Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

Freakyy

No jasně že to nejde srovnávat s Heroes (natož 4400), tady to je totiž vedle zbytku ostatních důvodů prostě 100x lepší. =Nejlepší seriál (když nepočítám Dextra a Walking Dead, který sou ale prakticky na stejný úrovni). Napřed sem byl celkem nasranej když poslali Nathana do Vegas, ale na Rudyho se zvyklo rychle + ostatní, zvlášť Kellyin přízvuk dělali dokonalou zábavu až do 4. série. Vlastně jediný trochu slabší díly byly ty 3 poslední, protože Curtisův zombí odchod byl sice efektivní, ale přišli o poslední zajímavou postavu. Ale jako i tak tam sou nějaký scény na zlomení žebra :D :D :D :D :D prostě to nemá chybu a můžu na to čumět klidně znovu. Sice k tomu není milion důvodů, ale na 5 se těšim. ()

ivour

Seriál mě moc pobavil. Podobné téma není ničím novým. Parta lidí získá schopnosti. Ale narozdíl od jiných filmů a seriálu je zde rozhodně nevyužívají ke konání dobra a v podstatě ani zla. Je to jen parta mladých delikventů, kteří jen prostě dělají co se jim zachce a občas u toho někdo zemře. První série perfektní-propracovaná, napínavá, hlášky perfektní. Ovšem když se potom vymění hlavní postavy už to není ono. Hlavně postrádám Kelly , která prostě všechno rozsekla nějakou sprostou hláškou a buranskou mluvou. ()

eoj

Zdaleka nejzabavnejsi serialova zalezitost poslednich nekolika let. TBBT se mozna dostane k lizani zadku a ostatni se nevysplhaj ani na paty. ()

Socirel

První dvě série byli skvělé, 3 řada dobrá, další řady ale kvůli kompletnímu přeobsazení hodnotit nebudu, jelikož už mě to ani nebavilo sledovat. Tento seriál pro mě 3. řadou skončil. ()

TTjohn

1 série dokonalá stejně jako ta druhá. Třetí série již je o něco slabší ale stále to je na 5 hvězd, problém nastává u čtvrté séria která je jak to říci kulantně..na nic. To mě ovšem neodradí od plného hodnocení a všem doporučuji skončit třetí sérií. Co se týče nejlepší postavy tak jasně vyhrává Nathan za kterým doběhl Rudy a Rudy, dále již všichni skoro stejně včetně Courtise jako sprintera který snad nikdy nikoho nedoběhl. Ps: jak mohla Alicia vědět onu informaci o jisté osobě v masce poté co Courtis vrátil čas aby zašel na čajový dýchanek(s02e05-6 myslím) ||tak beru zpět svá slova o čtvrté sérii, čtvrtý díl který byl přesné jako první tři série byl skvělý. SPOILER:Škoda že zbyly poslední dvě dobré postavy, Rudy a Rudy. ()

Shelma

O velcích zmetcích, kteří se stali malými zmetky po té, co do nich bacil hrom a vrazil do nich pár nadlidských schopností. První serii jsem zhltla, k další jsem se už neprokousala. Některé seriály by měly končit první sekcí. ()

monikastudny

Tento seriál si mě získal tím, že i když jde o Sci-Fi tak je pravdivým výčtem všech lidských vlastností! V první a druhé sérii jsou všechny hlavní postavy originální a sympatické. A pokud si u jednoho dílu říkáte, že to není ani možné, tak v dalším se stane něco ještě nepředvídatelnějšího. Seriál mě oslovil mnohým, počínaje skvělými výkony Roberta Sheehana až po příběh lásky z budoucnoti Alishy a Simona. Na začátku třetí série si říkáte, že přece nikdo nemůže nahradit Roberta Sheehana. Ale nastoupí Joseph Gilgun, který podle mě svými výkony předčí všechna vaše očekávání. Nejde mi ani tak o to, jestli jsou v ději nesrovnalosti související s cestováním v čase, protože podle mě žádná pravidla na cestování v čase nejsou, když nikdo časem doopravdy necestuje. Když na konci 3. série náhle zemřela Alisha a Simon se vrátil do budoucnosti bylo to jako bych chytla kulku!Jediné co mě na seriálu zklamalo je 4. série. Postavy jsou nesympatické a děj mi přijde málo propracovaný, se sériemi 1. - 3. se nedá srovnat, jediné co sérii zachránilo je Joseph Gilgun a jeho podle mě brilantní výkony. Určitě všem seriál doporučuji, protože vás odvede od každodenního stereotypu! ()

CharlitoCZ

K tomuto seriálu jsem se dostal až poměrně pozdě, sice jsem semtam nějaký díl viděl v tv, pobavil mě, ale nijak víc jsem to neřešil. Pak mě jednou trklo, že bych mohl kouknout na první 1-2 díly, abych vůbec pochopil, o co v tom jde. No a tím to začlo. Během 3-4 dnů jsem viděl komplet všechny díly. Jak už někdo psal, ačkoliv jsou některé postavy vyloženě nesympatické, dejte jim šanci a za chvilku si vás získají. Mile mě překvapil i český dabing, který obvykle moc nemusím. Parádní podívaná! ()

Seiby1

První dvě série boží.. Po odchodu hláškami nabitýho Nathana jsem málem ztratil vůli pokračovat.. Třetí série o dost horší, ale pořád koukatelná.. Po odchodu dalších dvou hlavních protagonistů jsem to vzdal.. Nemáte to rádi, ale hodnotím pouze podle Nathanovských sérií. ()

kadibrk

první dvě série byly nejlepší, po absolutně nepochopitelném nahrazení hlavní postavy jménem Nathan (Robert Sheehan) se stal seriál méně zajímavý, což se dalo očekávat. první dvě série 90%, 3. série 55%. ()

lolicek123

Po uplně posledním dílu Misfits jsem uronil i slzu . Strašně mě mrzí že skončí tento seriál :( Ale na druhou stranu se těším na Filmový Spin-Off a Americkou verzi no doté duvěru moc nevkládám ale budiž necháme se překvapit :) ()

Hansk75

Hodnotím pouze původní obsazení s Nathanem a pak kousek s Rudym - potud je to výborné, pak nevím, přestal jsem sledovat. ()

Montgomary

Aj keď ide o poriadne vulgárny jazyk aj príbeh, oplatí sa to pozerať kvôli anglickému slangu, ktorý seriálu pridáva naozaj dosť a robí ho autentickým a "iným". S odchádzajúcimi pôvodnými hercami (posledný v polovičke štvrtej série) klesá aj kvalita seriálu a samotných príbehov... Najlepšie sú jednoznačne prvé dve série... ()

TheBlizard

Skvělý seriál, kde nic ve skutečnosti nedává smysl a zdravý rozum, to se zde taky nenosí. A proto mě tahle patra bláznů dostala. A nebýt slabé 4. série, dám bez rozmyslu plný počet. ()

MartinK.789

V celku povedený seriál.1.série-100%.2.série-90%.3.série-70%.4.série-60%.5.série-100%.Za seriál dávám 80%. SMRT VEDOUCÍM :D. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V