Knight Rider - Legenda se vrací (TV seriál)

Knight Rider: Legenda sa vracia

• Německo

Akční / Thriller

USA, 2008 - 2009, 12 h 2 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Dave Andron

Justin Bruening, Deanna Russo, Paul Campbell, Smith Cho, Bruce Davison, Yancey Arias, Sydney Tamiia Poitier, Val Kilmer, Mark Adair-Rios, Paula Garcés, Johnny Messner, Sung Kang, John Allen Nelson, Lynn A. Henderson, Johann Urb, Chris Ellis, Richard Burgi, Fred Williamson, Salvator Xuereb, Meghan Markle, Kristen De Luca, Daniella Alonso, Rick Hoffman, Dawn Olivieri, Matt McColm, John M. Jackson, Kelly Kruger, Meghan Ory, Jonathan Chase, Jon Briddell, Jesse Steccato, Anya Monzikova, Patrick Hume, Fiona Gubelmann, Vincent M. Ward, Greg Ellis, Amanda Musso, Susan Gibney, Jim Klock, Erich Anderson, Alyssa Shafer, Jelly Howie, Hope Riley, Maria Menounos, Candace Kroslak, Alina Andrei, Stephen Full, Matt Riedy, Zack Duhame, Anna Roberts, Yorgo Constantine, Eddie J. Fernandez, Stephanie Erb, Joey Naber, Tia Barr, Allan Graf, Matt Leonard, Peter Cullen, Edward Kiniry-Ostro, Philip Boyd, Karl Yune, Kristina Anapau, Mark Pellegrino, Brandon Quinn, Brennan Elliott, Gretchen Egolf, R. Christian Anderson, Jeffrey Pierce, Vanessa Williams, Richard Roundtree, James Ferris, Michael Cudlitz, Brian Leckner, Benjamín Benítez, Bellamy Young, Bobby Coleman, Alona Tal, Zachery Ty Bryan, Hector Atreyu Ruiz, Kevin Alejandro, Mini Anden, Dana De La Garza
  • Lamount

Puvodni predlohu mam nesmirne rad, dnes bych se na to uz sice asi divat nemohl, ale jako maly jsem ho, stejne jako asi mnoho z vas tady, proste zral:) Jak vsudypritomneho Hasselhofa, tak hlavne jeho mluvici auto. Nevim, jak bych reagoval na tuto novou inkarnaci, kdyby mi zas bylo 8 let. Kazdopadne vec se ma tak, ze v dnesni dobe uz mluvici auto, ktere samo jezdi asi neoslovi - jednoduse proto, ze uz je to vlastne dnes realita. Nechte legendu v poklidu odpocivat, tohle znasilnovani je hrozne.(30.12.2008)

• Všelicos

Sice jsem předem věděla, že se to původní legendě nevyrovná, ale až takovýhle poklesek jsem nečekala. Seriál se nás snaží zahltit parádní akcí, ale je to jen trapas, trapas, trapas. Nesympatické postavy (zlatý starý dobrý prudil Devon!)... a hlavně auto, které se mi vůbec nelíbí. Starý design mi paradoxně přišel modernější - starý KITT totiž vypadal jako obyčejný sporťák, který byl tajně vytuněn, ale tohle, to je pěst na oko. A ten dabing... Odpaaad!(24.9.2010)

• boshke

Zakládám si na tom, že seriály hodnotím jako celek. Vytáčí mne hodnocení jen podle několika sérií, které se povedly, i když zbytek seriálu stojí za hovno (např. Prison Break nebo IT Crowd). U tohoto kousku však rád udělám výjimku. Plnou nálož bych totiž asi nepřežil, protože tohle je prostě jeden velkej pytel plnej sr*ček (soudě podle asi čtvrt hodiny jednoho dílu). Příšerný. Příšerný. Příšerný. Být televizní scénárista musí být vážně pohodová práce, když do televize berou i něco takového... 0%(21.3.2011)

• Spevo

Zaujímalo by ma, pre akú vekovú hranicu to je určené. Do 10 rokov to ešte môže byť dobré, mňa tiež ako malého bavil originál (koho vtedy nie..), takže chápem, že mladším sa to môže páčiť, ale momentálne ma tá sprostosť až urážala, trápne, o ničom, nudné, nesympatickí herci.. Jedna hviezda za pekné auto.(26.1.2010)

Je mi jedno že ostatní v tomto seriálu hledají něco co tam není nebo co by chtěli a co nás tak chytlo v původní kultovní sérii - ono to být takové ani nemůže, jelikož dnes již podobný druh filmu je běžný, ne jako dříve. Ale co mě baví na tomto seriálu jsou solidní hlášky, některé fakt hodně dobré a celkově zajímavé pojetí - tvůrci vsadili na nejzákladnější divácké pudy, tedy jednoduchou nenáročnou akci, hezká a rychlá auta, velice sexy často málo oděné slečny, jednoduchý ale o to účinější humor a pak KITT... Nejprve jsem byl trochu rozpačitý z Mustanga, ale s přibývajícími díly jsem si zvykl a Forda oblíbil! Nejedná se o nic extra v žádném směru, ale jako nenáročná zábava je seriál opravdu parádní, ani chvíli se divák nenudí, jednotlivé díly rychle odsejpají a nejsou zbytečně natahovány jako u jiných seriálů.(16.11.2008)