• Spevo
  *

  Zaujímalo by ma, pre akú vekovú hranicu to je určené. Do 10 rokov to ešte môže byť dobré, mňa tiež ako malého bavil originál (koho vtedy nie..), takže chápem, že mladším sa to môže páčiť, ale momentálne ma tá sprostosť až urážala, trápne, o ničom, nudné, nesympatickí herci.. Jedna hviezda za pekné auto.(26.1.2010)

 • brit84
  odpad!

  Tak otřesnou ubohost, jako tohle pokračování, si starej Knight Rider asi nezasloužil. Tohle postrádá jakoukoliv myšlenku reálnosti a to mě na tom vadí nejvíc. Protože prostě není možné, aby auta plavaly pod vodou, hlavní hrdina přežíval výbuchy naváděných střel a...(mohl bych pokračovat donekonečna). Jenže peníze se asi dají vytřískat i ze sebevětší sračky. A to tady dokonce vidím, že je to 251. nejoblíbenější seriál. Někdy nestačím zírat, co lidem stačí ke spokjenosti.(13.3.2011)

 • otík
  odpad!

  Co jste to provedli?! Tento nově udělaný starý seriál by mohl nést podtitul "aneb jak zmutoval K.I.T.T. v Tranformera". Strašné. Už původní seriál nebyl nikterak oslnivý a zázračný, ale autíčko má i na dnešní dobu úžasný vzhled, je radost se na něj podívat a David Hasselhof byl v té době slušný sympaťák. Tento seriál ale na rozdíl od staré dobré klasiky nemá kouzlo, má trapné hlavní představitele a hlavně nemá onen lesklý šmrnc původního seriálu. Bída.(3.3.2009)

 • humanbeing

  Shrnuto jednou větou: "Tohle si Knight Rider nezasloužil." KR 2008 je seriál, který se zapomněl v devadesátých letech, kdy byly populární takové ty seriály pro MTV generaci. Každý díl je o něčem jiném - a přitom o ničem. Jediný rozdíl mezi tímhle a Odpadlíkem je ten, že Lorenzo Lamas je na rozdíl od neznámého herce v KR 2008 profláklé jméno, a jako bonus umí fantasticky řídit motorku a má skvělého indiána (a jeho "žhavou" sestru). Není třeba se dlouho rozmýšlet po čem z těch dvou "šáhnout". Jediný problém budete mít, že na Odpadlíka se nemůžete dívat v 720P.(10.10.2008)

 • MaximGork
  odpad!

  Knight Rider je seriál určený ľuďom, ktorým sa páči Walker, Texas Ranger. Tí mu budú vedieť prepáčiť nelogickosť, plytký dej a mizerné herecké výkony necharizmatických hercov. A ešte aj to auto napriek maximálnej snahe o cool look vyzerá horšie ako pôvodný K.I.T.T. Čo čakať ale od seriálu, kde sa dvojica v horiacom aute vyzlečie do spodnej bielizne, aby im nebolo tak teplo.(28.9.2008)

 • - Paul Campbell (Billy) a Bruce Davison (Charles Graiman) už predtým spoločne hrali v seriáli Hviezdna loď Galactica (od r. 2004), pričom Campbellova postava sa tiež volala Billy. (m.a.t.o.)

 • - V originálnom znení nadaboval zlé Kittové dvojča Karra herec Peter Cullen, ktorý ho rovnako nadaboval aj v pôvodnom seriály s Davidom Hasselhoffom. (baricadde)

 • - V origináli sa názvy všetkých epizód začínajú slovom "Knight". (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace