Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

burg

Tak konečně shlédnuto všech pět sérií - konec dobrý, všechno dobré, ale ty poslední dvě série byly fakt boží utrpení. Sračkovitost tohohle seroše se projevila už ve třetí sérii, když postupně začali mizet původní postavy. Kdyby do rozjetého vlaku nenaskočil Rudy, pak čtvrtá a pátá série vůbec nemusí existovat. Čtyři hvězdy za první polovinu seriálu, za celé (vele)dílo už by to bylo tak 1-2* ()

RojoDiablo

Co naplat, Britové jednodušše umí. Nic jsem od toho neočekával, ale hned od prvního dílu mi byla naservírována neuvěřitelná akce s přílohou nadávek, hlášek a nevšedního scénáře, což mě absolutně odrovnalo. Fakt jsem se během těch dvou sérií náramně bavil a podivoval nad tím, co dokáží lidi vyprodukovat. Absenci Nathana jsem vydržel pouhé 2 díly. Možná tomu dám v budoucnu ještě šanci, ale aktuálně jsem zklamán. 88% ()

Pongin

Britská genialita. Bez předsudků, bez servítek, tuny černého humoru, comiksových příběhů, popkulturních odkazů, sci-fi výhody, originální příběhy a další. Nemůžu hodnotit jinak, než plným počtem. Vynikající postavy už jsou jen třešničkou na dortu. Takhle by měl vypadat seriál pro dnešní mládež..........f****ing cheerleaders! ()

KokoSkiLLa

Nečekal jsem od tohoto seriálu tolik, kolik mi nabídla první série. Neskutečně jsem ji shltal a velmi těžko vstřebával. Postavy jsou geniální, zápletky jsou zajímavé a vtipné scénky nejsou trapné, tak co víc si přát? Nathan je strašný blázen, ale to mi nezabrání k tomu, abych mu nefandil. Atmosféra byla luxusní a já se nemohu dočkat druhé série. Druhá byla už o úroveň horší, ale pořád se na to dalo koukat. Zlom přišel v 6 dílu druhé série, potom ta kvalita šla prostě dolů. 7 díl druhé série byl teda něco neskutečného. Postavy naprosto ignorovaly zážitky z předchozích 12 dílů a chovaly se naprosto nesrozumitelně. Třetí série, no bez Nathana to není ono. Nějak jsem přežil první díl, ale asi to nedokoukám. První série 100%, druhá 65% a třetí 50%. Za mě 4* ()

Skalikar

Divný..nikde jinde jsem neměl problém se rozhodnout s hvězdami. Tady se absolutně nemůžu rozhodnout jestli mám dát 3 hvězdy, nebo 5... Zkusím si to zhodnotit online: Postavy jsou mi strašně sympatický a herecký obsazení nemohlo bejt lepší..téma je originální + ty narážky na hvězdy jako je Bono z U2..prostě paráda. Myslím si o sobě, že nejsem až zas tak špatnej angličtinář, ale mluva Kelly byť nevim jestli se tak někde v Británii mluví doopravdy...mi docela dostává a rozesmívá. První 2 série se mi moc líbí i když pravda - ty díry ve scénáři a ten pohled na ranní Londým s tím velkým rudým Sluncem už po 598mý je docela tristní. Ale budiž Na druhou stranu 3 série - příchod Rudyho...musel jsem se hodně přemlouvat abych dokoukal ostatní díly po tom prvním. Rudyho hlášky jsou trapný !!! A von taky. Neni vůbec vtipnej a vlastně celkovej scénář 3. série vypadá jako když ho opravuje Krustyho opice s Meggie.. Asi vše co k tomu mám...když zapomenu na trojku, stane se z toho jeden z nejoblíbenějších seriálů, co se do mého postpubertálního srdéčka vejdou. ()

L_Into

Hlášku "Znáš Misfits? Ne? Hele ale na to se podívej, to se ti bude fakt líbit!" jsem slyšela tolikrát a od tolika naprosto rozdílných lidí, že jsem je nakonec poslechla. Po první sérii ale vím, že můj vkus je asi méně odhadnutelný, než jsem se si doteď myslela. Misfits je zajímavé zpracování už ne tak zajímavého nápadu a z jeho hrdinů vám někdo k srdci určitě přiroste, ale z celku jsem se na zadek neposadila. ()

hardsup

Kdo má rád britské pojetí sci-fi ala Doctor Who, americké sci-fi ala Heroes to vše říznuté skvělým humorem a cestováním v čase, nesmí si tento skvost nechat ujít! Pro mě jeden z top seriálů.. ()

triscimy

Naprostá neotřelá pecka. Teda alespoň první série (95 %). Ta druhá už zaostává, i když je to pořád hodně slušný(80 %), ale ta třetí? To už je docela průser(40 %). A ani bych neřekl, že na tom má hlavní podíl absence Nathana, kterýho celkem solidně zastoupil Rudy. Tvůrci zkrátka ztratili směr a nevědí, jak a kam seriál posunout dál. Jak už tu ale také padlo, tak hudba je 100 % ve všech dosavadních sériích.*update: čtvrtá série, ač s úplně jiným obsazením, se opět vydává správným směrem! 80 %- a soundtrack opět špičkovej, to se nemění. ()

Vaclav007

Když to shrnu tak je to o ničem, ale nějakým zvláštním způsobem jsem se do toho zakoukal a fakt se mi to zalíbilo. Je to tvořené z nápadu hrdinové, které se mi hodně líbili, ale tím že je odebraná morálka a úroveň to vytváří něco nového. Dá se říct, že se těším na další díl. ()

PeggyTankian

první a druhou sérii sem hltala v kuse , fakt super odvaz nebyl jedinej díl kdybych se nudila, teď začínám 3. sérii a ptám se kam se sakra poděl Nathan ??? a místo něj tam nastrčí nákýho potetovanýho debila co se velmi slabě snaží nahradit tuhle původní skvělou postavu. To mi teda dokáže zkazit celej dojem , ale za první a druhou sérii musím dát ***** ()

TrokUruk

Další seriál, který se u mě zapsal jako legenda a dostal místo vedle Friends, The Big Bang Theory, Zaklínače atd. Seriál si nehraje na šest superhrdinů a jejich neustálou snahu o záchranu světa, ale v ryzí surovosti servíruje na talíř "hrdinské" prospěchářství. Ruku v ruce s minulostí a vlastně i přítomností hlavních hlavních hrdinů seriálu jde i jazyk, kterým se zde mluví, což hodnotím velice kladně. Další velikým nedílným kladem je soundtrack...od klasických pecek typu Girl, you will be woman až do elektronickou hudbu dunící na diskotékách. Dvěma slovy...husto-kruto-přísná-mega pecka :D ()

boris323

Kym som nevidel tak som myslel ze to bude len dalsi chaby pokus o heroes. Ale opak je pravdou. Heroes sa mozy schovat a hanbit. Misfits su brutalne dobry a tak neamericky az mam z toho zimomriavky, ziadne tazke moralne komplexy ( v style: "No tak sme ich zabili no a co" a to vsetko z uzasnym prizvukum) Je pravda ze Briti si moc servitky pred seba nedavaju (kto videl The Fades vie o com hovorim) a hned ako som videl prvy diel tak som vedel ze musim vidiet vsetky 3 serie. (Dufam ze budu aj dalsie). Vo Vb tusim nemaju problem zabit hociktoreho hlavneho hrdinu a niektorych aj viackrat (Chudak Nathan). To ma ovsem nahnevalo kam zmizol Nathan po 2 serii. Jeho radoby odchodom do Vegas dost utrpela cela 3 seria. Misfits bez Nathana je ako Top Gear bez Aut a Jeremyho. Ja davam 5 hviezd aj ked za toho Nathana by si zasluzili jednu dole. ()

Tempy720

Jeden z nejlepších seriálů co jsem kdy viděla. Ikdyž je to Britská odpověď na HEROES, připadá mi, že HEROES se s tím nemůže rovnat. Skvělé obsazení, ale samozřejmě mě zasáhla ztráta, kterou utrpěla třetí série: představitel Nathana skončil . Myslela jsem, že už to nebude ono, ale příchod Rudyho seriál nepoškodil. Samozřejmě se mi zalíbil nápad udělat z hlavních hrdinů adolescenty, vykonávající veřejně prospěšné práce, ale také schopnosti přidělované podle charakteristiky postavy, které jsou jak kreativní, tak vtipné... Osobně se těším na pokračování, které jak doufám, neztratí nic z jeho dosavadní pestrosti... ()

Aluszka

Wooow. Tak tenhle seriál mě naprosto dostal!!! Kamarádka mi ho doporučila a já za tři dny viděla všechny tři řady. Nedá se prostě od toho odtrhnout. U prvního dílu jsem si říkala, bože ti herci jsou divní a prostředí nic moc, nicméně mě už první díl donutil kouknout na druhý a pak už se to vezlo. Na třetí řadě mě trochu zklamalo, že tam již nebyl Nathan, s náhradou jsem se vůbec nesmířila, takže seriál ztratil na vtipnosti a nabral na vážnosti, ale každý díl byl něčím zajímavý, napínavý. ,,Velkou chybou" jsou upoutávky na konci každého dílu, to mě nutilo pouštět pořád další a další díl :D :D. Docela jsem byla překvapena vulgárností a hromadou sexu v seriálu z produkce Velké Británie, tohle bych vážně nečekala. Mile mě překvapila taky hudba. Prostě na jedničku, těším se na čtvrtou sérii :) ()

mrShot

Neviem, ci serial vysiel aj s dabingom, ale rozhodne odporucam pozerat v originale. Inak je plny takmer by som povedal satiry na vsetky mozne americke filmy o tom, ako superhrdinovia zachranuju svet. Prve 2 serie sa u mna najma vdaka oblubenej postave Nathana pohybuju medzi 4 a 5 hviezdickami, ale prichod navlas podobnej postave do tretej serie povazujem za hrubu chybu. Tato postava sa snazi Nathana napodobnovat, ale ocividne nedokaze uspiet. Inak pribeh stoji za to, postavy su nadherne a anglicky prizvuk kazdeho z hercov roztomily :) ()

dentalux

Tento seriál ma ohúril ako výška percenta voličských hlasov pre slovenských červených kmérov, výborný britský humor, perfektné postavy, dej a hlášky... a hlavne ja osobne som sa našiel v roli Nathana, ktorý mi najviac chýba v 3. sérii takže si ho užite do sýtosti :-) 5* ()

akanika

Pěti hvězdičkama hodnotím ale jen první dvě série. Ta třetí, jak už naznačoval odchod Nathana, byla dost podprůměrná... ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V