Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

zatkyn

Misfits. Serial který ve mě jako první dokázal probudit nutnost stahování seriálů s titulky. Nejlepší seriál který znám, schopnosti v běžném světě a i přesto se nikdo nechová jako hrdina, scenář tohoto seriálu je důkazem toho, že se dá napsat něco kde se lidi můžou chovat přesně jako běžní lidé ačkoliv by mohli mít na víc, serial kdy jsou většinou schopnosti na obtíž něž šťastným darem. První série mě upoutala a drůhá série mě dostala, s nadšením proto očekávám příchod třetí série a bohužel se změnou jedné hlavní postavy seriálu. Uvidíme co v ní bude. ()

Raptile

Nejlepší Seriál co znám takže 5 hvězd pro 1. a 2. sérii. 3. serie bez hlavní postavy Nathana a s náhradníkem v podobně debilního nesympatického idiota Rudyho dělá z této serie již průměrný seriál tak na 3 hvězdy bohužel ()

tonton78

myslel jsem že třetí serii bez Nathana nedám, ovšem TO co nastoupilo místo něj mě naprosto vyřídilo.moc by mě zajímalo kde toho magora vyhrabali:-D ()

ArNEtis

Nemužu se toho serialu nabažit, užasná Kelly a její přízvuk, Simon s tupým výrazem, ex Nathan s jeho hláškama, a zbytek s občas nepochopitelnýma schopnostma a ještě nepochopitelnějšíma osudama. ()

Snowball

1. a 2. séria 100%..bezchybné....myslel som, že trojka bude bez Nathana oničom, nebude to ono. Ale ono to bolo ono a bolo to rovnako dobre ako predošlé série....takisto 100 percent!! ()

DonBraso

Tak jsem se rozhodnul udělat hodnocení po třetí sérii,která teďka skončila.Když budu hodnotit průřez tří sezon,tak bohužel ta třetí ztrácela tempo a nebylo tím,že tam nebyl Nathan,který seriál táhnul,ale přišla mi neschopnost scenáristů něco vymyslel s příběhem z druhý sezony.Sázeli tam nacisty,zombiky a všechno okolo toho,pak si vybrali na paškál pár postav jaký tedy jsou když mají zase jiný schopnosti,ale nevyužito a nudně podáno.Uvidíme co čtvrtá a doufám,že se více bude držet osy příběhu,kterou nastaloli a ne si vybírat schéma a nějak ho tam vnutíme ono to nějak dopadne.80% ()

Sakyvanity

Dokonalý seriál, skvěle zahrané role, a nápad se schopnostmi..První série byla úžasná. Nemohla jsem se odtrhnout, dál jsem stahovala a stahovala. Po druhé sérii, jsem musela čekat na třetí sérii, která byla bez Nathana dost slabší. Rudy samozřejmě taky bodoval, ale Nathan je Nathan. Hodně se těším na další sérii a doporučuji všem, co nikdy neviděli ani jeden díl a dali si práci se čtením mého komentáře ;) Btw. 3 série malinko slabší, ale 4tá nahrazuje, nové postavy jsou skvělé, kombinace Alishy a Kelly - Jess, stydlivý Finn, (podle mě) divný barman Alex, hustá Abbey, parádní probační, který pobaví a nakonec Rudy, kterého jsem si hodně oblíbila. ()

Mira00

Místama je to slabší a místama geniální díky hláškám a nevybíravému humoru. Skvěle vybraná obsazenstvo. Za 4* ()

Luckyboy

Vezměte Skins, Heroes, Supernatural a detektivní seriál podle vlastního výběru, nadrobno nasekejte, orestujte na východoevropských exteriérech, okořeňte slangovou angličtinou a jako přílohu podávejte s anglickým humorem. A dostanete Misfits. Nevím, proč mi seriál ležel na disku tak dlouho a sáhl jsem po něj vlastně z nouze. Ještě štěstí, že jsme ho při diskovém úklidu nesmazal. Tenhle břitký (leckdy dokonce i celkem chytrý) humor a nekorektnost náctiletých v nízkorozpočtové věci, kterou by zvládl natočit klidně i Simon :) mne dostala. Nejvtipnější scéna z S01 - Nathan a mladá/stará "přítelkyně" jedoucí po schodech na křesle pro invalidy a ironický konec celé série.------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kvalita pokračuje, nebo spíš se ještě zvyšuje. Děj je dramatičtější a Nathanovy hlášky ještě údernější: "Proč je tu gorila převlečená za gorilu?" ()

