Knight Rider - Legenda se vrací

• USA Knight Rider (více)
USA, (2008–2009), 12 h 2 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Dave Andron

Justin Bruening, Deanna Russo, Paul Campbell, Smith Cho, Bruce Davison, Yancey Arias, Sydney Tamiia Poitier, Val Kilmer, Mark Adair-Rios, Paula Garcés (více)

Epizody(17)

Knight Rider je späť! Mike Traceur bojuje proti silám zla s pomocou nezničiteľného automobilu KITT, obdareného umelou inteligenciou. (oficiální text distributora)

Mara12

Hezké tvářičky, hloupé dialogy, k smrti iritující vztahy mezi hlavními představiteli a nabušený mustang v garáži (i když si myslím, že by si “100% borec“ Mike vystačil s kde jakou šunkou i bez IT techniky) to je nový Knight Rider. Ne že by původní Knight Rider byl nějaké veledílo, to s Hasselhoffem ani dost dobře nešlo, ale mělo to atmosféru osmdesátých let a straší verze KITTA byla prostě lepší, chytlavější,.......já nevím co, ale té nové to prostě chybí. Btw. tvůrci nového Knight Ridera jsou pěkný pozéři, poslední díl, co jsem viděla, je ultimativní vykrádačka Transformerů. ()

vinc_vega odpad!

Autori asi nikdy nevideli pôvodnú sériu a len tak na pol ucha počuli o čom asi bola. Táto zlátanina... vlastne ani nemám chuť písať aké je to zlé. Proste to je zlé. Sračka a hotovo! ---TURBO BOOST--- Trafili sme smetník s odpadom. ()

Dinsberg

Hlavní problémem je rozkolísanost jednotlivých epizod. Některé (například s bankovní loupeží) byl nejen koukatelné ale i napínavé. Tam, kde se ale přehnaně transformuje, jde kvalita rychle dolů. ()

kubilov

Tak tohle se vůbec konat nemuselo, kromě toho, že nám převádí dobrodružství Knight Ridera do zhruba o čtvrtstoletí pozdější doby je to prakticky to samé jako v původní sérii. Špatného herce nahradili ještě horším, alespoň, že Deanna Russo to docela zvedá a K.I.T.T je jako Ford Mustang naprosto k sežrání! ()

Stejšn

A navíc ještě Mustang nemá ani za mák charisma starého Firebirda. Velmi špatná volba toho na co diváci nejvíc čekají. Měli obsadit aspoň Corvettu nebo nějakou jinou placku, a ne hranatýho Forda. ()

BradleyT odpad!

Nesympatičtí herci, nevýrazné příběhy, dementní teenagerovské dialogy, které podle mého patří spíš do Beverly Hills 90210. Navíc sprostá vykrádačka původního seriálu, za což paradoxně můžeme poděkovat, poněvadž to tím pádem zvyšuje hodnocení Knight Riderovi z 82hého. Jen nechápu, že od režírování takové sr.čky neodradil seriál nevíce atraktivní "Knight rider team". FUJ ()

huhulalka

Hvězdička jen a pouze za Mustanga a jeho kousky, jinak herci nic moc výkony díky strohým dialogům, chyběl tam remake Hasselhofa a oponenta Kitta. Film ale uběhl celkem rychle a podívaná pěkná, na to auto samozřejmě. ()

chrustie

Kdysi sem jako dítě sledoval původní seriál a hltal každý díl michaela Knighta a jeho mluvícího přibližovalda Kitta. Nevím jestli je to věkem, ale nová podoba tohohle seriálu mi vůbec nesedí, spíš naopak, je to děsná sračka. ()

Slam7

Jen jednu hvězdičku a to jenom za toho parádního Mustanga!!! Jinak naprostá kravina!! Po tomhle bych si původního Knight Ridera nejradši dal do top10!!! (samozřejmě malinko přehánim) ()

spacemaster

Seriál by nebyl tak špatný kdyby tvůrci odladily pár maličkostí jako třeba že z KITTa udělali solidního Transformeráka, kterej si může dělat prakticky co chce. Ovšem zase se mu musí nechat, že po pár prvních dílech se děj trochu odsune od auta a dá prostor i jeho řidiči. Samozřejmě supernadupaný bourák zůstává. 1* za mustanga, 1* za poslední díly. ()

iwusha17

Keby ten seriál začal inak určite by sa uchytil, lenže seriál sa rozbehol až neskôr a posledné časti boli naozaj perfektné. Škoda že to vzdali tak rýchlo mohol z toho byť trhák. ()

ESNYR

Tak si takhle klikám po různých TV kanálech ( jsou to prostě kanály ) a narazil jsem na tohle. Tak hlavně jsem vůbec netušil že něco takového vůbec vzniklo a taky jsem netušil že to bude taková patlanina. Na originál to mít nikdy nebude a to ani origininál není žádné veledílo. Auto je sice hezký, ale ty dialogy a herci byly jedním slovem příšerní. ()

The_God

Seriál, u kterého jsem si všiml několika zásadních nelogičností. Akční scény jsou poměrně dobré a povedené, ovšem hodně to sráží scény, které se snaží hrát na city. To se opravdu nepovedlo ani hercům a ani scénáristům. Skvěle snad působí jenom Kittův klid a chladnokrevná logika. ()