bruce Davison, Yancey Arias, Sydney Tamiia Poitier, Val Kilmer, Mark Adair-Rios, Paula Garcés (více)

Epizody(17)

Knight Rider je späť! Mike Traceur bojuje proti silám zla s pomocou nezničiteľného automobilu KITT, obdareného umelou inteligenciou. (oficiální text distributora)

MATADOR

V současné hromadě seriálů různých kvalit chápu, že nový Knight Rider není nic extra. Nezajímaví herci, dialogy k pláči, neuvěřitelná debilita celkově, ... . Ale i přesto jsem na to koukal rád, asi jsem potřebal něco tupoučkého na "zábavu" a popravdě s dalšími, dalšími díly se mi to začalo líbit. První část série je ubohá. Ještěže přišel zlomový díl a všichni trapáci vypadli a zůstalo tam je osazenstvo, které za něco stálo. Jsem rád za podobné seriály, jinak bych už ani neznal rozdíl mezi seriálem X a seriálem Y, jelikož jsou povětšinou na podobné téma. Schválně otázka do pranice - kolik je seriálů z nemocničního prostředí? Kolik o suchém humoru? Kolik rádoby zajímavých detektivních seriálů? Tuna! Ale seriál, který v dnešní době přijde jako něco "nového" těch tu zase tolik není! ()

pavont

So vsetkymi negativami sa da suhlasit. Strasni herci a dialogy a scenar a... Ale ako nostalgicka spomienka funguje obstojne. Aj tak sa na to vsetci pozeraju kvoli tomu autu a efektom a hlaskam a tie nastastie zostali aj ked to skor pripomina podobny serial zmija. Takze fanusikovia da sa a ostatni radsej nieco ine. ()

Adasin

Jako nezkušená dětská divačka jsem to samozřejmě žrala, ale když to po letech někde vidím znova, ježí se mi obočí, neboť nejlepší a zdaleka nejsympatičtější postavou celého seriálu je K.I.T.T., přestože tomu starému ani se svými technologiemi nesahá ani po výfuk. Zbytek obsazení je pak tragický a hlavní představitel je mě osobně strašně nesympatický vůl. Pilotní TV film byl ještě snesitelný, takový neškodný, ale tohle už je totální úlet (seriál Knight Rider tým jsem neviděla, kdyby něco), který nezachrání ani obstojné úvodní titulky (ovšem trestuhodně krátké!). 3/10 ()

ThomasCrown

Originál je len jeden, ale remake je v tesnom závese. Nebudem klamať, najzaujímavejší je pre mňa Mustang a Smith Cho spolu s Deannou Russo. Ale nový KITT má v sebe ten istý vtip čo starý a nový Michael tiež v ničom nezaostáva. Oceňujem, že tvorcovia sa snažia vysvetliť na akom princípe KITT funguje, napr jeho samoriadenie za pomoci GPS(niečo podobné skúša Volvo) alebo jeho nezničiteľnosť za pomoci nanočastíc alebo nanobotov, presne neviem. Znovu niečo čo reálne funguje, hoci zatiaľ nie až na takej vysokej úrovni. Úvodný pilot bol dostatočne zaujímavý, aby som pri seriály vydržal. ()

R´Hell

Tak jsem po prvním dílu měla chuť napsat - Knight Rider - legenda pohřbena, ale s druhým dílem jsem si to bůhvíproč rozmyslela. Ani staré originální díly tohoto seriálu neoplývaly kdovíjakou kvalitou, ale měly něco, co přitahovalo diváky k obrazovce, možná něco na tom Davidu Hasselhoffovi bylo (komentář uživatele tron - charisma? :)). A když ne na něm, tak možná něco na tom starém KITTovi. Herci v Legendě se vrací by se mohli k potěšení všech raději vrátit k modelingu. Absolutně nevěrohodný a naprosto nelogický seriál zabíjí i pitomé dialogy. Legenda se vrací se nikdy žádnou legendou nestane, na rozdíl od svého předchůdce, který okouzlil minimálně každé druhé dítě. ()