GeorgeVK

Velice vydařený seriál o partě mladých lidí vykonávajících veřejně prospěšné práce, kteří získají nadpřirozené schopnosti, odehrávající se v no-name britském městě. Každá další série mě bavila čím dál tím víc a nápady se zde opravdu nešetří (např. "náckovský" díl ve 3. sérii). GO GO 4-tá serie :) ()

Toxie

NATHAN: "Udělám s tebou rozhovor, otázka první: Měls někdy sex s ovocem?" SIMON: "Vrať mi můj mobil." NATHAN: "otázka druhá: Byl to meloun?". Série 1.- 95%, série 2.- 90%, série 3.- 55%. Škoda, že ve třetí sérii není Nathan, dost to utrpělo (něco jako The big bang theory bez Sheldona). Je tady také vidět, že scénáristé dost vaří z vody a režijně se také dost pohoršila. Dobrý díl střídá špatný (ten s Hitlerem je totální odpad). Co je v celém seriálu bez chyby, tak to je hudba. ()

davistercz

Shlédl jsem první díl a hned jsem se chytil do děje... prozatím nechávám 5 hvězdiček uvidíme co bude přiště... jsem zvědav ()

aggatka

Pre mňa najlepší seriál aký som kedy videla :-) a to som si po prvých troch dieloch vravela, ok, seriál dobrý, ale prečo až tak vysoké hodnotenie?Už som pochopila a zrazu všetky seriály s fantazy postavami mi prídu ako smiešny slabý odvar. Je to niečo uplne odlišné od ostatných, skvele spracované,nové, herci perfektne zapadli do svojich rolí (konečne nezízame na vyumelkovane umelé ženské tváre s perami od botoxu a ani na steroidmi napchatých chlapov) a hudbu ani nespomínam (soundtrack mi ešte hodne dlho bude robiť spoločnosť). A Iwan Rheon... zaslúžil by si oscara...neskutočne brilantne zahral Simona Bellanyho...klobúk dole a navyše je mňamka :-) ()

mata77

Tento seriál ma absolútne uchvátil. Keď som si myslela, že ma už nemá čím prekvapiť, alebo zaskočiť, prišla taká šupa, že som nevedela, či sa mám smiať, alebo plakať. Je zmesou komédie a drámy, prešpikovaný energickou aroganciou, vulgárnosťou a romancou v tom najlepšom pomere, aký som v poslednom čase videla. Okrem toho, hlavné postavy podávajú až neuveriteľne výborné herecké výkony. V podstate až na asi dva diely tretej série, kedy scenár tápal a trochu som sa nudila, tomuto seriálu naozaj nemám čo vytknúť. 5* za prvé tri série. 4. séria zatiaľ veľké sklamanie. Obmenou hereckého obsadenia a zrejme aj scenáristov, seriál stratil definitívne šmrnc. Nič by sa nestalo, keby skončil treťou sériou. Hodnotenie padá na nejaké 3*. ()

BisiJoker

Co k tomu říct :) Pecka to je asi jedno z mnoha slov.Jistě 3 série je o dost horší ale dívat se na ní dá.Doporučuju divákům každého věku....mě je 14 a nemohl sem se od toho odlepit.S anglickými titulky je to ještě o něco lepší ale každému vyhovuje něco jiného. Misfits je britský seriál s prvky sci-fi plný černého humoru. Jeho první série získala v roce 2010 BAFTA Award (Cena Britské akademie filmového a televizního umění) za nejlepší dramatický seriál. Stejné ocenění získala i herečka Lauren Socha za postavu Kelly. ()

thesmile

Třetí serie dokoukaná! Takže: 1.série 100%, 2.série 100%, 3.série 80% Jeden z nejlepších seriálů, jaký jsem kdy viděla (možná i nejlepší). Ze začátku mi to přišlo strašně divné, Nathanovy vtípky moc perverzní, Kelly nesympatická. Od třetího dílu první série to byla závislost a Kelly ( Lauren Socha ) se stala mojí oblíbenou herečkou. Ve třetí sérii mi trochu chyběl Nathan, Rudy nemá tak dobré hlášky a připadá mi na tu roli trochu starý, každopádně pořád to byli Misfits a pořád to bylo super ! Za všechny 3 série zasloužených 5* ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V